reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
ja bylam na bardzo dlugim lanczu a potem gary mylam, lazienke, odkurzalam i podlogi.
teraz nie wiem czy M. mi gosci do domu przywiezie, czy mamy gdziesz wszyscy wyjsc czy tylko gosci gdzies odwiezie i wroci do domu. Przyjechal znowu jego kuzyn ale nawet u nas nie spi, bo woli ze znajomymi sie lajdaczyc ale sobie zazyczyl, zbey go z lotniska odebrac i zeby nie bylo glupio zaprosil nas na drinki z jego znajomymi. Ja tam biore progesteron i nie jestem w nastroju :D:D:D:D
 
reklama
Lazurowe "usiąść na tyłku " fajnie to ujełaś ;-)

Kochane uciekam po siostre do szkoły bo ma dyskoteke :-) i szleje sobie ;-)
POtem zasiąde do zeszytow niestety :-(

Wpadne poźniej ;**
BAJ;*
:-) ;-)
 
POK- Ty i Twój progesteron :):):)))
ja z kolei mówie tak ,jak mnie Tom wnerwi- NIE WQRZAJ MNIE BO MI PROLAKTYNA SKOCZY I NICI Z OWULKI :)))))))))))))
 
serg, mama : DZIEKUJE KOCHANE ZA RADY I LINKI :) sprawdze!!!
mama : syrop ponoc odkryli ze jak dlugo sie bierze to jakie zacieki w oskrzelach plucach, ze to ninby splywa czy cuuus i ze przez to pozniej coraz czesciej wlasnie zapalenia oskrzeli itp
jak dla mnie to kolejna bzdurna reforma a dzieciak jak sie meczy tak sie meczy...

agapa : wspolczuje zapalenia krtani... slyszalam ze teraz krazy... tu tez
i nawet bylam pewna ze moj ma, lekarz mowi z eniby to zapelnie gardlowo-nosowe ale kij wie... wierz takim! :)

pok : ty bedziesz rodzic za granica wiec nawte dwa lata przed 30 tka ujdziesz za mloda dupe hiihihihhi
bo podejrzewam ze tak jak w fr raczej przed 29-32 kobitki pierwszego dziecka nie rodza tylko robia kariere ;)

lazurowe : ale fajna bedzie mieszanka :) a dziecko bedzie mowic w 3 jezykach! suuuper!

mama : o marcepanka juz sie martwie na powaznie od kilku dni... wczoraj jak zobaczylam zart o autobusie - duzy tekst wytluszczonym to az mi serce stanelo... myslalam ze cos od niej...
kurde moglaby cos napisac, ludzi uspokoic... :(
 
Ostatnia edycja:
jos - w szwajcarii kobiety nie pracuja, nie robia karier (co do zasady). tu i sklepy i szkoly dzialaja tak, ze jedno z rodzicow nie moze pracowac. W wiekszosci szkol w ciagu dnia jest przerwa, na ktora z reguly rodzic ma zabrac dziecko do domu no i w srody nie ma skzoly tylko jakies luzne zajecia i wczesniej koncza i tez trzeba zabrac. a sklepy tylko do 18-19/30 (zalezy od dnia tygodnia). tu jest duzo mlodych mam. z reszta nie obchodzi mnie za jaka bede uchodzic, ja dobrze wiem ile mam lat i od kiedy staram sie o dziecko i mam swiadomosc tego, ze czas mija i im dluzej tym trudniej...
 
SERGII- a olejek to może Olbas???
a Ty jutro jak zmierZYsz tempkę rano to daj znać bom ciekawa:))


wiecie co martwię sie juz na maxa bo dziś znowu dzwoniłam do Marcepanka i smska pisałam i ani nie odbiera ani nie odpisuje...przecież przy maluszku jest chyba chwila na odpisanie....nie wiem czy urodziła czy jeszcze w szpitalu...ostatni raz pisała mi rano chyba w sobote ,ze chyba Jej sie wody sączą i czeka co dalej i potem juz ciszaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...
martwi mnie to ..mam nadzieje,ze z Nią i Nikolą wszystko si....

Kurcze to może trzeba jakoś do jej męża uderzyć. a na jej wątku nic nie słychać, nikt nic nie pisze. Na jakim ona miesiącu jest?
 
agapa- do męża Marcepanka nie mam numeru:no:
zawsze jak do mnie pisała ja Jej od razu odpisywałam ...jak ja pisałam do Niej to Ona też po chwili odpisywała a tu już 6 dzień i ani nie odbiera ani nie odpisuje....
to zupełnie do Niej nie podobne:no::no:
dziś czekałam 6 sygnałów-liczyłam ,ze może mąż odbierze i cokolwiek powie ,ale nikt nie odbiera...

Ona pisała tylko na naszym wątku i na Wystaranych...
Może Nikola już jest z Nia i jako wcześniak musi być pod opieką i MARCEPANKEK JEST Z Nią.................nie mam pojęcia..
 
pok : to fajnie macie
bo tutaj sroda wolna, sklepy tez do 19h30 a i tak oboejtnie czy ma sie mature czy doktorat wszyscy pracuja ( dla zasady) i dzieci wychowuja nianie
chory kraj, przyrost naturalny nawyzszy w europie ale prawo nie jest prorodzinne... dlatego marzy mi sie skandywanwia!
w szwajcarii myslalam ze jest podobnie : anstawienie na karierer jak najdluzej wolnoc, podroze itp
niestety ale TU na kobiety rodzace jako "mlode" zle sie patrzy... i sama tego nie raz doswiadczylam... przedzial 18-25 jest ogolnie uwazany za wpadke! do takiego stopnia ludziom sie w bani nie miesci z emozna chciec dziecka wczesniej!
nawet nie probuje myslec ile razy na mnie sie patrzona ze zgroza i wrecz wkutwieniem w stylu 'zrobila sobie dziecko w liceum a my placimy na pomoce dla niego"
nawet te kobiety ktore nieplanuja dlugiej nauki i tak czekaja do ok. choc 28-29
pololenie rodzacych w wieku 27-29 to bylo juz w wlatach 70! mama meza rodzila go majac 29 choc nauke skonczyla na maturze bo miala zapewniona prace do kotrej nie potzrebnowala wiecej i tak sobie mimo wszystko powolutku pracowala do ciazy... a dzis tutaj to 28-29 jeszcze bardziej sie wydluzylo
masakra jakas chce stad uciekac! :)
 
reklama
Nie wiem co powiedzieć ale Marcyś logowała się wczoraj wieczorem po 22 na BB.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry