reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
mama już zapakowałam do torebki :tak: no to jaja będą jak się okaże, że owu jednak dzisiaj... Ciekawe, czy te jedne przytulanki wystarczą?... :confused: ;-) A jeszcze miałam napisać, że wczoraj i przedwczoraj miałam silne bóle jajnika od popołudnia do pójścia spać (te wczorajsze silniejsze) i dzisiaj od rana też już go czuję, ale na razie lekko... ;-)
Królowa to tym bardziej kciukasy zaciśnięte
smiley-26.gif
smiley-26.gif
smiley-26.gif
skoro ginka owulację potwierdziła ( a Ty ją czułaś) to jest już bardzo dobrze :-)
Libby spokojnie tylko, uważaj na siebie i krzywdy sobie nie zrób jakiejś w tym pośpiechu :-)
 
Hej laseczki:-)
Śpię dziś na stojąco:baffled:Ale naskobałyście, produkcja na całego;-)

Libby-również czekam na wieści po Twojej wizycie:-)

Sergi, Kocurek- trzymam za Was kciuki:tak:

Królowa-Tobie też dopinguje, oby się udało w tym cyklu:-)
Zresztą wszystkim staraczkom ma się udać!:-)

Mama- a co tam u Ciebie?

Edyta- hej, ale masz fajną gromadkę :-)

I pozdrawiam te staraczki, których nie wymieniłam :-)
To chyba czas na kawę..:happy:
 
Ostatnia edycja:
Hello forumki kochane!! :-) Jeszcze 4 lekcje przede mną łojeeju sajgon taki, że hej...!!
Dziękuję za wsparcie mojej inicjatywy mierzenia tempki :-D

libby nie pędź tak!!! :-)
 
KOCUREK- dasz radę
KALA- a u mnie dziś 2d.c. się kulam powoli :)
wieczorkiem przyjezdza siostra bo jutro chcą iśc na Budme-wiesz ,targi w Poznaniu a ,że mają gdzie spać :)) to bedą do czwartku:):)

KROLOWA- sprobuj zobaczysz jaki dobry :) ja go wlasnie mam w lodówce bo siostra go uwielbia i jak maja przyjechac to zawsze prosi o ten sernik :)

SERGII- no jak jajnik czujesz to coś jest na rzeczy :):)


a ja dzis dobrze sie czuje-nie chce mi sie spac
a Wy pewnie [FONT=&quot]
a227.gif
[/FONT] [FONT=&quot]
e044.gif
[/FONT]
 
Dziewczyny powiedzcie mi czy jest możliwość, że mam drugą owulację?? Tzn ja usg tydzien temu nic na lewym jajniku nie bylo a teraz od godziny mi dokucza. Nie boli bardzo ale dokucza, kluje. Wydaje mi sie ze przez tydzien nic by się nie stworzylo nie?
 
reklama
Krolowa
Czasami bywa tak ze kobieta ma dwie owulacje w ciagu jednego cyklu,nawet niedawno czytalam artykul ze kobieta urodzila blizniaki i kazde z nich mialo innego ojca:tak:
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry