reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Napiszcie do mamity )))))))) Kurde.... tyle Ją ominęło !

pok - e tam gadanie :-p sama w to nie wierzysz ))))) Ogonki zwinne, główki kształtne - dadzą radę, tylko trzeba je jakoś ten no..... ośmielić :-D:-D:-D

Miałam coś jeszcze pisać, ale mi uciekło.... hmmm :/

A gdzie jest pysia ?????????? Halo ..... pysiaczku , gdzie jesteś ? :-D

ogonki zwinne a co do główek to już nie tak bardzo. 87% główek amorficznych (przy normie max. 40%).... No i z jakiegos powodu od 1,5 roku sie nie udaje, wiec ja sie na zaden cykl nie nastawiam specjalnie. pewnie, ze nadzieja jest ale coraz mniej sie jej trzymam.
 
Cześć babki!

Wróciłam z Londynu, a tu takie piękne wieści! :-):-):-)

Kocurek - wielkie gratulacje!!! Zdrowej i spokojnej ciąży!!! Ściskam!
Asionek - dla Ciebie również wielkie gratulacje! Niech Ci pieknie mijają kolejne miesiące ciąży!!! Buziak!


Kochane, ja jeszcze nie nadrobiłam, bo dziś obudziłam się z bólem uszu i musiałam załatwiać zwolnienie z moją dziwną szefową... :eek: Oczywiście zakomunikowała mi, że jutro muszę już przyjść do pracy, podobnie w sobotę... Tak więc muszę dziś odpocząć i jakieś czary odprawić, żeby mnie te uszy puściły na jutro... :eek::eek: Ale teraz już mam chwilkę, więc łapię kawkę i siadam do czytania.

images
 
Czesc dziewczynki...

Kocurku Gratulacje.! spokojnych 9 m-cy ;-)
Asionek Gratulacje.!

az usmiech sie na buzce pojawia po takich milych wiadomosciach ;-)

a ja nadal czekam na @..... i chyba malpa przyjdzie... im blizej @, tym wieksze przekonanie, ze sie pojawi...
 
pok - a ta dzielna 13 to co ? Nic ? )))))) Uda się uda.... ja tam czuję, że snajper się czai :-D


tigunia - ja to bym sobie głowę uciąć dała, że mnie też zaleje, a tu taka cudna niespodzianka ))))) nie ma co..... trzeba cierpliwie czekać i być dobrej myśli ;-)
 
Ostatnia edycja:
wiecie... bo to jest takie poplątane. Strasznie sie ciesze, ze sie Wam udaje. Naprawde morda mi sie smieje, ze hej! :)
a z drugiej strony pojawia sie smutek i refleksje - czemu niektorym udaje sie tak od razu a mi nic... dzieci maja juz znajomi, ktorzy pozniej niz ja postanowili miec dzieci. Troche to do d***. No ale nic. Trzeba zyc dalej i probowac i chwytac sie wszystkich rozwiazan.

przepraszam, ze tak atmosfere zageszczam. prosze sie mna nie przejmowac :)

buzi
 
Made no ja wlasnie czuje sie jakby mialo mnie za chwile zalac...biegam do lazienki i...nic ;-)
jeszcze wierze, ale coraz ciezej mi to przychodzi... bardziej wierze, ze @ juz nadchodzi wielkimi krokami... ;-)
 
pok - jak to nie przejmować ? Przecież Ty nasza !!!! Nie ma to tamto, niesprawiedliwości jest od groma i jeszcze trochę, ale .... Twoja bajka będzie miała cudowne zakończenie :*
Ściskam Cię z całego serca :*:*:*
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry