reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Dzień Dobry

Pszczółka trzymamy trzymamy &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Ja wczoraj cały dzień spędziłam z Mamą. Najpierw byłyśmy na basenie potem w sklepie a potem robiłyśmy pierożki ruskie i wyszły pycha
Teraz zbieram się żeby zrobić rosół ale nic ale to nic mi się dzisiaj nie chcę

Jutro jedziemy z Miśkiem i jego Siostrzyczką (prawie 8 lat) do kina tylko myślimy na co... znaczy ja to głównie myślę o popcornie i o coli, której nie mogę pić...

Dobra idę ten rosół wstawić. Przed chwilą jadłam a znów głodna jestem --> dorwę jakieś wafle ryżowe



 
reklama
Kuzwa czyli jak teraz sie nie uda, to dopiero w lipcu najwczesniej, ja pitoleeeeee

pszczólo - &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& trzymamy z całych sił !!!

Katar mi po kostkach cieknie już ... A wiecie, ze u wileu kobiet częstym objawem jest przeziembienie własnie ? ot !
 
Jejuuuu dziewczyny ale Wy tu macie tempo pisania.... :-) Normalnie podziwiam. Co do tych pierwszych objawów typu przeziębienie... to ja w ciąży miałam jeden... pobolewało mnie podbrzusze i nic więcej. Miałam jeden "zwrot" ale chyba nie był on spowodowany ciążą, tylko nerwami.
Powiedzcie mi jedno.. nie boicie się porodu? Bo ja jak byłam w ciazy to normalnie chodziłam po ścianach....
 
Jestem - mam godzinke bo pózniej jade z Zuzu na tańce!!!
No, z tym katarem to cos musi byc - mi tez sie wział pare dni temu nie wiadomo skąd???hihihi
RAS - a co do porodu - Zuzie urodziłam w 15 minut, wiec mam nadzieje ze i tym razem bedzie ekspresowo!!!!
 
reklama
Monisia to naprawde ekspresowo urodziłas, ale nie kazdy ma tyle szcześcia co Ty :-) dla mnie poród jest przerażający, równiez dlatego że człowiek nie ma żadnego doświadczenia i choc staram sie o tym nie myślec to gdzieś głęboko w głowie mi to siedzi...
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry