reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
To ja tak na szybko bo padam na pyszczek :-p
Dziewczynka potwierdzona, wszelkie pomiary porobione i termin porodu się zgadza :tak: Emila waży ok 780g i ślicznie pokazała nam dzisiaj buzię :tak: bo ułożyła się tak że ma główkę pod moim żołądkiem :-D A no i między nóżkami gin ja złapał z pięknymi wargami :-p
M jutro przerobi filmik to wam wstawię tą moją ślicznotkę :-D
A gin mi dał takie paski do mierzenia PH pochwy - mam robić dwa razy w tygodniu - to niby w celu wyeliminowania bakterii BV która może wywoływać przedwczesny poród i zakażenia wewnątrzmaciczne :szok: Jak to ta technika idzie naprzód :-p
A teraz wybaczcie ale oczy mi się same zamykają :sorry:
no to rewelacja :):):):):):):):):):):)
Szczęśliwa- moje samopoczucie ostatnio nie należy do dobrych... :(
ale to przez problemy prywatne...
Na szczęście z Kropeczką powinno być wszystko oki, gdyż piersi bolą, mdłości są... :)

A imiona- jak chłopczyk to po Tacie- Krzysztof ( ja wybieram dla chłopca:-p)
a dla Dziewczynki Mąż wybrał Paula:tak::tak:


Sol- jeżeli chodzi o ciążę, to dobrze... :)
jeżeli ogólnie nie najlepiej :(
Jeszcze jutrzejszy dzień gdy minie rok, a ja sama... :((
hej kochana jak dobrze Cie widzieć :) kurcze ale Twój sówaczek zachrzania jak burza normalnie :) i ładne imiona wybraliście :)

witam i ja porannie
hej hej helloł :)

Mamcia - a proszę bardzo :):)
Ewcia - nio masz racje tylko ze ja to bede sie chyba drzeć :p:p:p
piękny brzusiooooooooooo superrrrrrrrrrrrr pogłaszcz Kubusia od ciotki klotki :)



a oto co odwaliła wczoraj moja mama: moja mam jes szurnięta najpierw staneła w pracy w drzwiach szefowej i mówi tak no stało sie bez udziału Mazurowskiego (mojego ojca) ale stało sie jestem przy nadzieji i cieszy miche szefowa oczy jak 5 zł i patrzy na nią i pyta ale jak ty sama osobiście :):) a ona no stało sie jestem przy nadzieji że będe babcią :):)::) szurnięta jedna a szefowa aaa to dobrze bo już nie wiedziałam czy gratulować czy płakać :):):):):):):):) potem przyszła jakaś babka z gminy do nich do pracy tez znajoma i moja mama podchodzi i mówi tak a ja terz będe babcią :)))))))))) (babka ma wnuka) i babka mówi to dobrze super gratulacje - no ale to mjej matki nie ruszyło i mówi i będe mieć wnuczke Marysie :) a babka a z kąd wiesz jużż tak szybko wiadomo ??? a mama ja to po prostu wiem :) i chodziła ponoć jak paw po pracy cały dzień - no szurnięta babcia i tyle :)
 
reklama
ewcia - cwaniara :-p A może ja też nie :-D Nie no przy Karoli tylko krzyczałam na lekarza który mi oxy podał jak małej tętno spadało :-p Oj narobiłam rabanu wtedy :-D Ale podobno ja byłam całkiem cicho :-D W sumie już nie miałam siły na krzyki po 24 godzinach bez snu :-p A może teraz sobie znieczulenie walnę, albo cesarkę, zobaczę :tak: Będę gadać z ginem za 4 tygodnie na ten temat bo wczoraj i tak miałam nowości a nowości :-D


Miałam się położyć ale jakoś motywacji do ruszenia tyłka nie mam :-p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
szczęśliwa śliczny brzuszek - o mało co nie przeoczyłam zdjęcia

mama od razu na III ??

marylka twoja mama jest genialna hahahahaha

Sol napiszesz mi ???

Nagapalma
no mały narazie bardzo - mężczyźni w ogóle nie zauważają kobiety prędzej - ale z Majcią tez miałam malusi nawet do 100 nie dobiłam 99 w dniu porodu tylko ze ja normalnie mam 75 albo i lepiej to dla mnie 99 było niewiele
 
Ostatnia edycja:
Ewciu - oj tak bede krzyczeć zebyście usłyszały he he :)
Palemnko - wiem kochana za co dziekuje:*:*:* trzymam kciuki za badanko twojego męża:)
Mamcia - dziekuje ...bardzo sie ciesze ze nie dodało mi gdzie indziej kg :) mam nadzieje ze po porodzie sie nie rozłoży:p
Sorbuś - dzieki kochana :)
Marylko - pogłaskany od Cioci :):)
 
Ostatnia edycja:
Dostaję już białej gorączki przy tym internecie!! Ciągle jestem wylogowana i nie mogę pisać!!!
SZCZĘŚLIWA ależ ładny masz brzuszek:)
SOL wiem jak to jest z teściowymi- ja moją dosyć lubię, ale są takie sytuacje, że mam ochotę ją pogryźć...I jakoś nie miałam dotychczas okazji powiedziec Ci, że mi się bardzo podoba imię Emilka:) Fajnie że masz już pewność co do płci:)
NAGAPALMA dzięki, ale przyznaję, że jestem ciągle w szoku, oglądam co chwilę ten test, żeby uwierzyć, że mnie to spotkało. Zadzwoniłam właśnie na oddział ginekolog do swojego szpitala i zapytałam o ten mój ****** antybiotyk i lekarz powiedział, że ten antybiotyk nie jest wskazany w przypadku wczesnej ciąży!!! A ja go do wczoraj żarłam:( Mam teraz stracha....
Poza tym pokłóciłam się właśnie z mężem i mamą...bo mnie denerwują...:(( źle mi...
 
KYRA- hormonie,nie szalej z klótniami ...bedzie dobrze..czyli antybiotyk masz odstawic...?
SZCZESLIWA- PO porodzie zgubisz brzuszek i bedzie si-a zgubisz go juz na porodowce:)))
SORBUS- tak na III bo w ciazy nie mozesz sie odchudzac tylko racjonalnie odżywiać...dlatego ja teraz zrzucam kg a jak test wyjdzie pozytywny to od razu smigam na III faze :))
a Sol miala tak jak Zapmarta-na ostatniej wizycie na 90 % ze bedzie dziewczynka a wcz.potwierdzil ,ze bedzie :))
wstawiaj brzuszek-my staraczki chcemy nacieszyc oczy :)))
MARYLKA- hahahahahahahahahaaha-udana ta Twoja mama!
 
Sol- a po co mam się męczyć z bólami jak mogą mnie rozciąć planowa:-D:-D


Szczęśliwa- :laugh2::laugh2:


Kyra- a ja ostatnio gdzieś czytałam, że leki do 5 chyba tygodnia nie szkodzą Dzidzi, tak samo jak byś np. się napiła itp..


Was zostawić tylko na chwilę:eek:
no to się wykąpałam chwilkę tu posiedzę i biorę się za domek
 
Ostatnia edycja:
reklama
MAMA Hehe zaraz się spróbuję wyciszyć:) On przez tel nie mógł mi zabronić zażywania leku, ale kazał się skonsultować z lekarzem, który go przepisał...Najrozsądniej będzie zrobić badanie na boreliozę (tak czy siak miałam je zrobic za parę dni) Nie będę teraz leciała do lekarki od antybiot, bo mi nic nie powie- nie mając wyników badań, więc uważam, że rozsądniej już go nie jeść. Zostało tylko na dziś i jutro wiec to nic strasznego...

EWCIA dzięki i mam nadzieję, że tak jest...Ale przerwę ten antybiotyk, lepiej dmuchać na zimne...
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry