reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Kala - jak miło Cię widzieć ;)))) dziękuję - Fantastycznie !!!! żadnych rewelacji typu mdłości, wymioty, boleści, plamienia...... byle tak dalej ;-) ale to dopiero początek, także jestem ostrożna z tym entuzjazmem :-D z synem miałam fatalny pierwszy trymestr, włącznie z omdleniami na ulicy ......
A co u Ciebie? czemu Cię tak mało u nas ?

Kocurek - bardzo dziękuję !!!!!! mam nadzieję, zę się nie gniewasz, że tak wykorzystuję ten Twój telefon i jego możliwości ;-)

Dziękuję Kobietki - kochane jesteście !!!!!!!!!!!!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
dobry ;)
jestem wróciłam przed chwilką z praktyki i padam z nog ;(

Czy jakieś zmiany, coś mnie ominęło ?
Jak sie panny dziś miewają ??????????:happy:

MADE gratki :-):-)
 
Ostatnia edycja:
made z przyjemnością zrobię to jeszcze raz - kiedy kolejny test???? :))))))))

Cześć kala :-) dziękuję, nie testuję :-D

pysia - Ty to masz głowę na karku - nie pomyślałam o allegro :szok:
 
made- no to świetnie, że narazie dobrze się czujesz :-) pracujesz? Nie mam czasu ostatnio, dużo pracy i obowiązków.
Ech, wyczytałam że wcale nie jest dobrze mieć taką wysoką prolaktynę,tylko jak ją teraz zbić? Czy słyszałyście może o takich przypadkach, że mimo wysokiej prolaktyny i owulacji która jednak jest któraś z dziewczyn zaciążyła?

kocurku-na kiedy masz termin @?
 
mamusia tu panny ze świeczką szukać :-p:-p
mężatki owszem :tak::-D
made musisz nadrabiać testowaniem za mnie i kocurka :-D
kocurek
a widzisz! :-D a ile ludzi kupuje rtęciowy - jestem w szoku :szok:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Hej mlodamamusia no ja też nie panna i nie mężatka już i jeszcze hehehe :-p
Jam rozwódka :-D ale z potencjałem!! :-) :-) :-)
 
Kala - do końca stycznia siedzę jeszcze na wychowawczym, a od lutego L4, bo moja firma nie zasługuje na nic więcej ;-) jak to mówią: jak Kuba Bogu, itd. ..... ;))))))))))

pysia - za Was nie muszę, bo Wy będziecie mieć takie same DWIE śliczne kreseczki !!!!!!!!!!!!!!!!!! Dzisiaj będę patrzeć w sufit :-D
 
made- czytałam, że jesteś dobra w wizualizacji;-)Moge mieć też do Ciebie życzenie? Wyczaruj dla mnie ciąże, jeszcze w tym cyklu:tak:;-)plissss;-)
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry