reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
pysia - gratulacje :tak:

wisienka - autko by się przydało bo nie mamy ale to straszna skarbonka a ja mam już trzy skarbonki: mieszkanie i dwie córki :-D

Spadam spać jak tylko coś mi z cyca zejdzie :-p
 
KALA, SOL dzieki kochane za gratulacje :) w niedziele bedzie powtorka z rozrywki... kolejny exam, za tydzien dwa wow bosko :)
SOL slicznosci ta Twoja Emilka, a Karolcia przy niej faktycznie na starsza wyglada :)
LIL maja moze to jeszcze nic straconego kochana :) trzymam kciuki mimo wszystko :)
WIOLKA jak tam? pogodzilas sie z mezusiem?
KOCUREK ma pewnie udany stosunkowo wieczor za soba... eh to Cie kochana na wspomnienia wzielo :) mam nadzieje ze doczekasz sie drugiego skarba
MAMA trzymam juz kciuki za zblizajace sie staranka :))))
Widze, ze powaxne tematy wczoraj na tapecie byly... apropos spania razem to nie wyobraxam sobie spac pod dwiema koldrami osobno... dlatego mamy jedna duza i loze 160x200 i zawsze jak idziemy spac to maz do mnie odwroc sie( bo spimy na lyzeczke)... :) i zawsze przytula i jakos tak fajnie... a nieraz tez lezy na wznak ja mu klade glowe na ramieniu i zasypiamy...
A poki co sama w lozku :((((
Dobranoc kobietki.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Hej dziewczynki.

Ja juz jade na zajecia. Meldujcie co tam u was? Jakies nowe dobre wiesci?

Wisienka fluidki nalapane. Jak sie czujesz?

Zasypiam normalnie od tego kolysania... Do pozniej. Kciuki za was wszystkie!!!
 
Pysia gratulacje!!!!!!!!!!! I dzięki za ciepłe słowa. Ten cykl już na pewno stracony, ale widocznie tak miało być - kiedyś w końcu się uda, a chcę się wybrać do lekarza i pogadać o tych plamieniach.


Królowa a już lepiej się czujesz???

Wisienka to już 15 tydzień!!!!!!!!! I już wiesz, że chłopak będzie???
 
[FONT=&quot]
142.gif
[/FONT]
witam sie przy śniadanku i lece nadrobić
 
hej :)

mama ja tez przy snaidanku zrobionym przez tate hehe i przy kawie :)
jakie plany na dzis
my domowo rodzinnie - nasz ostatni dzien, jutro wylot o 11h30 a o 14h30 bedziemy juz w drodze do domu nasza trojeczka :)

sol usmialam sie ze skarbonki bo moj maz mowi dokladnie to samo o trzech skarbonkach - tylko innaq konfiguracja : on ma mieszkanie, syna i ..zone ;)
 
c012.gif

My juz wstalismy, zaraz Patrykowi dam sniadank i do was siadam. Pospalabym jeszcze troszke, ale oczywiscie moj synek nie mial tego w planach ...
a227.gif
 
reklama
PYSIA- gratki zdolna kobietka :) i dzieki za &&&&&&&

CO DO SPANIA TO JA TYLKO DOPISZE TYLE,ze zasypiamy trzymając sie za ręke..zresztą WIŚIEŃKA wrocila to może Wam powiedzieć jaki DUŻY jest mój Tom i jak rozmawialyśmy to powiedzialam Jej ze czasem w staraniach mi oczy z orbit wychodza jak sie poloży dlatego u nas klasyka żadko;-)
a poza tym 2 koldry to nie znaczy ,ze sie nie dotykamy ,ja nie raz zarzucam noge na Toma:)

WISIEŃKA- [FONT=&quot]
e020.gif
[/FONT]witaj siostro!!!!!!! [FONT=&quot]
a200.gif
[/FONT]cudnie ze juz jesteś !!!!!!!!!!!ja czoraj pol dnia-do 14.00 walczylam z biegunką-maaaaaaaaasaaaaaaaaaasaakraaa!!!

KOCUREK- jak tam wszystko sie udalo-kolacyjka spakowala,świeczki sie wypalily,mulatka bylaś????o reszte nie pytam -choc ciekawi mnie czy byl [FONT=&quot]
e055.gif
[/FONT] hahahahaha

EDDI- ja mam taką roznice wieku jak bedzie miala MARAN miedzy dziećmi i jest si:) staraj sie -dasz rade!!jak za diżi myslimy to wtedy rosną problemy!!

MLODAMAMA- jak tam u Ciebie ???

pozdrowienia dla wszystkich !!!!!
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry