reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
asionek pocieszylas mnie, nniom ja tak analizuje moj cykl i w czasie spodziewanej owulacji, owulacji napewno nie bylo, ale zaraz po okrese jakos mnie pobolewalo, wiec moze owul;ka byla duzo wczesniej, my sie przytulalismy 11dc i moze wtedy, to juz byloby ponad tydzien, od 4 dni czuje takie bole jak na @ i opuchnieta jest, jak w pierwszej ciazy, tak czy inaczej mam nadzieje ze nie uraze nikogo ale dla mnie zaciazyc to nie bedzie sukces, bo bardzo sie boje czy donosze, po poronieniu mam straszne obawy i chyba uspokoje sie troszeczke jak minie pierwszy trymestr i wtedy zaczne cieszyc, eh no powalilo mnie ja juz na serio mysle i zachowuje sie jakbym w ciazy byla, unikam alko, dzwigania, i chodze od rana usmiechnieta jakby moi cos do herbaty dosypali :)
 
reklama
jestem:tak::tak:
AGAPA- witaj i co tam-dzialania byly w odpowiednim czasie ??????????

ja kawa ,rozpakowalam zakupy,Domi bajka...za 2 godziny szykuję sie do gina:cool2:
My co i raz działamy, tzn było 2 razy, ale muszę to powtórzyć zeby nie przegapić odpowiedniego momentu.

Hej Agapa ale masz cudowną gromadkę:-) Pok grała w takę grę, do której link ma u siebie pod suwaczkami i czasami klikałyśmy tam, żeby coś dostała. Ale pisała, że już nie gra. Staracie się o czwarte maleństwo?
Tak, staramy się:-D Moje starania polegają na tym żeby mąż brał w tym udział, bo ja problemów z zajściem w ciążę nigdy nie miałam i mam nadzieję że teraz też się nie pojawią.

czesc moje kochane :* podczytuje was od rana ale swiruje troche i nie wiem sama co ze soba zrobic
co do wylatywania bo jakis watek odnalazlam hmm , ja akurat nie mam takie problemu, ale za to zastanawia mnie ile wy z plamniczkami sobie lezycie ?? ile one czasu potrzebuja? jak dla kogos zbyt intymne pytanie to nie odpowiadajcie :)
laski ja zglupialam, wiecie ze ja czuje ze ja w ciazy jestem , jak na 19dc to chyba za wczesnie co ?? ale mam takie same objawy jak przy pierwszej, i ja na 90% jestem pewna ze sie udalo, gorzej jak sobie uroilam, powiedzcie ze sobie nie uroilam, te dziewczyny ktore staraja sie o kolejne dziedziatko wy wiedzialyscie, czulyscie w drugiej i dalej ciazy jakos wczesniej czy dopiero po tescie ?
Mnie strasznie bolały piersi, tak że sama nie mogłam się do nich dotknąć, a tak to dopiero jak test zrobiłam. Nie dziwię się tobie bo ja też świruję i czasem mi się zdaje że mam urojoną ciążę.
 
gadalam przez tel z kolezanka.... moj boze chyba z rok ze soba nie rozmawialysmy.
Iwcia tak naprawde na chora nie wyglada.... mysle ze to wszystko wina zebow bo podniesiona temperatura, szuka w buzce. robi kupe kilka razy dziennie , jest nerwowa i marudna.... niech juz wychodza te zeby:-/
a dzies jeszcze na szczepienie idziemy
iwa bajki oglada i nawet jej spanie nie w glowie
lazurowa co do malowania to bez przesady... mozesz malowac tylko tak nie za czesto.... ja np w ciazy z Iwa wlosy malowalam 3 razy, ba nawet przed samym porodem to pasemka sobie robilam... a co mialam brzydka isc na porodowke?:-p.
gumisia jak ty zwariowalas to ja tez.... pamietam ze z Iwcia tez czulam od razu ze sie udalo tylko staralam sie nie nakrecac i trzymalam nerwy na wody.... teraz tez mam wrazenie ze sie udalo.....ale ja wariatka jestem
 
Ostatnia edycja:
Mamitka, Asionek, Wiolka tez mysle, ze moge sobie zafarbowac wloski, bo nawet moja farba nie wydaje zadnego zapachu, wiec niczego sie tez nie nawdycham. Tak myslalam, ze moze to jest niebezpieczne, ale w bardziej zaawansowanej ciazy. Jednak czytajac posta Wiolki juz mam obszerniejsza wiedze w tym temacie ;) Dzieki za odpowiedzi. Buzki :*
 
Ostatnia edycja:
oj to znaczy ze nie jestem sama to dobrze,:)
ale macie racje dziewczyny nie ma sie co nakrecac, bo do testowania jeszcze 10 dni, a pozniej to wizyty u lekarza minim tyle samo, wiec najwczesniej za 3-4 tygodnie cos bedzie wiadomo napewno, wiec musze wyluzowac bo zeswiruje
ale dzisiaj obiadek mi wyszedl, sama zjadlam ogromna porcje mniammmmmmmm, jak ktos ma ochote zapraszam :)
 
Cześć dziewczyny. Ja wczoraj narzekałam za to dziś od rana zdycham i wymiotuję. Nie wiem co mi jest czy to jakiś wirus czy ciąża. Nie mam goraczki ani nic z tych rzeczy. Po prostu mdłości jak w pierwszych miesiącach:szok::wściekła/y:Jak nie przejdzie do jutra to idę do gina. Zwariuję po prostu. Sorki, ze ja tylko o sobie ale po prostu ryczę już z bezsilności:dry:
 
o matko... wisienka wspolczuje z calego serca. nikt chyba nie lubi wymiotowac. mi sie zdarzylo tylko kilka razy w zyciu i tez zawsze z bezsilnosci plakalam. Nie wiem czy jest cos co moze Ci pomoc :( imbir i cytryna to raczej na mdlosci ale moze sprobuj cytryne possać?
 
POK- ja pytalam gina i nie ma przeciwskazań -dzisiejsze farby to nie to co kiedyś bylo-sam amoniak..ja też farbowalam przed jednym i drugim porodem bo wiedzialam ,ze potem szybko nie pojde :))
dzieci zdrowe i rumiane :))))))

WISIEŃKA- kurka siwa-tule z calych sil...co za los..idz do gina bo może bedzie potrzebna kroplówka skoro wciąz wymioty ....
 
reklama
ehh ilu lekarzy tyle opinii jak zawsze :) ale to tak jak z alkoholem - niby kieliszek wina od czasu do czasu mozna ale z drugiej strony nie ma zadnych badan, ktore mowilyby jaka ilosc alkoholu to za duzo... ja tam bym unikala wszystkiego, co do czego sa watpliwosci - lepiej potem nie miec do siebie o nic pretensji.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry