reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Dziewczyny ja mam pytanie z innej beczki, po tej wizycie u dentysty zaczęło mnie boleć. I się teraz zastanawiam, to normalne, że ząb po wypełnieniu boli? a może to znieczulenie puszcza? Nie miałam potrzeby wcześniej chodzić do dentysty to nie wiem, czy to normalne czy może coś źle zrobili? :(
 
reklama
sol : no co ty??????????????????????? jeja... bardzo glupio mi tak to pisac ale ta cisza jest tak dziwna ze az zaczynam miec naparwde zle przeczucia; jakis dziwny strach... dlatego bardzo bym chciala zeby juz cos napisala!!!!!wczesniej byla 3 tyg w spzitalu o wiele dluzej niz teraz minelo akcji z saczeniem sie a dawala znak regularnie, od poczatku do konca...
 
SOL- :szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok: to ja już nic nie rozumiem:no:
my tu tak sie martwimy....
musi mieć jakis powód...


RURKA- tak jest jak znieczulenie puszcza...wiesz Ona tam "grzebała" w zębie i teraz jak znieczulenie puszcza to może Cię trochę ćmić...ale jeśli to bedzie ból to jutro sie zgłoś bo może niedoczyściła czy coś...
 
rurka - może boleć - weź sobie procha - jakby do jutrzejszego popołudnia nie przeszło zadzwoń do dentysty się umówić - ale może pobolewać i ząb i dziąsło
 
mama : ja tez zaniemowilam ... :/

dziewczyny : na jakich innych watkach jest marcepanek ? moze wpadla na szybko doniesc newsy na swoj miesiac porodu? lub inny gdzie bywala ?
 
sol.... jeja... dziwne to... mam nadzieje, naparwde wielka, ze niedlugo sie odezwie!
 
reklama
Sol dzięki za wpisanie na liste ;-)

Siedze na BB i przy zeszycie z Organizacji ;-) moze cos sie naucze :-)

No tez martwie sie o MArcepanke. :-( Mam nadzieje ze wszystko dobrze. ;-)
mogłaby sie juz odezwać.. ;)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry