reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
mama moj Adrian jest na szczescie taki akurat wiec klasyka u nas gra role pierwszorzedna. A co do spania to my pod jedna koldra i sie wtulamy w siebie bo tak cieplej a my zmarzluchy. Mamy lozko przy kaloryferach :sorry2: Moi rodzice tez spia pod 2 koldrami, bo tata sie kopie i zrzuca koldre z mamy :-D


~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~

Lapcie ;-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Witam się i ja przy śniadanku.

Co do spania razem to ja mam kołdrę a M koc bo on z tych ciepłokrwistych a ja zmarzluch :-p Po za tym jak mieszkaliśmy u M to próbowaliśmy spać pod jedną kołdrą ale skończyło się tym że jak M mi podkosił odrobinę kołderki i zaczęłam marznąć to podobno dałam mu przez sen z łokcia pod żebra i zajumałam kołderkę tylko dla siebie :-p Od tamtej pory M śpi pod kocem bo mu ciepło a ja pod kołdrą :-D

jos - no ja się śmieję bo mąż mi truje że ani kwiatów mi kupić nie może ani słodyczy a tak by chciał mi robić małe prezenciki :-p Kwiatów nie mogę bo alergik a czekoladek on się boi kupować bo marudzę że mam gruba dupe :-p

mama, musia, lil, krolowa - :-)

Spadam się popieścić z moim drugim zmarzluchem Emilką bo M juz w Starachowicach i wróci w poniedziałek :-(
 
A jest tu ktoś kto nie lubi za ciepło w nocy??? Ja uwielbiam spać przy 16 stopniach (tyle mam teraz w sypialni - w porywach 18) - kołdra owszem podwójna, ale nie za gruba - taka na 4 pory roku. A i tak za ciepło mi ciągle. Latem jak jest powyżej 20 stopni w nocy to cierpię okropne męki.
 
Ja chce latoooooooooooooooooooo
36_2_58.gif
36_2_18.gif



Lil - wszystkiego naj dla synka :tak:
 
mama widze nowy tekst w podpisie, jakze prawdziwy :tak:

sol ja tez tym bardziej ze brzydka pogoda i pada...:dry:
 
A ja mam 24 stopnie w domu i mi zimno :no: Idę sobie bluzę polarową założyć :-(

Emi śpi w kołysce, Karola maluje obok mnie a ja siedzę przy moim prezenciku i do was klepie :-D Spadam pozmywać gary a potem nastawić pranie :tak:
 
witam wszystkie kobitki:-)
my dopiero wstalysmy ale to dlatego ze Iwa sobie zrobila w nocy 2 h przerwy w spaniu i postanowila skakac po nas gadac:-/
sol ja tez chce lata... a za oknem mam deszcz:-(a z doladowaniami do tel mamy podobnie:-)
lil sto lat dla Maciusia!
mama gdzie ci zjadlo suwaczek z Domisiem?
 
reklama
Sol, Jos, Mama, Wiolka dziękuję w imieniu Maciusia! CMOOOOOOOOOOOOOK!!!!!!!!!!!!!!!

Ja też chcę wiosnę - lato!! Już niedługo!!!!!!!!!!!!!
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry