reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Jakoś nie mam weny do pisania:((

Marcepanek dobrze że juz nieplamisz i jesteś w domu:) Teraz musisz bardzo uważać na siebie!

Monisia, Tusenfryd GRATULACJE!!!!!!!!! Będziecie czerwcowymi mamusiami:)))

Mama w endo 6mm też się może zagnieździć.... Podobno min to 8 ale jak kiedyś ja miałam takie małe to się trochę naczytałam i też się zdarza... Natura wie co robi!
A o inseminacji warto porozmawiać... Może jak będziesz miała jakąś opcję to i nadzieja wróci....

Ktoś wie jak tam Ewelinka??
 
Ktoś was chciał pozdrowić bo mnie zdrowo kopie :-p
przepiękny masz yen brzucholek :):):) ja coś czuje że będe miała taki szybciej bo już mmam troche wypukły :) a na wage nawet nie staje :) aż strach sie bać :)
Cześć Dziewczynki:)

Widzę że niemiło było trochę wczoraj:( Ale mam nadzieję że juz dzis humorki lepsze:)

Monisia mam nadzieję że dziś wkleisz kolejny test i kreski będa piękniejsze i będziemy Ci przez kilka następnych stron gratulować:))

Sorbek każdy ma czasem zły dzień:( Dobrze że juz lepiej:))
A z meżem to niefajnie:( Ja pamiętam jak mój kiedys pracował w warszawie i byl w domu tylko na weekendy... Koszmar...

Sol Tobie też bidulko współczuję zapracowanego męża... Ale czasem niestety tak jest że coś za coś...


Krolowafal &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

A ja się właśnie dowiedziałam że zmieniam pokój:((Będę siedziała z takimi plotkarami których strasznie nie lubię:((((((
ojjj bidulko tulam mocno
tusenfryd18 gratulacje!!!
ewelinko
trzymam kciuki wiesz o tym...
monisia i za Ciebie bo czuje ,że to to...
mamuś jak wyniki?
bunia a nóż widelec cholera się uda? Kurdę bardzo bym chciała.
Za wszystkie dziewczyny&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& by się udało!!!
A ja od wczoraj w własnym łóżku :-)
Plamienie poszło w cholerę jasną ,ale zero przytulanek już raczej do końca :-(
No i oszczędny tryb życia ,oraz raz w tyg zastrzyk dla profilaktyki ,a 20go wizyta u Gina.
To tyle u mnie.
to super że już lepiej sie czujesz :)



hej dziewczny mam pytanie koniec lipca łatwiłam ubezpieczenie miało być od sierpnia ale ktoś tam dal dupy długo to trwało i mam je ważne od września i karencja jest 9 m-cy żebym dostała kase jak sie dzidzia urodzi no a ja we wrześniu zaszłam czyli jak dzidzia sie urodzi w maju to nic nie dostane a jak w czerwcu to dostane tak ?????????? dobrze to pojmuje ??????????????

Sol ale z ciebie dziś pracuś :) mąż sie ucieszy :) a za te kluski śląskie to wam nogi z dupy powyrywam wiecie jak mi sie ich teraz chce !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Dzień dobry wszystkim. Dziewczynom z dwiema kreseczkami gratuluje serdecznie i życzę spokojnej, zdrowej i wzorowej ciąży. Jeśli nie macie nic przeciwko, to poczęstowałam się fluidkami :) I mam nadzieje, że będę mogła w zamian niedługo tez troszkę przeslać :)
 
maryla - ja się nie wyznaję na ubezpieczeniach - najlepiej będzie jak pójdziesz albo zadzwonisz i się dowiesz jak wygląda Twoja sytuacja jak ktoś dał ciała :tak: Sorbuś zaczęła z kluskami śląskimi :-p

M już w domku, mięsko pyszotka wyszło. Teraz siedzi i odpoczywa a mnie coś zmogło, niedobrze mi i w głowie mi się kręci :-( Głupie ciśnienie :dry: No i jeszcze Emila mnie kopie dokąd tatuś wrócił a Karola żyć nie daje taka się przylepa nagle zrobiła :no: Ale całkiem dobrze zniosła dzisiaj powrót taty - obyło się bez fochów :-)


Spadam - wrócę po 13 jak M pójdzie do roboty :-)
 
Hej :)
Ja dzis czuję się dobrze, no i dziś się wyprowadzam, nie będe miała neta, mam nadzieję, że załatwie to jak najszybciej :)
Gratuluje wszystkim zafasolkowanym i ślę &&&&&&&&&&&&&&&& staraczkom :))
Trzymajcie się Kochane i do zobaczenia :**
 
Sol brzusio śliczny, niech dalej rośnie :-) pogłaskaj brzusio ode mnie:-)

Monisia Tusenfryd18 GRATULACJE!!! :-D

Mama trzymam &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& za wyniki Toma, daj znać ok? :-)

Marcepanek jak dobrze, ze już jesteś w domku w swoim łóżeczku:-) trzymaj się zdrowo i uważaj na siebie:tak:

Monia Majqa Kyra Marylka Raspberrys Zapmarta Witajcie!!! :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D Jeśli o którjeś zapomniałam to przepraszam i równieżwitam :tak::-)

Create Witaj Kochana, dobrze, ze czujesz się lepiej :-) Oby Wam się lepiej mieszkało na nowym miejscu, tylko pamiętaj - nie przemeczaj sie przy porządkach ;-)

Ja też proszę o fluidki :-) :tak:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Sol brzusio śliczny, niech dalej rośnie :-) pogłaskaj brzusio ode mnie:-)

Monisia Tusenfryd18 GRATULACJE!!! :-D

Mama trzymam &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& za wyniki Toma, daj znać ok? :-)

Marcepanek jak dobrze, ze już jesteś w domku w swoim łóżeczku:-) trzymaj się zdrowo i uważaj na siebie:tak:

Monia Majqa Kyra Marylka Raspberrys Zapmarta Witajcie!!! :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D Jeśli o którjeś zapomniałam to przepraszam i równieżwitam :tak::-)

Create Witaj Kochana, dobrze, ze czujesz się lepiej :-) Oby Wam się lepiej mieszkało na nowym miejscu, tylko pamiętaj - nie przemeczaj sie przy porządkach ;-)

Ja też proszę o fluidki :-) :tak:
PSZCZÓŁKA - proszę ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-D
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry