reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Katgol powodzenia.

Monisia, nic się nie stresuj, ja jeszcze nim test z Jud zrobiłam to miałam mase takiego śluzu jak mówisz, aż myślałam, że to @ przyszła [ szczególnie juz po teście ] bo tak się lało :d Ciągle do kibelka latałam sprawdzić :D
 
Dziewczyny - ja przepraszam ale znikam na jakiś czas bo u nas się trochę pokiełbasiło i M może stracić obie prace :-( A wszystko przez nasz *******ony rząd i jego pomysły :-( Ogólnie chodzę jak struta i nie wiem jak to wszystko się ułoży :-( Szkolenie które miał przejść okazało się dowcipem pani dyrektor szkoły Awans i jeśli M będzie chciał zostać w zawodzie (jeśli rządowy projekt nie przejdzie) to będzie musiał iść na dwuletnie dzienne studia z radiologii bo żadna szkoła nie prowadzi w trybie zaocznym tego kierunku. A jeśli projekt przejdzie to straci obie roboty jednocześnie :-( Siedzę i ryczę :-( Nie wiem kiedy wrócę :-(

Trzymam kciuki za wszystkie staraczki i zdrówka życzę tym zafasolkowanym :tak:
 
Monisia, no to już oficjalne GRATULACJE! :)

Tusenfryd - gratulacje i dla Ciebie. :)

Trzymam kciuki za wszystkie staraczki nowe i stare.

KrólowaFal test z rosmana ;) kupiony testujemy w niedziele ;)

Sol trzymam kciuki żeby się ułożyło. Bądz dobrej myśli

mama &&&&& teraz się uda

Jestem dziś okropnie zmęczona i dręczą mnie złe nastroje, ale jak jestem z wami to mi troche lepiej;)

Misia Pozdrawiam dużo zdrówka
 
Sol - ... :( ... mam nadzieję, że jednak czarny scenariusz się nie sprawdzi. :* A Ty uważaj na siebie.

Misia - a to wskazanie do cesarki to z jakiego powodu?

Katgoli - witaj i &&.

Mama - najważniejsze, że wiadomo, w czym może tkwić problem i że można temu zaradzić. :)
 
Sol trzymamy &&&&& żeby wszystko było dobrze!!!! W takim niestety państwie żyjemy ale to chyba każdy wie.... Buziaczki!! Staraj się tylko bardzo nie denerwować!!

Dziewczyny przepraszam, że pytam o taką głupotę ale dobrze liczę, że zaczęłam 3 miesiąc??

Krakowianka przez astmę i podobno przez Hashimoto - będę jeszcze rozmawiać ze swoją gin bo to Teściowa się dowiadywała u jakiegoś ginka (podobno dobry jest).
A jak się czujesz??? To już II trymestr:happy: Brzucho jest już??
 
Ostatnia edycja:
Dzięki wszystkim laskom :-)
sol
trzymam kciuki by wszystko było dobrze...
mamuś no to teraz kamień z serca i wiecie co może być kłopotem przy zajściu i rozwiążecie to tak ,że za nie długo wiesz sama co...
krakowianko aaaa i śliczny brzusio kurka czemu ja jeszcze nie mam :-(
misia a jaką Ty masz astmę? Bo ja mam oskrzelową i rodziłam naturalnie.
Powiem szczerze ,że też mam mieć cesarkę ,ale to przez moje gabaryty. Ja jednak bardzo bym chciała urodzić naturalnie bo cesarka to jednak operacja i potem szwy ciągnące...
Aaaaa i trzeci miesiąc zaczyna się od 9tyg tzn jutro jak już będziesz miała 8tyg i 1dzień ;-) licząc ,że jeden miesiąc to 4tygodnie...choć niektórzy liczą 4i pół tygodnia.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam w piątkowe popołudnie!

Kyra to moze zaczekasz na mnie ;)ze starankami? ja mogę działaś po następnej @ czyli pod koniec października myślę. jak tam wyszło papu??

GRATULUJĘ kolejnej ciąży.

naga masz rację coraz mniej tu nas starających.
mama bardzo się cieszę, że nie jest źle i że da się to wyregulować :) ściskam mooooocno, buziaki, a jak tam synus? no i córcia?

idę zrobić sobie kawkę, bo mnie dziś głowa boli... moze przjedzie, no i pakować się trza, do rodziców moich dziś jedziem.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry