reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
made ale to takie KAWAŁY w sumie... spoko do jednej kawy nam starczy :))))
libby niesamowite... 5 lat... kurczę ale będziesz w końcu mamusią.... :)))))))
mlodamama a jak sie czujesz???

Nio czekamy czekamy na wieści... mama wczoraj pisała, że raczej będzie @ ale trzeba mieć nadzieję....


Dobrze się czuje ;):)
jeszcze nie wiem co bedzie ale jutro ide na wizyte to mam nadzieje ze juz bede wiedziała ;):)
 
reklama
Z neta mnie wywalilo...wrrr....kocur- niestety 5 latek....made- to przez endometrioze i zrosty na jajowodach, bo owulacja byla zawsze, czasem nawet mialam 2 w 1 cyklu..... zmykam do tesciowej. obawiam sie, ze jak zobaczy te kurwiki w oczach i rozpalone lico, gotowa pogotowie wzywac do udaru... papa
 
Ubawiłam sie tym zbieraniem rękoma chłopaków. Ja profilaktycznie po przytulaniu przez godzinkę się poduszkuję.

Zbieram się do kościoła z mężem. ;-)
 
Witam!
Smakoszki kawy jak się macie? :-) Ja tylko pije w pracy ;-) Kawę rzecz jasna:-)
Chyba się spózniłam,bo mniejszy ruch w tej chwili. I widze, że jednak nie jestem najstarsza ;-)
Pozdrawiam Was:happy:Leniwiiieeeeeeeeeeeee:sorry:
 
kocurek - a bałwanka Buliego pamiętasz? :-D Chociaż "krecika" i "wilka i zająca" nic nie przebije :-D
A - miałam Cię dobić :-p
10_1_117.gif


palemko - jak tam się słonko czujesz? Ruszyłabyś kiedyś tyłeczek do Kielc :-p Bo mi to już ciężko z dwoma damami pociągiem się tłuc :-p


Kawa - fuuuuujjjj :-p

Ja tak już zwyczajowo - wystarane zapraszam do wystaranych (link w moim podpisie)
I trzymam za was kciuki :tak:
 
reklama
Witam się kochane - może uda mi się Was nadrobić. Jakieś nowinki??? Pozdrawiam!!!!!
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry