reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
KOCUrek hehe dzieki. a jaka masz tempke z rana?
MAMA no wlasnie o to kaman. ja podobnie jak kocurek testowalam tez w sierpniu chyba i jedna krecha, a na nastepny dzien @ wiec czekam teraz... a wczoraj wlasnie jak patrzylam w kalendarzu dni plodnych to z moja owulka powinnam miec cykl tak jak pisalas min. chyba 31dniowy.az jeszcze dzis to sprawdze
 
reklama
Dzień dobry trzy bobry !!!
mama - samopoczucie - takie se, zaraz dzwonie umóić nas do tej cholernej kliniki, mam nadzieje, że nas przyjma w piętek, bo tylko wtedy małż ma wolne, choc to termin mojej @, wiec zastanawiam się czy nie lepiej isc w granicach owu, za dwa tyg i przy okazji poobserwowac owulke, a znowu z innej strony chca miec iui jak najszybciej, trza by było isc już ... no i mysle i myśle i myśle ... :eek::eek::happy::crazy::eek::happy::sorry::happy::sorry::laugh2:yyyy...
pysia, kocurek - &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&:tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak:
A moja @ przyjdzie na pewno, od wczoraj pochłaniam ogromne ilosci czekolady, tak jak zawsze na kilka dni przed @, niestety dla mnie nie ma zmiłuj:no:
 
PALEMKA- nie myśl-dzialaj :)))) [FONT=&quot]
b020.gif
[/FONT] jak dostaniesz @ to najwyżej nie bedziesz miala badania ,ale juz gin Was zobaczy,obejrzy wyniki męża,pogadacie i ustalicie wszystko!!:)
dzialaj kochana:))
brawo za decyzje [FONT=&quot]
b010.gif
[/FONT]
 
mamaaaaaaaaaaaa umówiłam !!!!!!!!!!!!!!!!!!! 7 luty godz 16.00 u Pani dr. Paligi - Żytniewskiej czy jakos tak ) niestety bez męża, bo on pracuje wtedy, trudno ... on i tak ma dobre wyniki nasienie, więc ...
 
PALEMKA- suuuperaśnieeee!!bardzo sie ciesze kochana!!no to teraz ruszycie z miejsca :)
bardzo fajnie :))))

nadzieja wrocila kochana ,co ??:)) [FONT=&quot]
a030.gif
[/FONT] [FONT=&quot]
a030.gif
[/FONT]
 
mamuś ano widzisz Ciebie rozumiem, że testujesz :tak: ale ja uparty trudny baran jestem, jak już mówiłam :-D

naga ja też się bardzo cieszę, że u Ciebie cała naprzód :-) :-) :-)

pysia do dziś mam 13 dni tempki poranne 36.8 ... zobaczymy co jutro...

Spadam do domu ... zaraz do Was wracam!!!
 
Ostatnia edycja:
mama - a no po mału do przodu, ale ja i tak jestem zrezygnowana tak naprawdę ... no zobaczymy , nic nie mówię ...
Muszę się pożegnać idę do koleżanki na kawusię i ciacho :)
 
reklama
Jestem :)

obiadek się gotuje, u Kamila kolega siedzi :)

Wiecie co? Poszłam do apteki i zażądałam termometru rtęciowego, ale dostałam wypełniony gallium jakimś zamiast rtęcią, już rtęciowe niedostępne no trudno... porównałam i elektroniczny zaniża o jedną-dwie kreski. No to od jutra mierzę obydwoma hihi... obsesja się rozwija :)))))))))))))))

No idę sprawdzić czy się nie przypala...
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry