reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
palma - zasadniczo żadnego - tyle że jak przychodzi to zajmuje się małą i ja mogę odpocząć :sorry: wiem - przykre ale prawdziwe. Nigdy nie miałam z nią kontaktu a na wieść o Karoli stwierdziła że to dziecko mi życie zmarnuje - więc raczej jak widzisz marne stosunki :-p Tyle że jak ona się małą zajmuje to ja odpoczywam albo nie muszę wózka pchać np pod górkę :-p


Spadam się położyć na chwilę bo padam a i może Karola się zdrzemnie :-)

no koments w takim razie
 
reklama
ni chu chu, zostaniesz z nami do samego rozwiazania:tak::tak::tak: , albo i dłużej, jak bedziesz chciała. No fajnie u nas jest, to chyba najfajniejsze forum na tym całym babyszum !!! hahahahha:-D:-D:-D

jakie chyba ????????? na pewno :-) ;-)

sol oj tez bym sie zdżemła :) zwłaszcza że o 3 sie w nocy obudziłam naszczeście na 15 min -czyżbym sie przyzwyczajała do wstawania karmić :)

właśnie zjadłam żodkiewke offfffffffffffffffffffffuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu jaka niedobra (a rano smakowała po słodkim a po mięsku już niet)
 
mama - znam wyniki, przeczytałam na innym forum, akurat tam se zajzałam :p Ogólnie spoks, tylko nie kumam o co z tym krążeniem kaman ? Matko , kto by pomyślał, az sie stresowac zaczynam, coten mój mąż tam z siebie wycedzi ... phi!
 
monia może i tak ale powiem Ci że mi tu dobrze i chyba nie zostawie babeczek którym sie jeszcze nie udało i zostane tu z nimi ja i tak uważam ze mi sie fartem udało :)
 
No właśnie marylka ma rację, monia i marylka nie uciekajcie stąd, bo na prawdę nas tu garstka będzie :-(
 
Kurcze, jutro mam termin @ a brzuch od wczoraj mnie boli. Uciekam, bo kończę pracę. Miłego popołudnia Wam życzę kochane dziewczynki. W chwilach świetności mojego komputera ( psuje sie ale potrafi pochodzić ok. 5-10 min.) zajrzę do Was w weekend, a jak mi się nie uda, to w poniedziałek odezwę się z pracy. Trzymajcie się papapa:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

Gdyby któreś z Was testowały przez weekend to trzymam &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Mam nadzieję, ze Wy będziecie trzymać za mnie w przyszłym miesiacu, bo po tej @ zaczynamy działać. Buziaki :*
 
Kurcze, jutro mam termin @ a brzuch od wczoraj mnie boli. Uciekam, bo kończę pracę. Miłego popołudnia Wam życzę kochane dziewczynki. W chwilach świetności mojego komputera ( psuje sie ale potrafi pochodzić ok. 5-10 min.) zajrzę do Was w weekend, a jak mi się nie uda, to w poniedziałek odezwę się z pracy. Trzymajcie się papapa:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

Gdyby któreś z Was testowały przez weekend to trzymam &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Mam nadzieję, ze Wy będziecie trzymać za mnie w przyszłym miesiacu, bo po tej @ zaczynamy działać. Buziaki :*
Kochana - do napisania!!! Ja juz trzymam &&&&&&&&&&& i slę ~~~~~~~~~~~~!!!!!!!!!!!!!
 
reklama
Pszczółka - &&!

Sorbuś - dzięki. :* Pocieszyłaś mnie, bo już sobie myślałam, że przez to mięso wyrodną matką jestem... Na kolację zrobię sałatkę z fasolką, a zaraz będę smażyć (może jakoś przeżyję ;)) dorsza.

Monia_55 - kurczę, może nie będzie tam aż tak źle...? :(
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry