reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Witam Kobietki!
Widze ze zmiany nastrojow sie klaniaja :D...?Nie martwcie sie to chyba dzisiaj tak kazdy ma.Ja to z usmiechu wplacz a potem nerw hehehe juz sama z soba wytrzymac nie moge tesciowe jak na wariata patrza hehehe :p ale chyba przywykli bo nikt nic nie mowi:-DJakos trezba przeczekac nie ma wyjcia :)

Jest ktos jeszcze?czy zostalam sama...?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej dziewczyny

Dziś było moje pierwsze usg, ciąża datowana na 4-5 tydzień, ale najpewniej wiek tak jak na suwaczku, jeszcze odnalazła się nadżerka, ale o czym innym.
Na zdjęciu usg widać wyraźnie w górnej części fasolkę i endometrium idące z prawej strony do fasolki. Ale coś jeszcze na zdjęciu jest, coś jak większa fasola, znacznie, chociaż ginka powiedziała mi tylko o tej małej. A ta duża plama mniej wyraźna to ja nie wiem co to, nawet będąc u ginki nie zauważyłam tego. Co to może być?
Zobacz załącznik 332495
 
Hej dziewczyny

Dziś było moje pierwsze usg, ciąża datowana na 4-5 tydzień, ale najpewniej wiek tak jak na suwaczku, jeszcze odnalazła się nadżerka, ale o czym innym.
Na zdjęciu usg widać wyraźnie w górnej części fasolkę i endometrium idące z prawej strony do fasolki. Ale coś jeszcze na zdjęciu jest, coś jak większa fasola, znacznie, chociaż ginka powiedziała mi tylko o tej małej. A ta duża plama mniej wyraźna to ja nie wiem co to, nawet będąc u ginki nie zauważyłam tego. Co to może być?
Zobacz załącznik 332495

Gratki:)Widac fasolke a ta druga kropka hmmm...nic gin nie wspomniala czy to aby nie blizniacza ciaza...?hmmm...Trzeba poczekac do nastepnego usg i wszystko sie wyjasni:)
 
Gratki:)Widac fasolke a ta druga kropka hmmm...nic gin nie wspomniala czy to aby nie blizniacza ciaza...?hmmm...Trzeba poczekac do nastepnego usg i wszystko sie wyjasni:)
Właśnie nic nie mówiła, mówiła o tym mniejszym pęcherzyku. A na ciążę bliźniaczą to chyba nie wygląda, jedno znacznie większe od drugiego.
 
Właśnie nic nie mówiła, mówiła o tym mniejszym pęcherzyku. A na ciążę bliźniaczą to chyba nie wygląda, jedno znacznie większe od drugiego.

hmm kurcze troche nietypowe....Nigdy czegos takiego nie widzialam...Moze dla wlasnego spokoju jakas inna konsultacja?
 
pok ja tez wieczorem cos lekkiego wole, choc jak zjem cos z wocow albo warzyw i nic do tego to szybko glodna jestem, wiec nadal poszukuje idealnej dla mojego organizmu kolacji :) hmm to najwidoczniej tak pieknie opisujesz swoje dania:)
ja jutro szwajcary i suroweczka z surowego kalafiora pychotka, choc na ta chwile nie bardzo chce mi sie jesc

jako mieszkanka szwajcarii wielce zaintrygowana pytam co to jest ten szwajcar na kolacje? :)))

Dziewczyny to zeby skwitowac dzisiejszy zly dzien dodam ze maz dzwonil ze w pracy ukradli mu plecak z portfelem, kluczykami i dokumentami od auta, kluczami od mieszkania i bog wie z czym jeszcze $&^%$#%!^#%!#! Tyle powiem :-(

przychodzi mi na sline tylko jedno slowo, ktorego na forum wypowiadac nie mozna a zaczyna sie na "k" i nie konczy sie na "e". Szlag by to! :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: no to chyba Was czeka zmiana zamkow!? Ale w biurze mu ukradli czy na ulicy? Boze...

dziewczyny a jak tabelka z objawami? kiedy ja zobaczymy ?
gosien to nieciekawie
eh strasznie paskudny ten dzisiejszy dzien

poce sie nad nia i jak wypoce dam znac. musze cos wykombinowac, zeby dalo sie ja latwiej czytac...

Jak napisala POK : "Ja np. nawet nie bede probowac zrozumiec kobiet, ktore dzieci miec moga ale maja partnerow z beznadziejnym nasieniem... Nie wiem jak bym sie czula. Osobiscie w pewnym sensie (dziwacznym) ciesze sie, ze problem jest ze mna a nie z M."
Zapewne stwierdzicie, ze zle to odebralam, ale to brzmi, jakby wszystkie zaciazone mialy partnerow z beznadziejnym nasieniem. No nie wytrzymam. Czy wszystkie kobiety, ktore moga miec dzieci maja takich partnerow???????????????????????????

zle zrozumialas :) to w ogole nie bylo do Ciebie, ani ze zaciazone kobiety maja mezow ze zlym nasieniem (to by bylo niezle swoja droga). Chodzilo o to, ze moj M. ma dobre nasienie a jak sie okazalo niedawno to ze mna jest cos nie tak a nie mam pojecia jakbym sie czula gdyby to z jego "winy" mielibysmy te trudnosci. Nie wiem np. czy mialabym do niego pretensje czy co... I nie zrozumiem kobiet, ktore taki problem ze swoimi partnerami maja. To bylo dla porownania, ze kobiety, ktore zachodza w ciaze bez zadnych problemow nie zrozumieja tych, ktore sie poca i gimnastykuja przez wieeele miesiecy bez rezultatu, nie da sie zrozumiec tej mieszanki niemocy, bezradnosci, frustracji, zlosci, smutku z ogromna nadzieja.
Zero pretensji do Ciebie lazurowe :)

ale dziś dzień niech to szlak trafi:wściekła/y::wściekła/y:

widzę ze dziś po prostu jakiś zły układ gwiazd jest. Jak myślisz nasza wróżko jos:-)?

lazurowe kochanie nie wszystkie intencje można wyrazić na piśmie dlatego czasem coś żle rozumiemy

pok już dostałaś@ a ja odstawiłam w czwartek i nadal czekam:-( ale w poprzednich cyklach tez u mnie to trwało prawie tydzień.


aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:wściekła/y: wywrzeszczałam się wam troche mi lepiej:zawstydzona/y::-)

ewula ja bralam bardzo mala dawke progesteronu: 100mg raz dziennie ale jak poczytalam na szwajcarskich forach to po tym utrogestanie laski nie maja problemow z miesiaczka. U mnie ciezko stwierdzic kiedy odstawilam, bo tabletke wzieta przed 23 w niedziele moglam o 1 w nocy zwymiotowac. Nie mam pojecia czy zdarzyla sie wchlonic i rozpuscic. Tak czy siak wczoraj w ciagu dnia przy badaniu szyjki mialam taki leciutko pomaranczowy sluz ale kolor dostrzeglam dopiero wycierajac palce papierem, co by ten kolor sprawdzic. Na palcach wydawalo sie biale, normalne. Wiec nie wiem teraz czy jesli tabletka sie wchlonel ai takie plamienie nastapila to czy to znaczy, ze np. poziom progesteronu byl wciaz za niski czy to wszystko ok.
Jedyne co zauwazylam innego w tym cyklu, to ze normalnie w dzien (lub dzien przed) @ mialam szyjke taka super miekka i jakby to powiedziec rozplaszczona a teraz elegancko wysoko i twarda i debilka teraz dopieo doczytalam, ze tak ma byc. Ciekawa jestem czemu tak miekla wczesniej.
Do mnie nie dosc, ze przylazla to tak obfita, ze nie pamietam, zebym taka miala od roku chyba... I sobie wmawiam, ze to znak, ze progesteron dziala choc szczerze mowiac nie mam pojecia czy to znak czegokolwiek. Ale moze endo rzeczywiscie podrosło.
Ewula a zrob moze rano sikanca dla swietego spokoju?


jos - co oni te rezultaty co tydzien maja? :) chociaz z drugiej strony dobrze miec czasem czas tylko dla siebie. Fajnie, ze z bawialnia sie udalo :)

Ael - widze, ze przez moj post na staraczkach po raz wpierwszy wzbudzilam Twoj niepokoj. A pytalam tylko, bo jako niedoswiadczona kompletnie nie wiedzialam, ktore to fasolka ;/ mam nadzieje, ze ktoras z doswiadczonych dziewczyn cos na ten temat bedzie umiala powiedziec.
 
reklama
hop hop, wylazic z krzakow :) niech ktoras pomoze ze zdjeciem aelredy, bo mnie ciekawosc zywcem zje :)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry