reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
made wybacz najdroższa ale już znaleźlismy w kapuście i coś innego zarzucę :-D Twój bąbel wypada że jest 3 dni starszy od mojego
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
pysia - hahahaaaa :-D w sumie racja, ale kapusta zawsze mi się będzie już z Tobą kojarzyć :-D mniam )))))))))))))))
 
made, u mnie jeszcze nic nie wiadomo...wizyte w klinice mam na 23 marca i do tego terminu nie moge sie doczekac. Niech sie juz cos zacznie dziac, bo zwariuje...

Pysiu, to bedzie pazdziernikowe szczescie? czy jeszcze wrzesniowe?
 
Made Kochana ja mierze ale tylko w uchu :-D i zawsze mam powyzej 37st ale to sie nie liczy :-p

A czuje sie normalnie w sumie @ powinnam dostac w czwartek wiec za wczesnie na objawy zblizajacej sie @.Czasami brzuch mnie pobolewa ale to zaden objaw :dry:
 
bajtel bo urodzę z paniki
made eh milo mi.... jedząc kapustę myśl zawsze o mnie :-D
Gwiazdeczko my wszystkie na październik się szykujemy :)))
 
Gwiazdeczka - czekamy Kochana z Tobą ;)))) i nie zapominamy :)) Wiosna już będzie, wszystko się do życia będzie budzić, u Was też !

Edytka - w uchu to nie.... :-D:-D w parterze SE zobacz ))))) ja zaczęłam szaleć z tempką od tego cyklu, i proszę jaki efekt ))))) 2 milimetrowy !

pysia - tylko pomyśl ile tego jest: pierogi z kapustą i grzybami, kapuśniak, gołąbki, kapusta z grochem, kapusta zasmażana młodziutka.... bez przerwy pysia, pysia, pysia :-D
 
Ostatnia edycja:
widze, ze rewelacyjna atmosfera na forum :)

pysiaku tak sie ciesze, ze sobie nie wyobrazasz!!!!

moze teraz w koncu kocur odwazy sie testowac :)
ja zatestowalam dzis ale po mierzeniu temp zobaczenie jednej krechy bylo tylko formalnością. Ja tam sie ciesze na nowy cykl, z zupelnie nowym nastawieniem po wszystkich badaniach. Bedzie git! No i teraz mamy polityke taka... do lipca (do slubu) staramy sie naturalnie ale bez jakiegos specjalnego parcia (co by sukienki nie powiekszac ;-)) a po slubie, jak sie nie uda do tego czasu leccimy na IUI. I kurczaki uda sie! Musi sie udac! :) tak mnie pokluwa podbrzusze... jakby mnie ktos gwozdziem gilgotal od wenatrz. Niech juz przyjdzie malpa wredna.


a gdzie mama? nie widzialam jej tu dzis jeszcze - czy moze przegapilam?
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry