reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
MARYLKA - z tym fryzjerem to tez tak myslę!!! A ja jak pójde za tydzien to bede w 5tyg i 2 dniach ciąży wiec 2 dni krocej niz ty jutro, wiec mysle ze spokojnie za tydzien moge iść!!!!!
 
reklama
Monisia ja też uważam ze mozesz iść, ja byłam na początku ciąży ( wtedy jeszcze nie wiedziałam że jestem) a potem jeszcze dwa razy. Jak się robi odrosty to farba nie dochodzi do skóry głowy, co innego jakbyś na całą głowę kładła.

Monia nie martw się, a może nie długo dzidzi będzie i pójdziesz sobie z tamtąd :-)
 
MARYLKA - z tym fryzjerem to tez tak myslę!!! A ja jak pójde za tydzien to bede w 5tyg i 2 dniach ciąży wiec 2 dni krocej niz ty jutro, wiec mysle ze spokojnie za tydzien moge iść!!!!!

no ja jutro wszystko napisze i mam nadzieje że same pozytywne wieści :) troche sie boje czy wszystko ok no ale musi być :) wyjścia nie ma :)
monia ajak bedziesz szła do fryzjera to najwyzej poproś o farbe bez amoniaku -chyba bez tego no ja sie na tym nie znam ale ja chodze do swojej i od jakiegoś już czasu właśnie taką mi nakłada ona jest delikatniejsza i nie śmierdzi :)

Monia no 6 m-cy to faktycznie długo ale dasz rade musisz i patrz na nie z góry i nie zwracaj uwagi, udawaj że oddziela was parwana a co niech nie myślą ze sa takie super
 
tusenfryd monisia - gratuluję dwóch kreseczek i zyczę Wam spokojnych 8 miesięcy !!!

No kochane coraz mniej tu nas, mam wrazenie, że z dnia na dzien coraz bardziej nas ubywa - czyli co - musimy się jeszcze bardziej starać hehe !!!

mama - a wiec z niecierpliwoscią czekamy na wyniki Twojego małżyka hahahahah

monia - współczuje, ztmosfera w pracy to podstawa, musisz to przetrzymac, a jak nie dasz rady to nie przetrzymuj, tylko poszukaj innego miejsca pracy. Mama nadzieje, ze szybciutko zaciążysz i pójdziesz od tych pizd !!!!

sol- fajnie masz się z tą Twoją mamą , chyba masz w niej duze wsparcie ?
 
Ostatnia edycja:
PALEMKO - jak mniej??? Ja rozumiem że staraczek, ale ja sie stad nie ruszam!!!! Tak miedzy nami, dziewczyny, to nie podoba mi sie na Czerwcówkach , wole Was!!!! Tam jakos dretwo....Mam nadzieje ze mnie stad nie wygonicie????hihihi
 
PALEMKO - jak mniej??? Ja rozumiem że staraczek, ale ja sie stad nie ruszam!!!! Tak miedzy nami, dziewczyny, to nie podoba mi sie na Czerwcówkach , wole Was!!!! Tam jakos dretwo....Mam nadzieje ze mnie stad nie wygonicie????hihihi

hahahaha mam to samo mi tez sie na majówkach nie podoba :) jakoś nie moje klimaty :)
 
PALEMKO - jak mniej??? Ja rozumiem że staraczek, ale ja sie stad nie ruszam!!!! Tak miedzy nami, dziewczyny, to nie podoba mi sie na Czerwcówkach , wole Was!!!! Tam jakos dretwo....Mam nadzieje ze mnie stad nie wygonicie????hihihi


ni chu chu, zostaniesz z nami do samego rozwiazania:tak::tak::tak: , albo i dłużej, jak bedziesz chciała. No fajnie u nas jest, to chyba najfajniejsze forum na tym całym babyszum !!! hahahahha:-D:-D:-D
 
reklama
palma - zasadniczo żadnego - tyle że jak przychodzi to zajmuje się małą i ja mogę odpocząć :sorry: wiem - przykre ale prawdziwe. Nigdy nie miałam z nią kontaktu a na wieść o Karoli stwierdziła że to dziecko mi życie zmarnuje - więc raczej jak widzisz marne stosunki :-p Tyle że jak ona się małą zajmuje to ja odpoczywam albo nie muszę wózka pchać np pod górkę :-p


Spadam się położyć na chwilę bo padam a i może Karola się zdrzemnie :-)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry