reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
JESTEM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :)

mama : hyhy... ja mam tragiczny dzien. poszlam spaoc ok. 1h30 bo mi sie zebralo na wywolywanie zdjec, kilka m-cy i kilknascie folderow, wybieranie, wgrywanie, wybieranie ilosci - sztuka po sztuce a zdjecc ponad 500! - myslalam ze dostane szalu! nie mozna bylo zaznaczyc formatu dla calej grupy tylko jak toldi klikalam i zanaczalam :(
na dodatek mialam szanse odespac, bo mlay wtsal sobie o 9h20 ale ale: mnie obudzil jakis lomot o 7h10... i teraz jetsem zomnbie i klebek nerwow... teraz maly znowu spi a ja nie odpoczne bo musze ogarnac dom i kuchnie - czego nie zrobilam rano
a nie bylo mnie, bo wlasnie sie rano zmotywowalam i wkoncu polecialam robic ksero dokumentow i skompletowalam i zlozylam pani w urzedzie na biurko dossier o przyznanie miejsca w bawialni dla poldusia na 2 dni w tygodniu, a pozniej jeszcze 2gie biuro : wyjelam ppaiery o zapis do przedzkola na nastepny wrzesien. no i teraz znow bede szukac dokumentow kserowac i odnosic. a potem czeka mnie jeszcze to samo z jego dowodem osobistym...

z lepszych nowin to takie ze wracajac z urzedu po drodze mialam taki fajny sklep. wdepnelam na minut i byly super wyprzedaze -50 i -70% :happy:
no wiec kupilam poldusiowi 2 koszulki na dlugi rekaw takie fajne z bardzo cienkiej bawelny :) sobie legginsy ale domowe a jie wyjsciowe siwe z bawelny bio - takie milusie i wzielam o rozmiar wieksze gdybym nieldugo przytyla :)
no i jeszcze do jednego musze sie przyznac : bialy rampers dziergany na 3 m-ce i takie ni fioletowe ni rozowe ( jogurtowe powiedzmy) spodenki takie milusie na 6 m-cy...:zawstydzona/y:

bajtel : witaj u nas!

mlodam : hej!!! jak sie czujesz ?????????? :)
 
reklama
hej Młodam- gratuluje ci jeszcze raz- cieszę się że wszystko oki, no i suwaczek już masz:-)...
a z wiadomości- mamy Made i Mere w ciąży a Kocurek i Pysia nas terroryzują i nie chcą testow robić, następna w kolejce jest Pok do testowania:-)
 
młoda- piękne wieści!!! dbaj o ciśnienie i wszystko będzie dobrze. Axh! jak sie rozmarzylam ta raczka majstrującą przy buzi :) fasolek nowych jeszcze nie ma (poza made i mere) ale wszystko na dobrej drodze - pysia i kocur opieraja sie testom ale w koncu zrobia i beda piekne II krechy :) ja mam termin @ na jutro ale na nic nie licze tym razem (co nie oznacza, ze objawow nie dopatruje).

bajtel - no to juz troche przeszlas... ale zobaczysz, ze tu na forum czas szybko leci, wsparcie jest niesamowite i latwiej to wszystko zniesc.

jos - heeeeeeeeeeeej kochana! :)

czy ktos widzi moje pytanie o testy owu jako ciazowe czy ja jakims niewidzialnym fontem pisze? :D
 
Ostatnia edycja:
Jeszcze raz dzięki za przyjęcie ,muszę trochę poczytać żeby się połapać????jak czytam dobre wiadomości to od razu gęba mi się śmieje.
Młodam gratulacje a co do testów ja też boję się testowania i odwlekam albo się łudzę.
 
ojej spalinka... az mi w brzuchu zaburczalo.
ide sprawdzic skrzynke na listy i cos popichce a potem pranie - tym razem musze isc do publicznej pralni na monety przed domem - paranoja nie miec pralki w domu.
 
JOS- no to zamieszanie mialas od rana,ale dobrze,ze juz jesteś :)
no i wyprzedaże to to co tygryski i kobiety lubią najbardziej:)))ukochaj mojego ulubieńca Poldusia :))

POK- ja moge Ci napisać jak u mnie bylo z testem owu.
zrobilam rano ciążowy(w listopadzie) i II
zawiozlam dz.do przedszkola wrocilam i zrobilam drugi innej firmy i II

i jak odebralam Domisia po 12 to zrobilam ten owulacyjny i wyszly mi II mocne krechy i jak gdzieś czytalam,to zeby "wykryl"ciąże to muszą być II mocne krechy-i u mnie byly mocne.wiec jak masz to zatestuj -tylko trzeba tak ze 3 minuty poczekać na intensywność kresek-czekamy i &&&&&&&&&&&&&&&&&

BAJTEL- ojto juz dlugo sie staracie,wspolczuje strat :( ale walcz bo warto!!

EDYTA- jak te pączki-dojechaly ?????:)

MLODAM- dobre wieści :))

SPALINKA- witam kolejną 30-stke [FONT=&quot]
c007.gif
[/FONT]
 
Ostatnia edycja:
Bajtel to smutne co przeszlas :-(

Ciesze sie ze masz duzo sily aby walczyc o Cud jakim jest dziecko.

Dobrze ze dolaczylas bo w grupie razniej ;-)

Jos to zaszalalas hihi

Mama wyobraz sobie ze nie dojechaly,bo zapomnial je zabrac i zostaly w pracy :zawstydzona/y:
 
Ostatnia edycja:
Kobietki chwilę jestem na forum a tu tyle siły od was bije!!!!!!!!!proszę napiszcie co się dzieje? w wielkim skrócie!
 
reklama
mamita - dzieki :) u mnie druga krecha na owulacyjnym nie ciemna ale tez nie zupelny bladzioch co przeciez nic nie znaczy. Zatestuje w sobote ciazowym jesli @ nie przyjdzie jutro.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry