reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
PALEMKO- jestem
wyniki odebrane i ogolnie jest si ,ale.....
napisze Wam jak ma:
pH norma 7,2 ma 7,9 czyli si
ogolny procent ruchliwych 55% a norma to wiecej niz 50 % wiec si
liczba plemnikow 155 milionow w 1ml a norma to wiecej niz 20 wiec si
szybkosc linearna 5 a norma to wiecej niz 25% i tu bieda:sorry2:
pozostale parametry w normie...

i na koncu w uwagach ma wpisane- Asthenozoospermia czyli jak sie dowiedzialam nieprawidlowa ruchliwosc-zamiast isc do przodu to weszly na rondo i kręcą sie w kolko:sorry2::baffled:
podobno witaminami da sie wypracowac..
 
PALEMKO- jestem
wyniki odebrane i ogolnie jest si ,ale.....
napisze Wam jak ma:
pH norma 7,2 ma 7,9 czyli si
ogolny procent ruchliwych 55% a norma to wiecej niz 50 % wiec si
liczba plemnikow 155 milionow w 1ml a norma to wiecej niz 20 wiec si
szybkosc linearna 5 a norma to wiecej niz 25% i tu bieda:sorry2:
pozostale parametry w normie...

i na koncu w uwagach ma wpisane- Asthenozoospermia czyli jak sie dowiedzialam nieprawidlowa ruchliwosc-zamiast isc do przodu to weszly na rondo i kręcą sie w kolko:sorry2::baffled:
podobno witaminami da sie wypracowac..
KRZYSIENKO - bedzie si!!! Ja to wiem, a z reszta Ty wiesz ze ja wiem:-D Także zołnierze bierz na musztre i niech sie nauczą zasad ruchu drogowego!!!!;-):-D;-)
 
Witam dziewczyny,

jestem nowa na forum i jeszcze niezorientowana wiec jezeli pisze w zlym dziale to przepraszam.
Ja tez z tych ktore chca zostac mama w 2011 :-) A zaczelismy starania a raczej przygotowania do staran okolo 3 miesiace temu- odstawilam tabletki i zaczelam pic herbatke czyszczaca gniazdko (wiem smieszne wyczytalam gdzies o niej w niemieckim internecie i kupilam odpowiednia ksiazke)- pilam ja przez okolo dwa miesiace (mozna trzy),mam wrazenie ze dzieki niej wszystko sie ladnie uregulowalo w moim cyklu. Jakies trzy tygodnie temu zaczelismy starania. Obecnie dziwnie sie czuje, ale jakos nie wierze ze moglo sie udac w pierwszym cyklu..... jutro bede testowac....Prosze o trzymanie kciukow :-)

Pozdrawiam was serdecznie
Katgoli
 
KATGOLI - witaj i ja również trzymam &&&&&&&&&&!!!!!!!!!!!!! Jakies objawy masz????
MISIA - mam pytanie - miałas na poczatku ciązy wrazenie ze masz cały czas mokro i czy miałas jakis sluz??? Ja tak mam i taki kremowy gęsty sluz...to normalne???
 
Ostatnia edycja:
Dziekuje :-)

misia89 od mniej wiecej tygodnia boli mnie podbrzusze i tak jakgdyby spuchlo/powiekszylo sie, piersi tez nabrzmialy i bola i do tego dochodzi od 2-3dni nieziemskie zmeczenie...moglabym zasnac na stojaco...jutro mam dostac @ kupilam wczesny test i czekam az go bede mogla zrobic :-)
 
Monisia u mnie na początku tak 3-4 tydzień właśnie było sucho a teraz mam taki mniej więcej jak mówisz właśnie.

Katgoli może coś się wykluło Rób z rańca i pisz od razu!!





 
reklama
Monisia u mnie na początku tak 3-4 tydzień właśnie było sucho a teraz mam taki mniej więcej jak mówisz właśnie.

Katgoli może coś się wykluło Rób z rańca i pisz od razu!!






Misia - no i co teraz ??? A jak to zle??? Własnie doczytałam ze sluz może byc rózny i może byc go nawet wiecej niz przed ciążą...ufff..po prostu nie pamietam jak było z Zuzą!!!
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry