reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
LIL- witaj kochaniutka :)) co tam u Ciebie -synek zdrowy ??

KALA- cześć ,no mnie newet teraz kluje jajnik a mam 10 dni do terminu @..wiec nie wiem czy to "dobrze czy zle "??
humor mam bo dzis nie pada w koncu i ciesnienie jakby lepsze:)
a Ty wyjeżdzasz gdzies na kilka dni??
dzieki za &&&& :)

PYSIA- ja zjadlam rogala z makrelą wędzoną i do tego kakao :)
 
reklama
Mama- tak, wyjazd służbowy. Pytam się o te jajniki, bo ja właśnie dziwnie się czuje kilka dni po owulce pojawia się kłucie, "ciągnięcie" jajników. Być może Castagnus tak właśnie działa:-)Testujesz w następnym tygodniu?
 
KOCUREK wafelek to do kawy, nie do sniadania ;D
MAMA no to ladne zestawienie z rana hi hi. biore sie za jedzenie bo umre z glodu.
 
KOCUREK- tak,tak -prince polo i kawa to bylo po śniadanku :)))))
ach Ty czujny Kocurku :)

KALA- moze na nas tak Castagnus dziala :))najwazniejsze ,ze dziala -no nie ?:)
a ja czekam do 5 lutego -jak @ nie przyjdzie to w niedziele 6 lutego test ..
a Ty kiedy planujesz test ??????????

PYSIA- smacznego :)
 
Mama- fakt, że działa :-) Wiec powinien obniżyć prolaktynę, zgadza się? Ja nie będe testować, bo jest małe prawdopodobieństwo że się udało. Poczekam na kolejny cykl :-)
Zrobiłaś mi smaka wędzoną makrelą :-)

Uciekam, trzymajcie się, miłego dnia :-)
 
pysia i mama no to uwaga, ja od rana zjadłam:

7 sucharów, bigosu ZIMNEGO (??) z 6 napakowanych widelców, bułkę maślaną, jajecznicę z 3 jaj .... i myślę co by tu jeszcze ..... no i popijam drugą kawą :-) Mam zdecydowanie lepszy wynik niż mama :-D ciekawe, czy pysia mnie pobije..... :-p

papaaa kala dzięki i trzymaj sie cieplutko :-)
 
Ostatnia edycja:
hej :)

mama : ja z kawa i ciastem czekoladowym ktore upieklam wczoraj :cool:

edyta, pok : ja za londynem tez nie przepadam; wiem jak tam sie zyje bo w zeszlym roku meza tam przeniesli na 3 m-ce i nas z nim "przeprowadzili" tez wole mniejsze miasta ale do takich nie moze sie przeniesc moj maz... we francji tez bym wolala tuluze czy podobne klimaty ale praca jest w paryzu!

pok : ja wiem ze ty promujesz szwajcarie :) ale sie z toba w 100% zgadzam! :))))
ale w 1 sprawie musze cie wyprowadzic z bledu : paryz! mylisz sie ze cie nie razi. ludzie maja mylna opinie o paryzu bo to piekne miasto. mysla o widokach, zabytkach i fajnych romantycznych kafejkach... owszem, piekniejsze od londynu. ale tez duze, halasliwe zasyfione po uszy !
na dodatek z problemami socjalnymi... podzialami na dzielnice - getta... polnoc : kolorowo i niebezpiecznie, 18-18-20 bez noza nie wychodz po ciemku :)
poludnie i zachod : 16, 8 - karierzysci z kasa; wspolczesne zawody. 6,7 - mega kasa ale spadkobiercy i arysotkracja, ewentualnie artysci... itd itd/
w londynie choc nie ma klakosonow, a tutaj : zero kultury jazdy... ludzie zyja w klaksonach pod oknem ktore trwaja minimum godzine rano i 1-2 wieczorem... za duzo aut za malo parkingow.... ludzie ejzdza jak swiery, nawet na czerwonym na pasach dla pieszych... a widzial ktos jak sie parkuje naulicy w paryzu ???? wyszukujesz sobie male miejsce bo sredniego nie ma i dajesz na tyl-przod obijajac sie jak domino o samochody sasienie i tak sie wkrecasz :)
nasze auto ma miesiac wiecej od synka i jets poryusowane poobijane itp
nie naparwiamy tego bo tu noe ma to sensu, malowane sa tylko porshe ktore nie parkuja na ulicach :) tak zyja ludzie :)
mieszkania tez drogie, tylko ze sa w bardzo zlym stanie... wole placic 500 -600 funtow na tydzien w londynie i miec 3 pokoje i czyste, uziemienie w elektryce niz ruiny w paryzu : bo fajna dzielnica, bo stare hausmanskie budownictwo... a stan i czystosc ze tylko palec wlozyc do buzi i ...
tylko tutaj sprzedaje sie i wynajmuje tak zniszoczone obrzydliwe mieszkania!! jeszcze z tapetami na scianach!
nie wspomne ze wszedzie sa obdarte brudne lazienki itp
tego sobie turysci nie wyobrazaja :)
w niemchech, szwajcarii i uk agencja by nawet takie mieszkania nie wystawila w ofercie! wszystko jets odswiezone itp
a tu : takie ze sie boisz dotknac sciany czy wejsc do wanny!
i wcale nie jest taniej/duzo taniej, taniej bedzie w syfnych dzielnicach - ale tam mozesz dostac nozem.
w moim poprzednim miescie 90m mieszkanie kosztowalo 2500-3000 na miesiac a to bylo pod paryzem!
w paryzu ten metraz ( w dobrej dzilenicy) to roznie od 4,5 - 5 tysiecy euro!
zreszta paryz jets nie dla rodzin i stamtad ucieklam przed ciaza :) fajnie dla zycia studenckiego, ale
wozka na 5-7 bez winy wnosic nie chce :) a wind nie ma wszedzie
w ogole to dobrz ejak juz sie ma w domu uziemnienie hahahaha
w syfnej dzielnicy czynsz moze i 2500- 3000 tak jak poza stolica, ale nie chce miec prostytutek i bitw rasowych pod oknem!
Z odpowiednim zarobkiem w funtach tez doatniesz cos w londynie za 2000- 3000 i to cos fajnego, czystego!
ja naparwde wam zycia w paryzu nie polecam :) syf syf i tylko wylacznie syffff ...

mama : u mnie II kresek jednak nie bedzie jeszcze
temperatura spada, dzis 36,7 rano po przebudzeniu na parterze :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
KALA- papa:)
KOCUREK- no to pojadlaś:):):)))ale zimny bigossssss??:)
ja zjadlam tego rogala z makreląkakao,kawa i .........2 prince polo...zagryzlam to jablkiem..

JOSEPHIN- witaj kochana i gratki udanego wypieku :))
a jak wczoraj mialaś tempkę???moze jeszcze pojdzie w gore -przeciez jeszcze masz trohe do terminu @ prawda...bedzie si!
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry