reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
GUMISIA- ja leże 20,30 min a jak sie zagadam przez telefon to i godzine :));-)
ja nie czulam sie "inaczej" jak zaszlam w ciąże z Domisiem -dopiero na 3 dni przed terminem @ polapalam sie ,ze moze cos na rzeczy jest ze względu na piersi i wysoką tempkę no i test dzień przed @ i II:tak:
A ZA CIEBIE TRZYMAM &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
reklama
ja mam jakies ciagniecie w brzuchu jak wtedy caly czas jak na miaczke od soboty to juz 4 dzien, i opuchnieta jakas sie zrobilam, obraczka ledwo mi schodzi, w pierwszej ciazy tez tak mialam, niom ja to leze jakies 5 minutek tyle co sie przytule do meza i pozniej juz mi sie nie chce :)
 
Czesc kobietki! ;) Widze, ze Mamitka byla u fryzjera :) Ja tez planuje w przyszlym tygodniu. Jutro tylko farbke sobie bym nalozyla. I mam pytanko. Moge to zrobic? Bo slyszalam rozne spekulacje na ten temat, ze w ciazy to nie powinno sie malowac wloskow. Jak myslicie? Same widzicie po suwaczku, ze ja dopiero co zaciazylam. Hmm...
 
ja sie poduszkuje jakos 40 minut zawsze a jak wieczorem to z reguly po prostu gasze swiatlo i ide spac :)
 
Mama to fajnie, że jest tam kącik dla dzieci, superowo. A gin Ci powie czy pęcherzyk rośnie, tak?

Gumisia życzę Ci dwóch kreseczek na teście. Ja nie czułam nic w ciąży z Natalką, jak mi sie okres spóźnił to wtedy się zorientowałam że to moze być to. A teraz, co miesiąc jestem w ciąży... tylko nic z tego.

hej Wiola, biedna Iwonka, że się pochorowała. Dużo zdrówka dla niej życzę.
 
mamitka a jak ja zwariowalam? to dopiero 19dc .... eh nie chcialabym sie pozniej rozczarowac
 
Asionek GRATULUJĘ CIĄŻY :-D nawet nie miałam okazji :zawstydzona/y: Nie mogę z domu wychodzić, mam nakaz leżenia w łóżku.

dziekuje bardzo ;))

czesc moje kochane :* podczytuje was od rana ale swiruje troche i nie wiem sama co ze soba zrobic
co do wylatywania bo jakis watek odnalazlam hmm , ja akurat nie mam takie problemu, ale za to zastanawia mnie ile wy z plamniczkami sobie lezycie ?? ile one czasu potrzebuja? jak dla kogos zbyt intymne pytanie to nie odpowiadajcie :)
laski ja zglupialam, wiecie ze ja czuje ze ja w ciazy jestem , jak na 19dc to chyba za wczesnie co ?? ale mam takie same objawy jak przy pierwszej, i ja na 90% jestem pewna ze sie udalo, gorzej jak sobie uroilam, powiedzcie ze sobie nie uroilam, te dziewczyny ktore staraja sie o kolejne dziedziatko wy wiedzialyscie, czulyscie w drugiej i dalej ciazy jakos wczesniej czy dopiero po tescie ?

ja nie lezalam jakos dlugo moze z 5 min. przytulajac sie do meza , czyli jak zawsze ....

co do odczuc to moze wcale sobie nie wkrecasz ?? ja tak mialam i czylam juz przed @ na dwa tyg. prawie , ze chyba sie udalo ;) mialam ciagniecia w brzuchu , sluz sie pojawil i pewnie jeszcze cos napewno tutaj pisalam :) takze wszystko jest mozliwe :)

Czesc kobietki! ;) Widze, ze Mamitka byla u fryzjera :) Ja tez planuje w przyszlym tygodniu. Jutro tylko farbke sobie bym nalozyla. I mam pytanko. Moge to zrobic? Bo slyszalam rozne spekulacje na ten temat, ze w ciazy to nie powinno sie malowac wloskow. Jak myslicie? Same widzicie po suwaczku, ze ja dopiero co zaciazylam. Hmm...

roznie pisza .... ja mysle , ze mozna w koncu to nie przenika do krwi , ale jak sie bardzo boisz to moze zafarbuj farba bez amoniaku ?? ;)
 
reklama
PSZCZOLKA- tak,sprawdzi czy pęchol urósl po Clo i jakie grube jest endometrium bo jak bedzie za cienkie to juz bede wiadziala,ze lipa z dzidzi...

POK- ja czesto też tak robie:):tak:

GUMISIA- my tu wszystkie po troche świrujemy ,ale taki nasz los-nie nastawiaj sie za bardzo tylko w miarę możliwości cierpliwie-:sorry2:-czekaj...

ASIONEK- a Ty już na L4 czy w pracy jesteś ??:)

WIOLA- Iwa zasnęla??
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry