reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Mama ale Ty fajnie wyglądasz! Laseczka jak się patrzy! WOW! A fryzurka cudna - ja zawsze chciałam mieć krótkie włoski, ale od urodzenia praktycznie mam takie same długie i boję się coś z nimi zrobić.

A to zdjęcie z synkiem....Mniamuśne.......
 
reklama
LIL- dziekuje slonko:) wiesz 31 lat skonczylam ,musze dbac o siebie bo samo nie przyjdzie...żeby sie mąż nie musial na obce oglądać:))

inaczej tak jak sie widzi z kim sie pisze co ???:))
no a Synek zrobil mine nie halo ale cóż:))
 
mama : fryzurka super i bardzo dobrze ci w tych sprawdzonych cieplych kolorach!
ale dostaniesz po dupsku : bo ci buka wychudla! ja wole zdecydowanie widziec wiecej policzkow!!!!!! wiec kochana nie szalej z dieta i szamaj ile sie da!
 
jos - jesteś straszna wiesz? :-D A teściowa ... szkoda gadać :no: Moja nam dzisiaj za zakupy zapłaciła bo prawdopodobnie nam kasy nie starczy znowu :-( Ale sama wyszła z taką inicjatywą :sorry: To mogłaś teściowej walnąć tekstem że skoro się przeprowadzają to wy się możecie zająć tym pierwszym domem :-p

palma - mój jedzie 23-24 do Starachowic i wraca 25 kole 10-11 do Kielc dopiero więc my Wigilię spędzamy razem z Karolą w domu same :sorry: Jak będzie Ci się nudziło to się spikniemy na Spikerii to sobie pogadamy :-)

sylwia - śliczna córcia :tak:

mama - to miałaś pracowity poranek :-) A ta pogoda to mogła by ciut odpuścić bo naprawdę się tragicznie jeździ. Pozdrów Marcepanka :-) A ja nadal trzymam za was kciuki :tak: Nadzieja umiera ostatnia więc .. nadzieję mieć będę :tak: A fryz super :-D A jaki przystojniak z Tobą :-D


Torbę już spakowałam - chyba o niczym nie zapomniałam :-p Albo na bank o czymś zapomniałam :-D Męża dzisiaj zgwałciłam po przyjeździe a teraz Emila mi fikołki robi w brzuchu :-D Miałam iść na badania ale się spóźniłam więc jadę z teściową we wtorek albo sama w poniedziałek z Karolą jakoś doczłapię do laboratorium. Ogólnie jakaś taka senna ciągle jestem ale to chyba dlatego ze stres z tych kilku dni ze mnie schodzi powoli. I chyba zaraz się położę :sorry:

A jak będę jechać na porodówkę to dam wam znać przez dziewczyny więc proszę głupich domysłów nie robić :-p :tak:
 
sol : czemu jestem starszna? ja sie czuje pokrzywdzona!!!! to ona jest straszna! :)
co do pierwszego domu to sadze ze go wynajma zeby miec dodatek do emeryrury a pozniej beda zmuszeni go sprzedac bo tesciu ma parkinsona od kilku lat i przy tej chorobie ebdzie potrzebowal byc asystowany
system zdrowotny refunduje leki ale nie "sytuacje uzaleznienia"
tutaj zwykly dom pogodnej jesieni to jakies 2000 na miesiac w tanim regionie, w paryzu to moze byc nawet 140-160 euro za dobe!
ale oni beda daleko od miasta, wiec bedzie placil za taksowki, dojazdy apozniej medyczny dom starcow
a ze parkinson to choroba mogaca trwac nawet 20 lat i wiecej to potrzeba im na to duuuuuuuuuuuuuuuuzo kasy
po 60 tce jej nie zarobi, wiec na 100% sprzedza ten dom

ale wiesz co? nawet gdyby nie bylo takiej potrzeby to i tak tesciowa by predzej go wynajala obcym /sprzedala nim nam udostepnila :)
za latwo by bylo i za zyczliwie :) !
 
jos - jesteś straszna z tym tekstem że mnie nie rano nie było to pewnie na porodówkę pojechałam :-p :-D
A o kasie mi nie mów, ja co miesiąc się modlę żebym miała między 1 a 10 co do garnczka włożyć :sorry:
 
Martini mi smakuje, bo jest slodsze od wytrawnego ;-) I chyba ma wiecej %, ale pewna nie jestem ;-)

Sol, milo Cie widziec :-) Gwalc mezula teraz kiedy sie da ;-)

Mama, jak Ty slicznie wygladasz :-) Ja sie jutro umawiam do fryzki, na balejaz, bo mam straszne odrosty. Nie moge patrzec na siebie.
 
JOSEPHINE- dzieki...a ja zryczana jestem dlatego taka buzia wychudzona...pewnie dietka swoje zrobila,ale teraz to smutek nie odchudzil...

SOL- dziękować-no a przystojniacha walnąl mine ze hoho-ale jak sie mówi w czasie robienia zdjęcia :))

dobrze,ze masz torbe spakowaną-zawsze to juz pewniej sie czujesz w razie W ...jakby co pisz sms'ka dam znac dziewczynom :))

GWIAZDECZKA- dziękuje...ja umawiam sie co 2 miesiace do mojego bo wiadomo jak to z krótkimi wlosami-szybko odrastają-teraz ide 15 lutego:))
15 lutego kolejna fotka :):)))
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
sol : aha! oj tam! nic zlego na mysli nie mialam :) emi bedzie kiedy bedzie :) sama zadecyduje! hihihihihihiihi

mama : jestes sliczna kobieta i dziewcece polickzi dodaja ci uroku jak chol**a wiec smutki masz wyrzucic na bok i sie usmiechnac :) i srwowac sobie tyle kawy cynamonowej z czekolada na ile masz ochote!
tom ma szczescie majac taka zone!
a wiecie... ja niestety zauwazylam ze jestem coraz bardziej zmeczona fizycznie ale i codziennoscia, monotonnoscia i coraz mniej o siebie dbam... ciekawe czy maz to widzi...pewnie tak... co mysli? hmm...
nie o to chodzi ze sie nie kapie czy nie depiluje - jeszcze nie dostalam deprechy :) ale kiedys codziennie makijaz, fryzurka zwykla bo lubie zwiazane wlosy, ale makijaz, ubior sexi albo choc PRZESMYLANY MODNY,obcasy, paznokcie... bielzina komplety, sexy... a teraz stringi to mi niewygodnie... :)
a teraz... na codzien sie nie maluje, ubior : jeansy i swter a anwet dresik, u fryzjera ostatni raz bylam na podciecie (wow jaka innowacja) i to wiosna... a o korkach to zapomnialam od kiedy poldus chodzi... i jakos nie moge sie przelamac zeby sie rudzyc i cos ze soba zrobic... pograzam sie coraz bardziej w te "domostwo"
 
reklama
JOSEPHINE- mile to co piszesz:-) dziękuje-Tomi mowi mi ,ze korzystnie wygląda i lata mi slużą-cokolwiek to znaczy :):):)))))
ja codziennie sie maluje-to znaczy nie pelny makijaż ale oczy kredką,cieniem i tuszem musowo-chocby dla pana listonosza :):)))i jak dzieci zawoze to wracam i maluje oko i lepiej sie czuje:)

wiesz teraz przesilenie jesienno-zimowe wiec wroci Ci wena na wszystkie te sexi rzeczy...ja Ci powiem,ze mi w stringach tez niewygodnie :):))
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry