reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
jadzia - chodzi o to że sery pleśniowe są robione oryginalnie z nie pasteryzowanego mleka, ale jak sobie weźmiesz np. Turka to w składzie ładnie jest napisane "z pasteryzowanego mleka" A wszystkie te zalecenia pochodzą z Europejskiej komisji WHO która nie bierze pod uwagę takich pojedynczych przypadków jak Polska gdzie wszystko jest robione inaczej :-p Jak zjesz raz na jakiś czas takiego Turka to nic Ci nie będzie :tak: Tylko zawsze patrz na serze czy jest z pasteryzowanego mleka :tak: Za to odradzam serki górskie - oscypki bo one są robione z niepasteryzowanego mleka. Chociaż sama się przyznam że ostatnio wtrąbiłam takiego duuużego oscypka i nic nam nie jest :-p A Turka jem raz na dwa miesiące :-p
A co do gina to ja mam tak jak chodzę sama albo z M :tak: Co prawda i tak i tak prywatnie ale jak jestem z M to mam wszystko porobione i zbadane i wytłumaczone i polecone itp itd a jak jestem sama to czasami takie odhaczenie jak to ładnie ujęłaś :-p
 
reklama
Sol a ja już chciałam Jadzi pisać, żeby sera nie jadła - a Ty tak ładnie wytłumaczyłaś jak mi z alkoholem i od razu mi się Turka zachciało.......... (serka oczywiście.....) :)))
 
lil - tak po prawdzie - jak mi gin zawsze powtarzał - wszystko jest dla ludzi - byle z głową i bez przesady :tak: I jak miałam np dostałam zapalenia pęcherza po porodzie to lekarz mi polecił "Reds'a" tak po pół szklaneczki dziennie żeby nerki przefiltrować. Karola po takiej dawce słodko drzemała a mi infekcja bardzo szybko przeszła :-p Jak mówią żeby pić tylko pasteryzowane a unikać niepasteryzowanego to wystarczy spojrzeć w skład. Niestety bardzo dużo ludzi nie zwraca uwagi na skład tego co jedzą - a szkoda bo by czasami zbaranieli :-p Ale też nie da się w drugą stronę przeginać bo by człowiek nic nie jadł :-p


Spadam się czegoś napić bo mnie suszy jak pieron :no:
 
Wróciłam z kina juz w lepszym nastroju.
Lil u mnie @ właśnie plamieniami się zaczyna, a generalnie powinna byc w czwartek czyli chyba juz puka. Dalej mierze tempke , na razie wysoka jak spadnie to napisze.
Ide się kapciac.
Sol dzieki, za jakiś miesiąc , póltora bedziemy u siebie.
 
mary, wisieńka - a ja nadal będę te kciuki trzymała :tak: Jak nie na ten cykl to przydadzą się na następny :tak:
wisieńka - jednak nie ma jak na swoim własnym :tak:


A mnie chyba coś rozkłada. Głowa mnie boli i kaszlę na potęgę. Nie no nieszczęścia to chyba grupkami jak nie watahami chodzą :no:
 
Cześć:)
Mary bardzo mi przykro że @ przylazła:(( Ale przecież wkońcu musi się udać!!!!

Wisienka doczytałam o paskudnym dniu:( Kurcze czemu tak jest że dobrym ludziom się tak zycie wali... Dobrze że chociaż kredyt dostaliście i niedlugo będziecie na swoim. Może wtedy wkońcu się zacznie układać.
Ale wiesz jeśli to faktycznie prolaktyna to akurat dosyć łatwo ją zbić i przynajmniej będziesz znała przyczynę.

Sol ehh bidulko... Dobrze że masz taka wojowniczą postawę, chociaz pewnie i tak Ci ciezko...Mam nadzieję że te chorobska się wkońcu odczepią!!!

A ja jakaś chora zaczynam być:( I musze zrobić porządek z moimi paniami w pokoju bo non stop okno otwarte i jak ktoś otwiera drzwi to ja siedze w przeciągu... I chyba dziś się wkońcu odezwę! Bo już coraz gorzej ze mną!
I jakis straszny głodomór ten mój Kropek!! Ciągle chce mi się jeść!! Nawet w nocy musze wstawać bo mnie brzuch boli z glodu!:wściekła/y: Jak tak dalej pójdzie to jak słonica będe wyglądac:wściekła/y: A i nie lubi cebuli.... Bo mnie bardzo jelita bolą...
Jak narazie to moje jedyne objawy... A no i to że spac nei mogę.... Tzn wieczorem padam a potem się budzę... A pamiętam jak się kiedyś Maggy dziwiłam...
Mam nadzieję że to wszystko znaczy że będzie dobrze bo im bliżej usg tym bardziej się boję i tym większe głupoty wymyślam...

Miłego dnia:)
 
reklama
Witam się porannie
Mary, Wisieńka TUUUULĘ!!!
Ja od 5.30 na nogach :eek:, ale odkąd mamy psiaka przynajmniej się do pracy nie spóźniam :-p
Tak mi jakoś nieszczęśliwie ostatnio :-(
Wczoraj pisałam do mojego ulubionego wykładowcy z prośbą czy by mnie przyjął na seminarium do siebie, bo z tym promotorem co mam, to ani mi tematu nie potrafi wymyśleć (a sama nie wiem czego chcę), a i firmy żadnej nie mogę znaleść co by mi swoje poufne dane udostępniła. A ten pisze, że "należy porozmawiać poważnie" - a co ja niepoważnie coś piszę??? :wściekła/y: Połowa semestru za pasem prawie, a ja nawet tematu (ani promotora) nie mam wybranego!!! Coś czarno to widzę :baffled:

Monia_55 trzymam &&& za USG. Będzie dobrze :-)
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry