reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
nasz gang się powiększa kalamandyna :-) im nas wiecej tym lepiej przynajmniej jakieś wsparcie :)
 
reklama
Kala nie testuję póki co, będę czekać jak najdłużej :))) termin na @ wypada czwartek chyba, ze się przesunie ale wypada, że to cykl być może 31-dniowy
 
julka :-) mam nadzieje, że ta fajna temperatura to fasolka ale byłam chora brałam antybiotyk i martwię się czy to nie miało jakiegoś wpływy na spóźnienie się @
 
migus- fajnie, że się powiększa :-) ile czasu się starasz?Za Ciebie też zaciskam kciuki:-)
pysia- jak u Ciebie z tempką?
 
migus- sobaczysz ze wszystko bedzie ok:-) skoro juz kilka dni masz stala temperature to chyba cos to znaczy wiec nie zamartwiaj sie na zapas. Jutro zobaczysz jak bedzie
 
kala w tym problem, że nie mierzę a w zasadzie mierzę kiedy mi się zachce, więc to nic nie znaczy :-p
 
kalamandynato już 6 cykl starań jak narazie cisza jednak w tym pojawiło się światełko w tunelu sobotę termin @ nie pojawiła sie w środę miałam jedno dniowe plamienie i cisza
 
migus- nie robiłaś jeszcze testu? miałaś regularne cykle?
pysia- hehe, a czujesz się jakoś inaczej? ;-)
 
reklama
kala raczej nic z tych rzeczy :-p
Mam cichą nadzieję, że może jednak się udalo
Dobrze byłoby :)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry