reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
POK- ja też brałam Oeparol w takich dawkach jak Ty a owulke miałam...to znaczy w 12 d.c. na usg byl pechol 22 mm ze wzgórkiem czyli tuż przed pęknieciem wedlug gina...wiec nie sądzę ,zeby przez wiesiolek nie bylo owu-zresztą nie słyszałam nawet ,zeby wiesiolek blokowal owulkę..
 
dzieciom to sie zmienia jak w kalejdoskopie. Pamietam jak moja sista bala sie wszelkich muszek, robakow i owadow a potem keidys nagle przyniosla zafascynowana jakas dzdzownice z podworka i chciala ja zatrzymac. Teraz jest juz parwie dorosla i znow sie brzydzi i boi :)
 
ja tez boje sie o marcepanka
i niestety ale patrzac jak dlugo sie nie odzywa wlacza mi sie logika ze to dlatego, ze cos jest nie tak i nie chce o tym mowic....
bo zeby powiedziec ze dalej lezy i przetrzymuja ja moglaby przeciez wpasc na 30 sekund wpisac jedno zdania i kazac przekazac dalej...
wiec pok mi niesttey tez po glowie kraza czarne scenariusze
ale mam WIELKA NAPRAWDE WIELKA NADZIEJE, ze sie GRUBO MYLE...
 
Sol wszsytkiego na najlpeszego !! sto lat :)
super tort :)


@ oczywiscie przyszła ... jeszcze nigdy mnie nie zawiodła :-(

posrane to wszystko:-(

przykro mi bardzo :(

Hej...

Na teście I krecha, na termometrze 37,26 :szok: @ nie ma i dzisiaj 37dc... Czyli @ spóźnia się już 3 dzień (co najmniej).

Kurcze, no... Nie wiem, co jest grane.... :sad: A w tym durnym kraju nawet bety sobie nie można zrobić prywatnie, a o skierowaniu to zapomnij... :dry: :sad:

a moze kup w aptece napewno u was sa , te testy digital ?? one sa bardzo dokladne i poazuja tyg. ciazy juz na tyd. przed okresem :)
trzymam &&&&&&&&&&&&&&&&&


Pok kurcze pewnie to od tabsow to zle samopoczucie :(

Mamusia , ale zostan tutaj , bo bedzie pusto !!

Gumisia jestem nadrabialam ;) trzymam mocno &&&&&&&&& za test !!! musi byc dobrze !!

Jos trudno doradzic z tymi zabawkami ... to zalezy od dziecka duzo jak dla mnie , ale wydaje mi sie , ze naszym pociecha nie sa potrzebne tony zabwek , bo i tak sie nie beda bawic nimi wszystkimi no i pewnie cos jest w tym , ze szybciej sie nudza i zmieniaja obiekt zainteresowan :) ale decyzja nalezy do rodzicow i tyle ;)

hmmm powcinalo mi cytaty i nie pamietam reszty :(

duzo <<<<<<<<<<<<<<<< dla testujacych na dniach i nie tylko i &&&&&&&&&&&&&&&&&&& mocno zacisniete !!! :)
 
mama - wejdz na 10 strone watku "niezbiednik staraczki" tam wiesiolek jest wymieniiony wsrod ziol mogacych oslabic uklad rozrodczy. ale gdzies jeszcze czytalam cos takiego o wiesiolku. zaraz poszukam. Wiesz... ja po prostu szukam wciaz przyczyny braku owu. Na razie winie castagnusa najbardziej ;-)
 
POK- wiadomo,ze na każdą z nas rózne zioła róznie działają...może u Ciebie faktycznie tak wiesiolek zadziałal..ja z kolei wyczytałam ze przy Clo NIEZBĘDNY jest wiesiołek wiec ponieważ w tym cyklu brałam Clo to i brałam wiesiołek...


noo-ide rozwiesić pranie ..

PSZCZÓŁKA- jestes???????????jak tam Natala??jak mąż??
EDYTA a co u Ciebie,starania pewnie w toku co??
 
Jos, Mama niestety tutaj nie zapisuje się człowiek do ginka "tak po prostu", musi iść do przychodni, najpierw na spotkanie z GP (lekarz ogólny) który praktycznie NIGDY nie daje skierowania do specjalisty, bo przecież MA TAK OGROMNĄ WIEDZĘ I DOŚWIADCZENIE że jest to zbędne :wściekła/y: Na najgorsze nawet bóle, złamania, wstrząśnienia, choroby, grypy, kaszle, obfite miesiączki i inne cuda niewidy najlepszym lekarstwem jest PARACETAMOL, i nawet nie śmiej człowieku protestować, bo cię wywalą z przychodni za zakłócanie porządku :wściekła/y: Mój tato się bardzo mocno pochorował (grypa) w grudniu, poszedł do lekarki po coś co mu pomoże i powiedział, że paracetamol już brał i mu nie pomógł. I wiecie co dostał na recepcie (!)? IBUPROM!!! :szok: Nosz to kpina jakaś... A jak nie wierzycie, to zajrzyjcie sobie tutaj i przeczytajcie ze 2-3 komentarze, to Wam rozjaśni... ciaza w anglii pomocyyyyyyyyyyy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - Forum - Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta - Grupy - ForumGinekologiczne.pl – portal wiedzy o ginekologii i położnictwie
 
reklama
sergi - ja Ci wierze na slowo. Tyle juz zlego slyszalam na temat sluzby zdrowia na wyspach, ze az sie gotuje czasem, bo to przekracza wszelkie wyobrazenia a zakladam, ze ubezpieczenie nie pokrywa wizyt prywatnych... dlatego poelcam szwajcarie :) tu wszystko jest prywatne i z ubezpieczenia. jedna wada, to w laboratorium NIC nie zrobia bez skierowania od lekarza i nawet wynikow nie dostaniesz do reki jesli nie ublagasz ale to akurat wynika z ochrony stanu psychicznego pacjenta, ktory nie zawsze przeciez bedzie wiedzial co oznacza, co a czasem nawet niektore wskazniki lekko nie w normie o niczym zlym nie musza swiadczyc.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry