reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Dzieki dzieczyny.
Made nie wiem czy zmienic, ale chce sie skonsultoac z innym. Nadal nie wiem co sie dzieje z drugim bobaskiem.. i czy napeno szystko jest ok z tym, ktory zyje.
Zizi mialy byc bliznieta.. we wtorek dowiedziam sie, ze bedzie jedno. Przez to boje sie czy napewno jest z dzidzia ok.


Zmykam. Jeszcze raz dziekuje :)

Łał, ale masz przeżycia dziewczyno:nerd:
 
reklama
Kala - oj koniecznie, jeśli będziesz taka dobra..... bo ja właściwie to siedzę zamknięta na świat, i brakuje mi lektur. Będę bardzo wdzięczna ;)))

Kocurku ? Czy mi się wydaje, czy Ty posmutniałaś ?
 
Ostatnia edycja:
laski ja chyba powoli odpadnę, czas na kąpu kąpu i na wyrko ;-) jutro znów o 6 trza wstać, a dziś to miałam niezłą nockę... wczoraj jak z pizzy wróciliśmy to się powaliłam i spałam od ok. 18-24... :-O a potem to spać już nie szło, więc od 24-2 herosów oglądnęlam i poszłam spać na 4 godzinki, ale powiem, że nawet rano nie miałam piaseczku pod powiekami ;-)
kocurek chyba lepsze zajęcie znalazł ;-)
 
młodam - dobrej nocy )))) Wam !

To ja się też już ładnie pożegnam - do jutra Kobietki, pięknych snów :))
 
made- napisałam Tobie na pw :-) może wybierzesz coś dla siebie :-)

zmykam laseczki...chociaż chwilkę mogłam pogadać :-)
trzumajcie się ciepło, slodkich snów :-)
 
Jestem :)

Ee tam zaraz posmutniałam :))) Na sentymenty mnie wzięło nie pierwszy i nie ostatni raz....... :)

lil, pysia, made - Kamil jest leczony już 3 lata, od dwóch jest non stop na antybiotyku i tylko on mu trochę pomaga - Tetralysal.. Musi chłopak swoje odcierpieć, bo niestety jego ojciec miał problem, ale mama też i to bardzo duży - rozumiem Cię made - ja miałam na twarzy, na plecach i ramionach - co gorsza na plecach i ramionach mam nadal niewielki z tym problem :(
 
No nie ma opcji zeby was nadrabić w całości i jeszcze odpisać ale chyba jestem w miare na bierząco ale już zapomniałam co komu miałam napisać.

zapmarta Gratuluje kochana

Libi śliczny brzucho

Mama też tęskniłyśmy bez Ciebie i Sol takie jesteśmy zagubione:-D
Młodam cieszę się ze z dzidzią dobrze
Marcepanek Jestem z Tobą malutka będzie dobrze
Kocurek nie wiesz co czynisz chcąc zostać sekretarką:wściekła/y: Wierz mi starszna robota:-D
Królowa Buziaki
Lil jak samopoczucie? Kiedy wizyta u gina?

Za wszystkie obecnie działające trzymam kciuki mocno. Za pysie i nagapalma szczególnie bo my równo z cyklem parwie jesteśmy ;)

U mnie spokój w dziedzinie starnek:-( ale za to dużo w kwestii pracy co jest ze sobą nawzajem powiązane ale szczegóły później. Dziś udziekam Trzymam kciuki za wszystkie &&&&&&&&&

DOBRANOCKA
 
reklama
ewula - no mówię Ci, że jak zaglądam do koleżanek w sekretariacie to tam miło i ciepło, no zapracowane są to fakt, ale nerwa takiego nie mają!! ;)))))
Bycie sekretarką w chwilach zwątpienia jest szczytem moich marzeń!
Ewula - czekamy na wyjaśnienie o co tam biega i co powiązane.... ? :)

A Ty pysia słuchaj i rób jak każe made - dawaj fona i zakres materiału - mamy wujka googla i razem damy radę :-) A w ogóle to TRZYMAM!!!

I na mnie już czas.... papa :)

wiolu za Ciebie jeszcze łyknę mleczka.... oby dzisiejsza nocka spokojna była dla WAS - córcia aniołek a mąż wyrozumiały...... :) :) :)
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry