reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
JOS- przypomniało mi sie-pediarta mi kiedys powiedziala,ze jeśli to nie jest "gruzliczy" kaszel( taki z głebi oskrzeli) to mozna go zwalczyć...burakiem-cały burak pod kran-wyszoruj i wykrój tak jak głąb z kapust i zasyp 2 lyzeczkami cukry połóż na talerzyku i na kaloryfer -od ciepła puści sok i ten sok z rozpuszczonym cukrem Mu dawaj-1 lyżeczkę rani i 1 popoludniu-ja to próbowałam w tamtym roku-działa!! :)

no i tak jak posze Sergii-moze masc taką vic-waporup kup-smaruje sie klatkę piersiową ,ułatwia odkrztusić wydzielinę..

AGAPA- o matko ,ale sie u Was porobilo:eek:zdrówka dla małej i męża...
 
Ostatnia edycja:
no i tak jak posze Sergii-moze masc taką vic-waporup kup-smaruje sie klatkę piersiową ,ułatwia odkrztusić wydzielinę..

Te inhalacje pomagały Anicie w tym całym kaszlu, łatwiej jej się oddychało. Poszukam zaraz w necie, jaki to olejek był, a tak jak mama pisze, maścią też Poldusia może wysmaruj do łóżeczka, co?...
 
sol - jak ty sie czujesz stara, ze masz juz dwojke, to pomysl jaka ja sie czuje stara, ze nie mam jeszcze zadnego a wy tu takie gowniary ;-) juz przynajmniej po jednym.

laski - objawy towarzyszace ciazy nic nie maja wspolnego z plcia dziecka :))) to sa tylko zabobony!

palemka - a nie zastanawialas sie czy u Ciebie te ewentualne zrosty, ktorym pomoglaby laparo maja wplyw i na brak dziecka i na bole brzucha. z drugiej strony, jesli cie brzuch boli a nie wiedza dlaczego to najczesciej jest to albo stres, albo depresja albo zespol jelita drazliwego (w w ypadku tego ostatniego przestrzeganie diety powinno pomoc).

sergi - zazdroszcze tempki :))) &&&&&

mama - jejku. straszna historia z domim. mam nadzieje, ze sie szybko zagoi.
 
SERGII- a olejek to może Olbas???
a Ty jutro jak zmierZYsz tempkę rano to daj znać bom ciekawa:))


wiecie co martwię sie juz na maxa bo dziś znowu dzwoniłam do Marcepanka i smska pisałam i ani nie odbiera ani nie odpisuje...przecież przy maluszku jest chyba chwila na odpisanie....nie wiem czy urodziła czy jeszcze w szpitalu...ostatni raz pisała mi rano chyba w sobote ,ze chyba Jej sie wody sączą i czeka co dalej i potem juz ciszaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...
martwi mnie to ..mam nadzieje,ze z Nią i Nikolą wszystko si....
 
Josephine, znalazłam coś takiego:

Inhalacje na przeziębienie - Inhalacje, na, przeziębienie tutaj masz 2 sposoby na wykonanie inhalacji z herbaty - rumianku. No i napar z tymianku (wiem że pomaga) również masz przepis tutaj :tak: Aha, do tej inhalacji z rumiankju można dodać kilka kropli amolu, ale nie wiem, czy masz :zawstydzona/y:

I tutaj też dobry link:
Centrum Informacji o Przeziębieniu i Grypie


mama na pewno dam znać :tak: sama jestem ciekawa ;-) hihi... A Marcepankiem też się martwię, ostatnio też nic nie było wiadomo co u Niej, prawda?... :sad:
pok ja sama się dziwię, że taka wysoka :tak: chociaż skubana nigdy jeszcze nie przekroczyła 37 stopni ;-) Ale tak blisko jeszcze nigdy nie była ;-) A jak samopoczucie dzisiaj, Słońce? :-)
 
POK- dzieki kochana.tez mam nadziej,ze Mu sie szybko zagoi...jutro gości On podrapany jakby w róże wpadł albo kot Go podrapał...
a Tobie jak minął dzień ?
 
reklama
Jos masz racje, ja jestem teraz w Niemczech, ale za miesiac koncze tam swoja kariere :) Wtedy kilka dni urlopu w Bulgarii i przeprowadzamy sie na stale do Anglii. A moj Borys jest wlasnie Bulgarem, a poznalismy sie wczesniej w Anglii, on tam dlugo pracowal, ja tez okolo roku. I tak zaczelismy razem podrozowac po Europie (m.in. Austria, Szwajcaria). Ale jak juz teraz jestem w ciazy to chce "usiasc na tylku" i wlasnie ta Anglia bedzie jako ostatnia :)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry