reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Wisienka, Mary-Beth przykro mi :( naprawdę mocno kciuki za Was trzymałam!!! Ale teraz już trzymam za kolejny cykl!!!!!!! W końcu się uda!!!!!!!!!

Sol i Monia_55 - kurujcie się!!! Miodek, cytrynka i łóżeczko polecam!

Miłego dnia wszystkim!!!!!!
 
reklama
Kath, Lil, Ewula, Monia cześć:))

Kath dasz radę zobaczysz!! Na początku to się zawsze tak wydaje szalenie trudne i skomplikowane... POwoli porozwiązujesz wszystko. Tylko cierpliwości.

Monia batrdzo bym chciala do łózka ale niestety nie mogę... I co gorsza co ja zamknę okno to one otwierają... Im jest duszno a na mnie wieje:wściekła/y: A przeciez im nie powiem że w ciazy jestem i nie mogę byc chora... Moje kichanie i tekst o gorączce nie pomogly....:baffled:
 
Hej dziewczyny,

kolejny miesiac staran...@ ma przyjsc w piatek....znowu boli mnie od tygodnia podbrzusze i od kilku dni piersi...teraz nawet podbrzusze spuchlo....Trzymajcie kciuki :-)

Ja trzymam mocno za wszystkie starajace i mam nadzieje ze uda mi sie jakos wejsc do waszego klanu :-)

Pozdrowienia
katgoli
 
Witam się z Wami serdecznie:-D
Mary Wisienka tak mi przykro :-( trzymam mocno &&&&&&&&&&&&&&&&&& za następny cykl
Monia współczuję Ci takich współpracownic, bo nawet gdybyś nie była w ciąży to powinny uszanować to że może być Ci zimno, a jak im jest duszno to niech się rozbiorą:-p a kiedy powiesz w pracy o ciąży? Tak po 3 m-cu? Wogóle to gratuluję Ci ślicznej betki i gratulacje dla sisterki:tak:
Ja czekam na czas kiedy będę mogła zrobić test, ale mam już takie schizy ze nawet mi się śniło że mi wyszły dwie II i to przed terminem @; za dużo o tym myślę.
Kurcze, dziś co chwilę nam w bloku prąd wyłączają, i ani na kompie za długo nie siedze ani tv nie mogę z dzieckiem pooglądać.
Witaj Katgoli trzymam &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& i powodzenia :-D
 
Pszczółka, Katgoli trzymam za Was kciuki! Oby dwie kreski były!!!!!!!


Mama05
- ja też muszę posprzątać, bo wygląda nieciekawie u mnie, Maciuś wszystko na podłogę powyrzucał...

U mnie ewidentny syndrom napięcia przed @ - masakra jakaś, ciężko ze mną wytrzymać....

Zaczynam pracy szukać, bo siedzenie w domu chyba jednak mi nie służy - ani mojemu otoczeniu :crazy::wściekła/y::crazy::eek::cool::baffled::confused2::no:
 
reklama
Cześć Mama miłego sprzątania :-)
Witaj lil_maja dzięki za &&&&&&&&&&&&&&&&& przydadzą się :-D Ja za Ciebie też mocno trzymam &&&&&&&&&&&&&&&&& żeby Tobie też się udało :-) A co do pracy to ja Cię doskonale rozumiem:-) A tak wogóle to Ty też będziesz testować czy nie? Bo ja się tu pogubiłam na tym forum.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry