reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
No miałam dylemat - TY asionku miałaś być gwiazdą czwartku :-D jos szykuje się być gwiazdą jutrzejszą :-) kocurek nie wiedział gdzie się wcisnąć :sorry2:

e tam najfajniej jak w jednym dniu mozna sie cieszyc z kilku fasolek ;-) w kupie razniej hehe


asionek : poszlam sprawdzic specjalnie 4you :)
wiec pierwsza ekografia jaka mi zrobili byla 15 maja 2008
a termin mialam na 5 stycznia
15 maja : okreslili mi ja na 5 tygodni od zaplodnienia i 7 d'aménorrhée - czyli 7 tyg. od daty ostatniej @
lekarze beda raczej uzywac tego terminu "aménorrhée" czyli od okresu
dl. embriony tete-fesse byla wtedy 1cm :)

dzieki wielkie :)
no nic zadzwonie i okaze sie co lekarz powie
nie chce isc za wczesnie i tam gmerac ;) bo ja z tych co raczej sa przeciwko za duzej ilosci usg ... mama ma przyjaciela gina w Wawie , facet starszy juz jest , ale ma mega wiedze , pisze ksiazki itd. , teraz tez pomaga faceta w problemach z nasieniem i on mi wytlumaczyl kiedys jak to z tym usg jest i , ze lepeij nie przeszdadzac dziecku za czesto :)

kurcze jakos mnie muli :/ zjadlam serki i nie za dobrze sie czuje ... wczoraj myslalam , ze to po tym nieszczesnym piwie , ale chyba jednak to juz mdlosci sie powoli zaczynaja :szok:
 
reklama
Hej!
Nie wytrzymałam i musiałam zajrzeć, żeby przekonać się że....
kocurek ma fasolkę!!!:-) :-):-)Gratulacje i spokojnej ciąży życze!W Twoim przypadku to była formalność tak na prawdę;-)

Asionek-Tobie również gratuluje!:-):-):tak:

Jaki wesoły i fajny poranek...:tak:
Pozdrówka dla Was wszystkich!:-D
 
matko bosko!!!!!!! co tu sie dzieje!!!! :-D:-D:-D:-D:-D:-D

kocurku, asionku - wielkie gratulacje!!!!!:-):-):-):-)
:-) siedze przed kompem i sie smieje do siebie jak idiotka :))
bardzo sie kochane ciesze, ze sie udało, i że styczniowo/lutowe cykle póki co tak bardzo udane są! :) genialnie!

czy ktos tu w ogole zostanie, zeby ze mna testowac za miesiac? edyta?
ja to sie w ogole kiedys przeniose na watek staraczek weteranek, jesli takowy istnieje, bo chyba nie pasuje do takich, ktorym sie udaje z grubsza od razu.

 
Pok no co ty jak to nie pasujesz ????? !!!!! jak juz to ja nie pasuje , bo weszlam tutaj z nienacka no i jeszcze z ciaza wychodzi na to ... ten cykl jest twoj i napewno bedzie dobrze !!!! :)

Jos milego spacerku :)
 
Napiszcie do mamity )))))))) Kurde.... tyle Ją ominęło !

pok - e tam gadanie :-p sama w to nie wierzysz ))))) Ogonki zwinne, główki kształtne - dadzą radę, tylko trzeba je jakoś ten no..... ośmielić :-D:-D:-D

Miałam coś jeszcze pisać, ale mi uciekło.... hmmm :/

A gdzie jest pysia ?????????? Halo ..... pysiaczku , gdzie jesteś ? :-D
 
hejka :-)

pysia no miałam problem z kupieniem tych zastrzyków, w 2 aptekach nie mieli, a jak w 3 były to cos babsku się na recepcie nie podobało, bo jedno nazwisko mi na receptach podrukowali i miałam sobie dopisac 2, a ona, ze za taką receptę jej kasy nie zwrócą i sama będzie za lek płacić. wrrrrrrrrrr zleciałam miasto do kolejnej apteki i tam dostałam lek, recepty się nie czepiała, tylko spytała czemu dopisane, i okazało się że nie płacę za te zastrzyki, pozytywny :szok:
kocurek K podrzuci nowy katalog do A. jutro myślę rano :-) okazało sie że nie ma :-( pytałam dziś. także wyczekaj do jutra
made gratulacje udanej wizyty, super, że wszystko OK a który to tydzień??
 
młodam - dziękuję, dziękuję :-D A tydzień 6 od @ licząc )))))) A Ty jak się czujesz kochana ?
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry