reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
bajtel na 1 stronie tego wątku jest link o fasolkach, cyklach itp. looknij sobie
Edyta dzięki. mam 33.d.c.. ja tez mam nadzieję, że będzie więcej fasolek
made wrzućmy na luz, po prostu ja nie mam jak nie ruszać się z domu ... możemy co najwyżej się cieplutko ubierać.Kochana w naszym stanie nie wolno nam sie denerwować :*
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
pysia - wstawiaj kapustę :-D:-D:-D już doszli.......

pysia - znowu doprowadzą do ogólnej paniki, i ludzie się będą zgłaszać do przychodni z temperaturą: 36,8 :-/ ja nie mam telewizora, nie czytam wiadomości, żywię się informacjami o tym jak się rozwija moje dzieciątko, a wszystko inne mam gdzieś ;))) O !
 
Ostatnia edycja:
bajtel nie ma za co :) i jak chcesz mieć swoj suwaczek to piszesz pw do "sol" naszej moderatorki i ona umieści tam Twój suwaczek :)))
 
made wybacz ale nie skojarzylam faktów... kapustę wstawię po wizycie pewnie tak jak Ty - a co :-)
Ja tez nie oglądam informacji i pierdzielę to wszystko, wszędzie tak piszą o tych grypach, a to wszystko panika... Nas to nie dotyczy. My mamy swoje bąbelki - aaaaaaaaa nie wierzę :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: i reszta jest nieważna...
Edyta w stosunku do owulki wypadaloby, że ten cykl powinien mieć 31dni :-)
 
reklama
pysia - hahahaaaa :-D:-D:-D ale kapusta będzie, co? )))))))))))))))

Edytka - a Ty jak się czujesz? jakieś objawy ? tempka mierzona ?


Się zastanawiam gdzie jest mamita ? Przecież już dawno powinna tu być.... ??????????????????????
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry