reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
mama - będę pisać :tak: A takie zdjęcia z minami są najlepsze :-D najbardziej naturalne :tak:

jos :-D Nie przejmuj się po drugim już całkiem zapomnisz co to makijaż dopóki nie pójdą do przedszkola i szkoły :-D Ja też już nie pamiętam kiedy ostatni raz się wystroiłam dla męża czy tak bardziej coś dla siebie zrobiłam :sorry: Inna bajka że u mnie z ciuchami teraz ciężko więc .. a i brzuch przeszkadza :-p A ostatnio się depilowałam... jak mąż mnie depilował bo niestety poniżej pasa jest mi pierońsko ciężko żeby nie powiedzieć że pod brzuchem nie widzę nic :-p Jeszcze by kremem uszło ale kremu w ciąży nie wolno :dry: A maszynką to bym się chyba pochlastała :-p :-D Ale mąż kochany to żonie nóżki i co innego ogoli :-p :-D A ja to już chyba całkiem zmamusiowałam, chociaż jeszcze jako takie ciuchy nosiłam póki mogłam :-p Nie no po porodzie się sobą zajmę - najpierw schudnąć do 60 kg a potem się zabieram za resztę siebie. Ostatecznie od września chcę wrócić do pracy a od października na uczelnię więc muszę jak ludź 25-letni wyglądać a nie jak mamuśka :-D
 
reklama
no bogu dzieki ze stringi wychodza z mody i ze istnieja fajne lekkie majteczki
a tom co do twojego wygladu ma racje...
natomiats jesli chodzi o jesien-zime to nie jetsem pewna ze u mnie cios sie zmieni, bo i wiosna i latem jakos sie specjalnie nie stroilam, u frycka bylam raz a kosmetyczke olalam po wkacjach po raz pierwszy...
no nic... zobaczymy :)
 
SOL- pisz- byle po 6 stycznia-życze Ci zebys do tego czasu wytrwala :)
no i plany widze ambitne-praca,studia...:)
ja mam licencjat-urodzilam Zuze i magisterki nie zrobilam ,darowalam sobie bo przeprowadzilismy sie 20km pod Poznan i zimą kiepsk zeby przy malym dziecku dojechac na 8 rano na wyklady-nie chcialam zawalic uczelni wiec nawet nie zaczynalam..
a ze cala rodzina 200km stąd to zdani z Tomem tylko na siebie.

ja robie wyższe z bycia mamą:):))

nasze bąki juz śpią.

JOSEPHINE- napisz Ci tak ,ja chodze co 2 miesiące bo tam u stylisty jest 4 facetów i milo jak co jakiś czas faceci kolo Ciebie latają :):)))jeden kawk ,drugi fryz-mile pogaduszki i jest si :):)) umow sie do faceta nie do babki :)))))))))
 
Ostatnia edycja:
mama - po pierwsze fruzura pięknista ( ja idę w poniedziałek do fryca, to tez postaram się coś "wciepnąć":-D po drugie synuś nynuś jak malowany, a po trzecie - masz piękne oczy !!! A jeśli chodzi o moje endo, to wogóle nie wiem co to jest, ginek nigdy nic mi nie mówił o nim ... ? Zawsze jak "tam" :-D patrzy to mówi, że wszystko pieknie i cudownie - cytuję !!! Tylko jakos nic ztego pięknie i cudownie nie wynika ??? :baffled:

A ja parze sobie siemie na noc, prawie nic dzis nie zjadłam , brzuch boli okropnie !!! I badz tu człowieku mądry:szok:
 
PALEMKA- po pierwsze ,po drugie i po trzecie -dziękuje:)
A endo-to endometrium to jest blona w macicy ktora musi byc odpowiednio grube zeby dzidzia mogla sie zagniezdzić...ale jak Twoj mowi ,ze masz pieknie i cudownie to pewnie tak jest-moj gin zawsze mi podaje cyferki -jakie endo,jaka macica i jakie pęcherzyki:)
 
Mama fajowa fryzurka ;)

Sol no ja myśle ze dasz nam znać jak już Emilka bedzie chciała wychodzić ;) będziemy trzymać&&&&&&

Mój mąż poszedł sobie na "śledzika" z ludźmi z pracy a ja i moje jajo jesteśmy same;(

Dziś mnie jednak nic nie pozbawi dobrego humoru ja go jeszcze dopadne ;)

nagapalma oo to własnie to coś wyścielające to endo hahahahaha
 
mama - fryzurka super :) bardzo ładnie wyglądasz :) i cieszę się, że się nie poddałaś - wszystkie wierzymy, że się uda

wszystkim się uda :)

i przesyłam ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
PALEMKA- nie siuraj:-pfajnie,ze masz piekne endo -ja nie mam:sorry2:
EWULA- dzieki;-)
o pewni ,ze Go dopadniesz-jak kobieta sie uprze to nie ma bata!!poczekaj na Niego:tak::-D:-D
MAJQA- dziekuje kochana:))
a czy u Ciebie coś gin mowil jaka pleć czy nie bylaś ostatnio ??jak sie czujesz wszystko si?
 
reklama
Jos tak to jest jak się siedzi w domu i z tego wszystkiego się zaniedbuje od razu czlowiek. A ta pogoda to wstrętna i aż się odechciewa bardziej wszystkiego
Apropos stringów to ja zawsze chodze tylko w nich, mam kilka par figów ale rzadko kiedy w nich chodzę, a jak je wkładam to nie to samo co stringole :-D
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry