reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
paulina: w PL niezgodnosc grupy krwi : daje sie cos okreslona ilosc godzin po porodzie
nie wiem w jakiej fomrie to jets, ale po porodzie
ja tez mam niezgodnosc z mezem ( ja 0rh-) i tutaj kazdy w takiej sytuacji dostaje zastrzyk w okreslonym tyg. ciazy
za darmo oczywiscie!
ale dobrze ze macie hoc to ;) hihiiiiihihihihi

made : :((((((((((((((
 
Jestem dziewczyny

sereg nadal trzymam &&&&&&&&&&&&& zrób jeszcze jeden test za kilka dni.

palma tule mocno

Ja czekam na @. Krzyż boli brzuchol też więc pewnie bedzie lada chwila. Miałam zacząć nową pracę od jutro i lipa umowy jeszcze nie ma. I jak pytam to dostaje odpowiedź że podanie czeka na rozpatrzenie;-( Zła jestem bo teraz będę siedzieć w domu rano i potrzeć w okno;-):-):-)

mama uściskaj made od nas biedulka;-(
 
a u mnie pojawil sie pomaranczowy sluzik, wiec @ blisko. Zastanawia mnie tylko szykja, bo jest wysoko, twarda. Co do otwarrtosci to nie wiem juz sama, cos po srodku ale bardziej zamknieta niz otwarta. Pochrzanione branie tych hormonow.

biedna made!!! ale co jej jest konkretnie? ogolan slabosc czy wymioty czy co? Bidulka. Niech jej bozia w dzieciach wynagrodzi :DDDD
 
Jos- po porodzie jeśli dziecko ma czynnik rh + to się dostaje zastrzyk a że mój synek ma rh po mnie to nic nie dostałam, ale to nic, staram się myśleć pozytywnie;)
 
Czesc kobietki!
Wybaczcie mi, ze w piatek tak nagle Was opuscilam, ale kumpela po mnie przyjechala i odwiozla mnie zaraz na dworzec, a zanim bym wyslala do Was kolejn ego posta, to min. 15-20 minut by zeszlo z tym powolnym netem w PL. A jak w sobote rano bylam juz w domku to sie okazalo, ze net mi sie skonczyl i dopiero teraz sobie zaladowalam. Ufff... Wytlumaczylam sie :)
Podroz przebiegla dobrze. Gdyby nie bolace cycuchy to pewnie nie pomyslalabym nawet, ze jestem w ciazy, bo zadnych innych objawow nie mam.
Mam juz nareszcie swoj lapek i moge z wami pisac do bolu :-p
Jakies wiesci sa? Nowe fasolki? Komu gratulowac??? :-)
 
Sol WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI URODZIN;-) z moich obliczeń wynika ze my jesteśmy rówieśniczki;-) chyba że ty również masz taką zasadę jak moja koleżanki że obchodzą tylko 25urodziny i ani roku więcej;-)

lazurowe cześć kochana kiedy masz pierwszą wizytę u gina?
 
reklama
Jos witaj kochana :)
Roxyewa hejka! Nie mialam jeszcze okazji przywitac sie z Toba :) Milusio, ze nas tu wiecej sie robi :)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry