reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Witam sie i ja przelotem :)
moja tempka skoczyła wczoraj i mam 36,8. Więc się ciesze że jednak była owulka. Jadę dziś do rodziny mojego M na cmentarz no i do siebie.
mama, wspólczuję kochana. Tulę cię mocno :-(
 
MONIA- dzieki ...
a za Twoją tempke trzymam &&&&&&&&&& moze Tobie sie uda...

dzwonilam do gina przed chwilą...
zapytalam czy robic badanie estradiolu,progesterony i testosteronu w 3 d.c. ale powiedzial,ze zadne z tych badan nie ma sensu robic bo testosteron powoduje zwiekszone owlosienie a u mnie On tego nie widzi..progesteron rosnie dopiero w II fazie cyklu wiec za wczesnie teraz robic a estrodial najlepiej robic w 22 ,23 d.c.
zalecenia mam takie-estrofem znowu od 5 d.c. przez 21 dni i od 16 d.c. luteina przez 10 dni...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Witam się rannie

Mama - współczuję sytuacji :no: Dobrze ze gin coś poradził - mam nadzieję ze pomogą te leki wydłużyć te cykle bo naprawdę się powaliło :sorry:


M pojechał już do pracy a my zostałyśmy same do środy :-(. Miałam iść dzisiaj do szwagierki ale jakoś tak nie mam zupełnie nastroju :-( Co prawda miałam im kompa naprawić ale naprawdę weny nie mam :-( A młoda kilka dni bez netu wytrzyma :tak: Emila daje czadu a Karola już pół godziny nad śniadaniem się modli :dry: Chyba zaraz jej te bajki wyłączę :dry:
 
SOL- dzieki...dobrze chociaz ze Wam sie moge wyzalic to troche lżej-coraz mniej wierze,ze uda nam sie powiększyc rodzinke...coraz mniej...

trzymaj sie do środy i do powrotu męża...
moje bąki malują z Tomem,Zuza pisze i tak mija ranek ..
 
mama05 deprecha cie dopadla? Pamietasz jaki ja mialam taki czas jeszcze niedawno, ryczalam jak was czytalam, od paru dni z clo przyszla nowa nadzieja, ale ja wiem ze nie pojdzie mi tak latwo! Bo nie wiem jak ze zrostami po usunieciu jednego jajnika, z droznoscia drugiego, moj wiek itd Ty juz chociaz masz dwojke, a co ja mam powiedziec? Takze trzymaj sie jakos, nowa nadzieja przyjdzie, bo nie moze nie przyjsc. Ja jak przyjdzie @ po tym cyklu z clo, to bede w dolku pewnie jak cholera... I tez bede was potrzebowac!!!!
A ja zaraz do roboty, ktorej nienawidze!!!
 
hej dziewczyny,

pszczolka jak testowanie? U mnie sobotni test negatywny, narazie @ brak (4dni)...zadnych symptomow wiec nie wiem ...nigdy tak jeszcze nie mialam z reguly @ bardzo regularna...co myslicie robic drugi test?czekac?isc do lekarza?

Pozdr
 
AMALFI- no deprecha bo czy to normalne znow po 15 dniach mieć@????????????? bylo dzialanie,byla owulka a 3 dni po owulce @-zalamka to malo-mam 31 lat i nie nadaj sie do zajscia w ciąże to bardzo obniza samoocene...dobrze,ze mam juz 2 dzieci,są dla mnie wszystkim...
za 2 m-ce jak mąz robi badanie armii to podejmiemy decyzje czy dzialamy naturalnie czy inseminacja bo sie oboje wykonczymy....

a Ty trzymaj sie w pracy-życze ,zeby szybko zlecialo.

zaciskam za Ciebie bardzo &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& ,zeby @ nie przylazla....a gdyby cos to wiesz ,ze na nasze wsparcie zawsze mozesz liczyć-zawsze bo my tu rozumiemy jak nikt inny co przechdzisz bo mamy to samo....
ściskam Cie!

KATGOLI- cześc ,pewnie,ze zatestuj tylko testem z innej firmy jak ten ostatni..Wisieńka robila testy te z allegro i I krecha ,kupila w aptece i od razu II
 
Ostatnia edycja:
mama05 bo ja znow rycze nie!!!!! Ty jak juz cos napiszesz to zawsze rycze!!!! Mam nadzieje ze nam sie uda!! WSzystkim! I bedziemy razem przechodzic przez te wszystkie objawy- zyganie, co 5min hehe... itd No wiem ze to dziwne po dwoch tyg kolejna @, ale to moze po odstawieniu hormonow tak ci sie popieprzylo cos. I kolejny cykl bedzie juz normalny. Kurde nie znam sie na tym, ja naprawde dopiero z tym wszystkim zaczynam. A czasu coraz mniej. A to normalne ze ja czuje ciagle ten jajnik? MOze to po tym clo??? Moze sie ruszyl cholerny dran! Oby tylko kijanki dotarly do celu bez przeszkod!!!!!! Spadam do pracy poczytam was wieczorkiem moze...
 
reklama
Witam dziewczyny. Nie zarazilam sie od Pola przynajmniej na razie. Nie mam tez żadnych objawow i po prostu zaczynam nie wierzyć, że się udało.U nas pogoda znosna, pochmurno ale nie pada. Tyle, że wieje. O 13 jedziemy na cmentarz na mszę , potem do tesciow i w koncu do domku.
mama dobrze, ze dodzwonilas się do gina. Dziwne, ze powiedzial ci, ze ten estradiol robi sie w 23 dc bo wszędzie pisze, ze w 3 no i mój gin mówil, że w 3. Rozmawiałam z ciotką, nie jest ginem ale specem od watroby ale też mówila, ze w 3. Ale może on pod Ciebie to ustala bo Cię zna.Oby te hormony ci pomogly bo przeciez ostatnio nic nie daly a to przeciez cięzka altyleria. Wspólczuje ci kochana i wiem , ze jest ci bardzo i smutno i tracisz nadzieje. Tule cie i jestem z Toba. Mam nadzieje, ze tym razem uda sie doprowadzic cykle do normalnosci. A może powinnaś pójśc do endokrynologa?
Wysylam Ci artkol o hormonach i linka daje do tej strony na PW
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry