reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Ja juz jestem, wykąpana, swieża i pachnąca.:-D

Sol no wiem, rozumiem. I nigdzie sie nie wynosze. ;-)
naga oj to przepraszam jak nie odpisuję. Rzeczywiście przydałoby mi się czasem patelnią w łeb ... hehe:-D
Dzieki dziewczyny. Bardzo fajnie tu u was. :) Nie wiem w sumie, chyba chwila słabosci mnie ogarnela.
mama jak zyjesz? Dzisiaj miałam próbę na moja silna wolę.:szok: Sąsiadka do nas przyszła z czekoladą na podziękowanie ze kotem się jej zajmowalismy. :szok: Tak mnie kusiła ta czekolada ze szok :szok: Ale Adrian dał komuś tam za holowanie. :sorry::baffled:
 
reklama
Przepraszam, że dzisiaj tak mało piszę ale totalnie wkurzyłam się tym grzybem... :wściekła/y:
Jak postanowiliśmy, że zostaniemy w tym mieszkaniu i odremontujemy to coś takiego... Dla mnie to znak żeby jednak się stąd wynosić...
Mieszkania mamy upatrzone teraz zostało skombinować kredyt... co jest najgorsze:-:)-:)-( ehh... trzymajcie kciuki!!!!!

Mary super, że jesteś jakoś tu pusto było bez CIebie...

Dzięki, Misia! Bardzo to miłe! :tak::-) Pogłaszcz brzuszek! :rofl2::happy:
Trzymam kciuki za mieszkanko! Jestem na tym samym prawie etapie, też marzymy o chałupce... W sobotę mamy znów ludzi ewentualnie zainteresowanych u siebie - oby tym razem ktoś nam złożył ofertę kupna. :tak: A my znów będziemy oglądać chałupki w niedzielę i poniedziałek... Też proszę o kciuki. :tak:


mery - no w szczególności miło że ostatnio nie mam siły nikogo odwiedzać bo coś już ciężkawo :-D A Emilka kopie sobie wesoło po ogórku kiszonym :-p

Sol - no to tym bardziej fajnie, ze miłe odwiedziny były! Ja to bardzo doceniam, odkąd mieszkam zagramanicą! :tak: Super, ze Emilce wesoło! :-D:-)

Mlodam - hej! Ale dawno nie gadałyśmy tu, na forum! Mam nadzieję, ze u Ciebie wszystko OK! ;-)

A ja już w domu po pracy wreszcie. Zjechana jestem, że szok! :szok: Na szczęście M. po mnie przyjechał, a teraz mi pichci jedzonko! :-D ;-) :-)

Miłego wieczoru wszystkim! :*:*:*
 
Ostatnia edycja:
Wiecie co Wam powiem... jesteście nie fajne... (poza może dwiema dziewczynami). Niby forum dla kazdego ale w zaden sposób włączyś sie do dyskusji nie można.. Ignorujecie wiadomości tych co tu dołączają, bo juz jesteście wystarczająco zajęte sobą i dyskusjami typu "co zrobic na obiad" i innymi pierdołami. A jak któs ma powazne pytanie to juz odpowiedzi się nie doczeka..... I zupełnie Was nie obchodzi to, że inne pary moga miec podobne problemy.

Komentowac tego nie musicie, bo ocene swojej gościnności już wystawilyście.Naprawdę żałuje ze tu trafiłam.. I mam nadzieje, ze tylko w tym miejscu jest tak nie fajnie i ze znajde inne forum na którym sa bardziej otwarci ludzie...
 
Ras - dwie się wypowiedziały bo reszta nie była w takiej sytuacji to co maja Ci napisać? Że nie wiedzą? No nie wiedzą. Jak nie wiem nic w danym temacie też się nie wypowiadam :sorry: A ty od razu wyskakujesz z oceną gościnności. Pomyśl chwilę zanim coś takiego palniesz. Ja Ci odpisałam bo miałam ten zabieg - nie wszystkie musiały mieć takie przejścia jak ty więc wyluzuj.
 
czesc babki,ja na chwilke bo padam...po wizycie u gina
nie wiem o co chodzi i ginek tez byl zdziwiony-endo tydzien temu mialo 6 mm a teraz 10,5mm w prawym jajniku byl pechol 6mm dzis ma 13mm w lewym byl 19mm a dzis ma 14mm...pytam gina-czyli nie pękl???a On mowi -no wlasnie chyba pekl bo jest plyn po peknieciu...wiec wychodzi na t ,ze w ktoryms jajniku byl jeszcze jakis pecherzyk:baffled::eek::baffled:i badz tu madry...powiedzial,ze plyn utrzymuje sie kilka dni po peknieciu wiec moze w ta ndz byla ta owulka...

odnosnie wynikow Toma- zalecil Androwit albo Prenatal Pro Baby albo Proxeed...
powiedzial,ze po 2,3 m-cach mamy zrobic znowu badanie nasienia rozszerzone,ze teraz nie bede brala po @ Clo bo skoro mam pecherzyki i wezme jeszcze Clo to moga byc przestymulowane jajniki...kazal dac na luz i przez czas "leczenia" męża dzialac bez hormonów u mnie...

jak zrobimy badanie Toma to sie okaze czy jest poprawa i albo bedziemy dzialac sami albo IUI...
 
A więc bylismy na randce, tzn. Ja i Pol mąż w indyjskiej knajpce. Super jedzonko i atmosfera i wystrój. A to było mlodam w podziemach i nie mieliśmy zasięgu:-DZboczucho!!
A zrobiłam test owu iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii mi nawet owu nie wychodzą.:-D:-D
Sol o co biega????
Ras tu jest na prawdę miło, może dziewczyny przeoczyły czy ja mnie tez czasem nie widzą, nie szalej tylko pisz dalej!!!!!!!!!!!!!!:-D
mama no cóż, przykro mi bardzo, nie wiem co powiedziec bo za dobrze sie znamy żebym Ci mydliła oczki, powiem Ci tak jak mówi mój szef: Nikt nie powiedział, ze będzie łatwo! Damy radę kochana:tak::tak:
 
Ostatnia edycja:
mama - to chyba dobre wieści :tak: A skoro jajniki zaczęły same pracować to tylko się cieszyć :-D
To trzymam kciuki &&&&&&&&

Wisieńko - chodzi o to ze chyba wczoraj Ras pytała czy po łyżeczkowaniu mogą być problemy z zajściem w ciążę. Ja jej grzecznie odpisałam ze miałam takowy zabieg a dziecię mam i ktoś też odpisał a reszta przemilczała temat bo jeśli nie miały to się najzwyczajniej nie wypowiadają. Najwyraźniej Ras wzięła tą ciszę za olewkę zamiast zwyczajnie za brak osób które przeszły ten zabieg. Tyle :-)
To super że randka udana :-D My idziemy w środę na bilard :-D Ciekawe czy Emila pozwoli mi pograć :-D Jak za dawnych czasów :-)



Spadam spać bo już późno :-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
czesc babki,ja na chwilke bo padam...po wizycie u gina
nie wiem o co chodzi i ginek tez byl zdziwiony-endo tydzien temu mialo 6 mm a teraz 10,5mm w prawym jajniku byl pechol 6mm dzis ma 13mm w lewym byl 19mm a dzis ma 14mm...pytam gina-czyli nie pękl???a On mowi -no wlasnie chyba pekl bo jest plyn po peknieciu...wiec wychodzi na t ,ze w ktoryms jajniku byl jeszcze jakis pecherzyk:baffled::eek::baffled:i badz tu madry...powiedzial,ze plyn utrzymuje sie kilka dni po peknieciu wiec moze w ta ndz byla ta owulka...

odnosnie wynikow Toma- zalecil Androwit albo Prenatal Pro Baby albo Proxeed...
powiedzial,ze po 2,3 m-cach mamy zrobic znowu badanie nasienia rozszerzone,ze teraz nie bede brala po @ Clo bo skoro mam pecherzyki i wezme jeszcze Clo to moga byc przestymulowane jajniki...kazal dac na luz i przez czas "leczenia" męża dzialac bez hormonów u mnie...

jak zrobimy badanie Toma to sie okaze czy jest poprawa i albo bedziemy dzialac sami albo IUI...

Krzysia - hej! &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& za staranka! :tak::tak: Mam nadzieję, ze te pęcherzyki oznaczają coś pozytywnego! :tak: Może i dobrze, że teraz stop z hormonami dla Ciebie. :tak::happy: Wierzę, że Wam się uda!

Wisienka - ale fajnie, ze randka z mężem udana! ;-) A mi też jakoś nie szłoz testami owulacyjnymi... :eek:

Sol - dobranoc! Spij dobrze!

Ja też zmykam spać. Cięzki dzień był w pracy, i ogólnie jakoś tak sobie leci ostatnio. Także dobrej nocki wszystkim!

 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry