reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Witam, chciałbym dołączyć do Was. Staramy się o drugiego dzidzia, o brata lub siostrę dla mojej córeczki. Pozdrawiam
 
KOCUREK hehe swietny pomysl tylko ze to ustny mam wiec musze szukac w glowie tylko wiadomosci
EWULA to ktory masz teraz d.c?
Mam ambitny plan doczytac reszte mojej ksiazki dzis
 
Na zdrowko :-). Musze Cie przeprosic. Spanko mnie bierze, mordka sie drze... wybacz. Zmykam pod kolderke.
Bylabym zapomniala... PYSIU &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& powodzenia na egzaminie
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczynki!! :blink:

MonikaWroclaw witaj. :-)

Libby
widzę, że humor Ci się poprawił. To bardzo dobrze. A na lekarzu czasem nie ma co oszczędzać. Ja chodzę prywatnie do ginki której ufam i też płace 150zł. Ale nie żałuje.

Eddi witaj :-)

Reszty dziewczyny nie nadrobię... Za szybko piszecie i nawet jakbym chciała to nie zapamiętam wszystkiego...

U mnie masakra jakaś. Tak mnie na twarzy wysypało, że rano w łazience mało nie zemdlałam! Nigdy podkreślając NIGDY nawet w czasie dojrzewania nie miałam tyle pryszczy na twarzy! Normalnie moja gęba to jak krajobraz bo bitwie! Laski macie jakiś pomysł, żeby z tym walczyć? To są takie pryszcze głęboko pod skórą. Będę wdzięczna.

Wstawajcie już. Samej mi tu źle.
 
Hej KrólowaFal pół godziny mi zajęło zanim doczytałam co tam dziewczyny napisały od wczoraj :-) Kochan, z tymi pryszczykami to Ci niestety nie pomogę bo nie mam tego problemu. Może inne kobietki będą coś wiedziały na ten temat. Dobrze, ze dziś piątek, prawda :-)

Witamy nowe staraczki MonikaWrocław84 oraz eddi29 :-D. Rozgoscie się i piszcie jak najwięcej, będzie weselej jak nas tak dużo.


Pysia trzymam &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& i powodzenia na egzaminie :-)
 
reklama
Dzień dobry kochane zanim Wam odpiszę chciałabym Was o coś zapytać, bo nie wiem, co robić. Tydzień temu zaraz po owulacji bardzo się rozchorowałam. Trwało to 3 dni i przeszło, ale pojawił się ostry ból gardła - może niektóre pamiętają, bo pytałam, co robić. Minął tydzień, a ból gardła ciągle jest, wieczorami i w nocy nie do wytrzymania. To już nie gardło tylko głębiej, a od wczoraj boli mnie też całe ucho. No ale nie o to chciałam pytać. Koniecznie mam wziąć antybiotyk po konsultacji z lekarzem. A czy mogę brać antybiotyk skoro nie wiem czy jestem w ciąży? Czuję, że nie jestem, ale to dopiero 21 dc. - za wcześnie więc na testowanie tak dla pewności....A co jeśli nawet ktoś jest w ciąży i MUSI zjeść antybiotyk??? Macie jakieś doświadczenia w tej kwestii??? Nie wiem, co robić...
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry