reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Cześć:)

Nagapalma . Bardzo mi przykro że test negatywny...
Ja cię doskonale rozumiem... Cięko nie myslec i wyluzować ze starankami jak się jest na forum o starankach gdzie większości udało się chwilę po przyjściu na forum a ktoś się stara juz dlugo i ciągle nic:((

Ja też raczej na jakiś czas przestanę się udzielać... Zapisałam się na forum dla tłumaczy, dziś zaczynam kurs i to jest coś o czym chcę myślec! Czasem napewno będę zaglądać ale nie często.

Jaewa fajna wycieczka Wam się szykuje:)
 
reklama
Witam się piątkowo - wczoraj nie miałam czasu zajrzeć

mama no to trzymamy mocno &&& za fasoleczkę - staranka były pecherzyk pekł będzie si :tak::tak::tak:

Palma
, monia - tule kochane i wracajcie jak tylko bedziecie miały ochote :-)

Sergi
to gratuluje super decyzji i trzymam &&&&

Sol
ty to wyrozumiała jesteś ;-)co do Raps - ja wcale nie mam zamiaru przekonywać i prosić żeby została - jak ktos ocenia nas po tym ze nie odpisałyśmy na pytanie na które zwyczajnie z powodu braku informacji nie znamy odpowiedzi to ja podziękuję za takie towarzystwo :no::no::no:
 
I ja witam :)

dzisiaj sobie jeszcze pozwolę trochę poskakać po forum ... ale od poniedziałku koniec przyjemności :-( magisterka się kłania :baffled:

nagapalma ... przykro mi bardzo, że tylko 1 krecha :-( i ja rozumiem, że potrzebujesz oddechu ... wszystkie będziemy o Tobie pamiętać i trzymać kciuki !!!

Sergee, bardzo się cieszę, że się zdecydowaliście !!! &&&&&&&&&&&&&&&
robisz przerwę po tabletkach, czy działacie od razu ???

mama, rozumiem, że jest ciężko, ale nie poddawajcie się !!! trzymam mocno &&&& za małego Rycha !!! jestem pewna, że niedługo dołączy do Waszej rodzinki :tak:
 
Witam się kobietki porannie :laugh2:
Sorbuś, JoL - dziękuję bardzo za ciepłe słowa :laugh2:

Nie będę robiła przerwy, więc można powiedzieć, że staramy się od razu :tak: W czwartek ostatnia tabletka, później około niedzieli - poniedziałku przyjdzie @ z odstawienia i po @ zaczynamy :tak:

Zastanawiam się tylko, jak obliczyć najprawdopodobniejsze dni płodne, skoro do tej pory brałam tabletki. Chyba po tak regularnym cyklu z tabsami powinny być około 14-18 dnia?

Zmykam do pracki :tak: :dry: Będę około 18:00 :laugh2:

Miłego dnia wszystkim
<laugh2:
 
Sergi przy tabletkach chyba nie miałaś owulki to nie wiem czy regularność ma tu coś do rzeczy - lepiej starajcie sie co drugi dzień ;-):-D:-D:-D
 
Witam się kobietki porannie :laugh2:
Sorbuś, JoL - dziękuję bardzo za ciepłe słowa :laugh2:

Nie będę robiła przerwy, więc można powiedzieć, że staramy się od razu :tak: W czwartek ostatnia tabletka, później około niedzieli - poniedziałku przyjdzie @ z odstawienia i po @ zaczynamy :tak:

Zastanawiam się tylko, jak obliczyć najprawdopodobniejsze dni płodne, skoro do tej pory brałam tabletki. Chyba po tak regularnym cyklu z tabsami powinny być około 14-18 dnia?

Zmykam do pracki :tak: :dry: Będę około 18:00 :laugh2:

Miłego dnia wszystkim
<laugh2:

suuuuuuuuuppppppeeeeeeeerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr nowinaaaaaaaaaaaaaaaaaaa !!!!!!!!!!!!!!! a nie mówiłam że zaczniecie wczesniej :)


a tak wogule to dzień dobry :)
 
witajcie baby..
NAGAPALMA- będę baaardzo tęsknić za Tobą-powodzenia w badaniach męża kochana!!!tule ...

SORBUS- dzieki,ale raczej zamieszanie z tymi jajnikami i ja juz na nic nie licze...odstawiam hormony,Tomi wezmie witaminy i jak za 3 m-ce rucliwosc sie poprawi to zdecydujemy sie na IUI a jak nie to niestetym musimy odpuscic...


MARYLKA- helooo;-)

JAEWA- kochana,zalatana jestem-ale przypomnialam sobie-paczuszke wyśle w poniedzialek,chyba ,ze dam rade jutro;-)ściskam Cie!

SERGEEVNA- super i świetnie i jaki piekny suwaczek:tak:
 
nie wiem czy to normalne ze ja tak pragne drugiego dziecka... nie stram sie długo bo od ostatnich dni płodnych. Kochałam sie z meżem w ciagu 4 dni płodnych z myśla ze zajde w ciąże... nakreciłam się totalnie. Od pierwszych dni po stosunku wyszukiwałam juz objawy ciązy:) niby miałam bule podbrzusza. piersi, nudnosci i ciagłe zmeczenie i rozdraznienie... a i ciaglisty przezroczysty sluz teraz obecnie biały i twarogowatymoze to urojona ciaza:)hehe teraz dzien mi sie spóżnia okres a ja juz z kazda godzina mysle ze moze jednak go nie dostane
 
Cześć dziewczyny!!!
Długo mnie nie było, ale tyle się u mnie działo (i dzieje) że normalnie nie mam kiedy!
W pracy kocioł jak nigdy - z nowym systemem zamiast być lepiej to jest coraz gorzej!
W końcu się przeprowadziliśmy do teściów, ale wciąż śpimy na torbach ;)
Mamy nowego członka rodziny - śliczną sunię Zoi. Mała rozkręca się i codzień psoci - choćby dziś - gazeta która wczoraj wieczorem była jeszcze cała - dziś zostało z niej konfetti, a teściowa do teraz szuka swoich kapci ;-)
W środę byłam u lekarza z tą moją tokso i pokazał mi najnowsze wyniki - i co? I okazało się, że wcale nie byłam ani nie jestem zarażona, tylko tamten wynik był zły! Masakra tyle czasu człowiek się denerwuje, a tu się okazuje całkiem niepotrzebnie. Teraz tylko trzeba będzie bardziej na siebie uważać!
Dziś mam wizytę u gina, a jak tylko skończy mi się @ to rozpoczynamy staranka! NARESZCIE!!!
Normalnie musiałam Wam powiedzieć, że to już, bo nikt inny (prócz męża oczywiście) o tym nie wie! I nie dowie się dopóki nie zobaczę w brzuszku fasolki :-) Ależ mnie roznosi energia!

Buziam Was wszystkie!
 
reklama
nie wiem czy to normalne ze ja tak pragne drugiego dziecka... nie stram sie długo bo od ostatnich dni płodnych. Kochałam sie z meżem w ciagu 4 dni płodnych z myśla ze zajde w ciąże... nakreciłam się totalnie. Od pierwszych dni po stosunku wyszukiwałam juz objawy ciązy:) niby miałam bule podbrzusza. piersi, nudnosci i ciagłe zmeczenie i rozdraznienie... a i ciaglisty przezroczysty sluz teraz obecnie biały i twarogowatymoze to urojona ciaza:)hehe teraz dzien mi sie spóżnia okres a ja juz z kazda godzina mysle ze moze jednak go nie dostane
TUSIACZEK- normalne ,ze tak pragniesz-ja tak pragne 3 dziecka,idzie mi juz 9 miesiac iedy jestem na hormonach zeby zajsc i sie nie udaje,dlatego uprzedzam-nie zapedzaj sie w staraniach bo mozna dostac na glowe....mi juz sie to prawie stalo..w zeszlym cyklu mialam objawy i test z II a 2 dni pozniej pojechalam na bete i 0,1 :( a @ przyszedl 5 dni pozniej...powodzenia i luzu życze.


KATH- kochana no w koncu wrocilas:))gratki suni:)i powodzenia w staraniach ja juz odpuszczam..
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry