reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
SERGII- no to wygląda mi to na owu:) a ten wczesniejszy cykl mialaś książkowy wykres-super-ewidentnie widać kiedy byla owu i super faza lutealna-gratuluję organizmu :):):))szkodaze nie wyszlo,ale....sugeruj sie tym cyklem w kolejnych dzialaniach:))
KOCUREK- acha ,to nie wiedzialamze pierwszy raz,ale skoro na owu byly II krechy to moze akurat :))
 
reklama
Mama dziękuję :-) A jeszcze wcześniejszy cykl też był taki 31 dniowy i wszystko było takie ładne, ale mam go na kartce i nie miałam jak wklepać do komputera ;-) Dlatego sugerowałam się poprzednimi dwoma wyznaczając owu w tym cyklu. No nic - będziemy działać :tak: Żołnierzyki już 5 dzień odpoczywają, więc siły chba nabrały i "mocy urzędowej" ;-) hehe :-) No i test owu muszę do pracy wziąć ze sobą... ;-)

Kocurek to trzymam kciuki teraz mocno za Ciebie :-) :tak:
smiley-26.gif
smiley-26.gif
smiley-26.gif
smiley-26.gif
smiley-26.gif
 
Mamuś staram się nie nakręcać. Ale wiesz jak to jest. W tym cyklu jest mi trudniej bo mi ginka podejrzała i powiedziała, że piękna owu i czułam to owu tak że mało nie krzyczałam. Tak więc znowu się nakręcam ale zmieńmy temat. Macie jakiś przepis na łatwe ciasto z owocami z puszki? I jakiś fajny przepis na pierś z kurczawa z grilla. Dostaliśmy patelnie grillową "do buta" i trzeba kiedyś ja wypróbować.

Kocurku trzymam &&&&&&&&&&&&&&&.

Serg niestety nie znam się na wykresach...
 
SERGII- wez koniecznie test do pracy
[FONT=&quot]
a030.gif
[/FONT] [FONT=&quot]
a030.gif
[/FONT] [FONT=&quot]
a030.gif
[/FONT]

LIL,PYSIA,PSZCZOLKA,LIBBY,MADE,MLODAMAMA i reszta gangu Olsena- wstawać,wychodzic z krzaków:)) [FONT=&quot]
c015.gif
[/FONT]
 
KROLOWA FAL- ja mam przepis na pyszny sernik na zimno-jak chcesz mozesz do niego dodac np.brzoskwinie z puszki:tak:chcesz przespis?? [FONT=&quot]
c024.gif
[/FONT]
 
Mama bardzo poproszę.

Libby spokojnie. Bez szaleństw. O której masz to USG? Pamiętasz, że ja siedzę na szpilkach z nerwów!!??
 
Mama bardzo poproszę.

Libby spokojnie. Bez szaleństw. O której masz to USG? Pamiętasz, że ja siedzę na szpilkach z nerwów!!??

No nie. Z wlosami juz nic nie zrobie, szybki prysznic, wyprasowac sie, nasiusialam do kubka....hmmm Zapisana jestem na 11:40, ale chce byc tak 20 po i nie wiem czy zdaze, wiec kochane moje dziewczyny napisze dopiero po. A poki co to Was podczytam. aaaa jak ja wygladam!q!
 
LIBBY- pamietaj tylko spokój nas uratuje:-D:-Dszykuj sie i czekamy na wieści:tak:

KROLOWA-

do dużego garnka wrzucasz:
-1kg sera do sernika(taki w wiaderku-np.z Jana)
-1 maslo
-6jajek
-1 szklanka cukru

na wolnym ogniu mieszasz aż sie polączą skladniki i tak z 10-15 min zeby sie "przegotowalo"


nalej pól kubka zimnego mleka i rozpuść w nim 2 budynie waniliowe lub śmietankowe i dodaj do garnka-przegotuj ze 3 minuty-jak poczujesz opór w mieszaniu wylącz gaz.


na blachę poukladaj herbatniki(takie be-be) i wylej masę.potem poukladaj herbatniki na gorę.

albo kup gotową polewę albo czekoladę mleczna i rozpuśc w odrobinie mleka i na ciasto.

potem do lodówki-najlepiej zrobić popoludniu i na drugi dzień jeść.

mozesz dodać rodzynki do ciasta w garnku albo zamiast na górze herbatników to brzoskwinie;-)
 
reklama
Dzien dobry:-)

Libby to trzymamy kciuki za wizyte:tak:

Nic mi sie dzisiaj nie chce:dry:

U nas jest niskie cisnienie pije kawe i nic,senna jestem,a tu trzeba obiad szykowac..
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry