reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
LAZUROWA ZLE TO ZROZUMIALAS:-).pok chodzilo o to ze tak jak ona nie zrozumie kobiet ktore moga mnie dzieci a nie maja ich ze wzgledu na to ze ich faceci nie moga mniec dzieci , tak ty ktorej udalo sie miec fasoleczke( i bardzo sie z tego cieszymy) nie zrozumiesz pok ktora wie ze nie moze miec dzieci i wina jest po jej stronie.rozumiesz.... to nie byla zadna aluzja w strone twojego faceta... nikt sie tu niechce klucic... powinnysmy szanowac swoje uczucia na wzajem i dwa razy sie zasnanowic zanim z czyms wypalimy

gumisia a ja paczki ostatnio probowalam robic i mi nie wyszly... rogale nam sie przejdly, faworkow moj nie lubi i jestem w ciemnej dupie... nie wiem co zrobie:-)
sol sorki
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
kochane ja uciekam,glowa mnie boli od tego placzu i jakos mi niedobrze, chyba za bradzo sie zestresowalam, wiec ide sie zrelaksowac, bede jutro buziaki :*
 
GOSIANE- szlag!!! no co za dzień!! ale nam sie marzec zaczął...nie ma co:sorry::eek::sorry:

LAZUROWE- zle zrozumiałaś..;-)

JOS- Twoj sie bawi a nasze już śpią:tak::-)

WIOLA- no..oby do jutra i ..mam nowe hasło-byle do wiosny:):))
 
LAZUROWE : dokladnie :) wogle nie chodizlo o ciebie
tylko o zwyczajny fakt ze nie mozna zrozumiec naprawde pewnych rzeczy dopoki sie z nimi nie stanie twarza w twarz

gdybys ty sie starala kilka lat o dziecko to bys rozumiala co czuja dziewczyny ktore nie zaszly w ciaze po pierwszym cyklu czy kilku zaledwie, z emoz enie tak latwo jets powiedziec : wyluzuj nie mysl o tym!
ja kiedys nie wyobrazalam sobie co czuje kobieta ktora poronila, dzis to juz wiem
nie wiem co czuje kobieta bezplodna, bo to mnie nie dotyczy
i takich przykladow mozna podac setki jesli nie tysiace...

mamus : ja musze mojego zywego przetrzymac do 20h30 nie wiem jak toz robie ale o tej godzinie musi wziac ten %^^^$)!!!:/%%%$£ ANTYBIOTYK!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
GUMISIA- papa..odpocznij:)

LAZUROWE- tak jak napisała Wiola czy Jos...

WIOLA- :-D:-D:-D:-D:-DIwa jest dobra:-):-)

JOS- no tak..antybiotyk:sorry:

SERGII-Ty jesteś w krzakach czy już w pracy???
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
maz ma dzis rezultaty co znaczy ze do 24-1 mam czas dla siebie :)
wiec skusze sie dzis na kapiel dluga taka jakiej nie mozna zrobic jak ktos czeka w kolejce do wanny
no i wieczor z muzyka moja, taka jak ostat,nio mialam z sol i pralinka, co foty klat po watku krazyly ;)
tylko z etym razem bez alko
a moze zzzz? ;)
 
reklama
Oj, mamuski, ja mam cos taki kiepski okres teraz, ze wszystko mnie drazni... Nie wiem czemu tak jest. Teraz tez moja mama mnie wqurza na gg:dry: No bo co to za pytanie dlaczego jade do Bulgarii na urlop na 2 tygodnie, a nie na tydzien? Ehh... Ciezko ze mna :sorry:
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry