reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
O kurcze, POK, tak mi przykro :-( To długo już... Cholernie nie sparwiedliwe to jest. Nawet nie wiem co Ci napisać, bo ja pół roku, a już mam doły, a Ty to jesteś o wiele silniejsza ode mnie, widać. A porobiliście wszystkie badania? Ostatnio rozmawiałam z koleżanką, której bratowa pierwsze dziecko urodziła, a z drugim nie mogła zajść w ciążę. Wszystkie badania miała ok, i w końcu ginka wpadła na pomysł i zrobiła jej jakieś USG, na którym wyszło, ze powstała u niej jakaś błona, która nie przepuszcza plemników. Musiała jej ją rozciąć i zaszła w ciążę.


Asionek GRATULUJĘ CIĄŻY :-D nawet nie miałam okazji :zawstydzona/y: Nie mogę z domu wychodzić, mam nakaz leżenia w łóżku.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Witajcie ja dopiero teraz bo mąż mi lapka do pracy zabiera, ale już mi oddał, Majka śpi więc mam troszkę czasu na popisanie z wami z czego bardzo się cieszę:-D

jos - zerknij na mape gdzie jest genewa a gdzie francja. ta francja w okolicy jest bardziej szwajcarska niz francuska - zyje dzieki genewie :) stmtad M. mialby blizej do pracy niz teraz :)

u nas tez staranka byly. lezakowanie wlasnie koncze i ide spac. nie chce mi sie juz robic testu owu. Z reszta gin mowil, ze tak jak ciazowe moga dawac wynik falszywie negatywny i falszywie pozytywny.

rurka - ale ja wiem, z nie mam z owulacja problemow, wiec po co mi monitoring? spoko. Monitoring to mi pewnie gin zorganizuje przed IUI.

lil - ja dokladnie tak samo! pierwszy cykl z cast mokro a teraz drugi i susza beznadziejna. Gdyby nie szyjka to bym pojecia nie miała, że owu blisko.


do jutra laski. bede po 12 jak wroce z francuskiego.

a jeszcze mam techniczne, intymne wstydliwe pytanie. czy wam tez sperma wycieka szybko po? ja wystarczy, ze wstane i wszystko leci... albo kichne, zasmieje sie... i sie zastanawiam czy to normalne... wiem, ze glupie :)

bisou :)
To wcale nie jest głupie pytanie. Jesteśmy tu po to żeby sobie odpowiadać właśnie na takie pytania. Każda z nas która tu pisze ma jakiś problem "ciążowy" i czasami nie myślimy tak jak powinnyśmy (np ja) i odpowiedzi na takie "głupie" pytania bardzo pomagają. Ja mam już trójkę dzieci, a czasami zastanawiam się nad czymś jakbym jeszcze ich nie miała. Więc się nie krępuj i pytaj.
A teraz odpowiadam. Mi też tak leci i nieraz się śmieję (kiedyś byłam wystraszona) do męża i mówię: zrób coś bo wszystkie wylecą, a on do mnie: co mam zrobić ? zaciskaj nogi:-D:-D:-D

PAULINA- hahahaha,muskaja końcówki mówisz hahaha-pewnie wybierz sie :))zawsze to mala przyjemnośc :)))

LIL- kochana wszyscy na bb juz pewnie wiedza ,ze ja nie umiem wstawiać fotek :( ale poproszę Toma:))
a drugą przyjemność mam o 15.oo mianowicie ginekologa :)))

tak wiec zaraz konczę kawe i za 20 minut ruszam ku przygodzie :)))))))

Kochana to ty same przyjemności dziś masz. Nie za dużo tego jak na jeden dzień:-D

Pszczółka a o jakiej grze mówisz? bo ja jestem uzależniona od gier... i nie tylko

Aha i jeszcze żeby was podnieść na duchu i dać troszkę nadziei. Moja koleżanka od czerwca starała się o dziecko. Były miesiące że dzień w dzień się kochali i nic. A dziś jest w ciąży i chyba w tym tygodniu idzie na pierwszą wizytę. A miała już skierowanie dla męża na badanie plemników. Jedni czekają dłużęj inne krócej. Powiecie że łatwo mi się tak pisze... wcale nie łatwo bo przeżywam razem z wami wasze problemy, chcę tylko pokazać że czasem ni z tego ni z owego udaję się.
 
Ostatnia edycja:
jestem:tak::tak:
PSZCZÓLKA- nooooooooo jesteś w końcu:-):-)mam nadzieje,ze zostaniesz z nami ,co ?????????:-p:-p
fajnie,ze wlecialaś :))

WIOLA,LIL- zdrówka dla Waszych skarbów...ta pogoda dziadowska:wściekła/y:ale juz bliżej wiosny niż dalej:sorry2:

POK- &&&&&&&&&&&&&&& zeby do sierpnia udalo sie naturalnie:tak::tak:

CELINA- &&&& i dla Ciebie :)

AGAPA- witaj i co tam-dzialania byly w odpowiednim czasie ??????????

ja kawa ,rozpakowalam zakupy,Domi bajka...za 2 godziny szykuję sie do gina:cool2:
 
Ostatnia edycja:
Hej Agapa ale masz cudowną gromadkę:-) Pok grała w takę grę, do której link ma u siebie pod suwaczkami i czasami klikałyśmy tam, żeby coś dostała. Ale pisała, że już nie gra. Staracie się o czwarte maleństwo?

hej Mamusia zostanę :-D W miarę możliwości będę tu z Wami :-) Samej jest tak smutno:-( Tylko tak jak pisałam, mam zapalenie górnych dróg oddechowych i lekarka dała mi antybiotyk Amksiklav, a @ mi sie drugi dzień spóźnia i nie wiem co robić. Nie czuję się na ciąże, więc mogła by przyjść. A jak sie czujesz po fryzjerku?
Mama &&&&&&&&&&&&&&&&& za wizytę u gina. A z kim zostawisz Dominika? Ja też się umówiłam do gina, zeby mi chociaż jakieś podstawowe badania zlecił.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
PSZCZÓLKA- no i git ,ze zostajesz-brawo!!
testy robilas wiec tylko beta "rozwieje"wątpliwości,ale skoro nie mozesz z domu wychodzić to ;/;/
a Amoksiklaw jest taki grozny???
zdrowka kochana,zeby wznowic starania :))

a ja po fryzjerze super-w koncu mi sie wlosy ukladaja bo juz za dlugie byly..
 
PSZCZÓLKA- no i git ,ze zostajesz-brawo!!
testy robilas wiec tylko beta "rozwieje"wątpliwości,ale skoro nie mozesz z domu wychodzić to ;/;/
a Amoksiklaw jest taki grozny???
zdrowka kochana,zeby wznowic starania :))

a ja po fryzjerze super-w koncu mi sie wlosy ukladaja bo juz za dlugie byly..

Musisz super wyglądać:-D Fryzjer zawsze poprawi humor:-) Nie wiem, czy jest niebezpieczny, ale lekarka kazała mi podpisać że biorę go na własną odpowiedzialność. Nic już nie wiem, mam nadzieję, że wyzdrowieję szybko, @ przyjdzie nie długo i zaczniemy starania od nowa. A Wy już ruszyliście ze starankami?
 
czesc moje kochane :* podczytuje was od rana ale swiruje troche i nie wiem sama co ze soba zrobic
co do wylatywania bo jakis watek odnalazlam hmm , ja akurat nie mam takie problemu, ale za to zastanawia mnie ile wy z plamniczkami sobie lezycie ?? ile one czasu potrzebuja? jak dla kogos zbyt intymne pytanie to nie odpowiadajcie :)
laski ja zglupialam, wiecie ze ja czuje ze ja w ciazy jestem , jak na 19dc to chyba za wczesnie co ?? ale mam takie same objawy jak przy pierwszej, i ja na 90% jestem pewna ze sie udalo, gorzej jak sobie uroilam, powiedzcie ze sobie nie uroilam, te dziewczyny ktore staraja sie o kolejne dziedziatko wy wiedzialyscie, czulyscie w drugiej i dalej ciazy jakos wczesniej czy dopiero po tescie ?
 
reklama
WIOLA- hello :)
PSZCZOLKA- Domi idzie ze mną to jest ośrodek gdzie mam i pediatre i gina i interniste-tam jest taki kącik dla dzieci z rysowaniem i tam chwile posiedzi -ja wchodze na 5 min tylko na usg bo jestem "dopchniętą" pacjentką :)))

a my juz dzialalismy w tamtym cyklu i mimo,ze wszystko bylo idealnie to ...lipa. teraz jestem na Clo..
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry