reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
ewula -a mój mąż na karczmie się bawi ( znaczy pije )

mama - no i co mi po moim pieknym endo ? ha piękne nic !!! Ale jakoś mi to osttanio zwisa i powiewa ...

pysia -- ja mam stringio ( kupuje je ) ale wogóle ich nie noszę, bo mi nie wygodnie , ale na usprawiedliwienie powiem Wam, że nie pomalowana z domu nie wychodzę - tak jak mama pisała - przynajmniej oko !!!:-)
 
reklama
mama - oj tak - nie ma to jak facet fryzjer :-D Jakoś tak ogólnie milej i fajniej :-D Mnie tak dwóch kolegów (para geji) zabierało na poprawę nastroju jak jeździłam do ojca do Wawy :-D najpierw fryzjer (ich znajomy - też innej orientacji) potem kosmetyk - bo też facet :-D i znowu homo :-p potem zakupy dla pełnego uśmiechu a jak im się udało całkiem mnie z dołka wyciągnąć to na koniec dnia lądowaliśmy w pubie (nie mówię dla jakiej orientacji) na drinku albo soczku :-D Kochałam tych dwóch wariatów :-D Nawet jak dzwonili w środku nocy bo się pokłócili i miałam ich pogodzić :-D A taki dzień z facetami którzy naokoło Ciebie skaczą potrafi wyciągnąć z najgłębszego dołka :-D Szkoda że się rozstali ostatecznie i wyjechali :-( Przydał by mi się teraz taki przyjaciel :-)


Spadam szykować kolację i się przytulić do męża bo jutro znowu cały dzień będzie w pracy ale wieczorem wróci :-) Za to w niedziele ubieramy choinkę :-) Nie mam co prawda na to za grosz siły ale nie mogę odebrać Karoli tej radochy :-D

Dobranoc dziewuszki i miłych nocnych staranek :-)
A to tak wieczornie :-D
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
nagapalma mężowie sie bawią a my tu co same sie mamy zapylić ;) jeszcze takiego sposobu nie wymyślono zeby w ciąże zajść z wiatropylenia;) hahaha. twój na karczmie siedzi górnik?

Sol nikt tak nie dopieści kobiety na zakupach jak kolega gej ;)
 
ewula - a żebyś wiedziała :-D


Spadam już się powoli kłaść, jeszcze pranie powieszę i M kolację zrobię :-)
Dobranoc :-D
 
reklama
dziewczynki, biore 4 dni lutke, ( dzisiaj 4ty dzien po skoku owu) no i zaczelam brudzic...co robic? zwiekszyc dawke lutki? czy przestac brac? Biore 2x1. Pomocy!!!!
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry