reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
MONISIA- gratuluje slodziaku !!!!będziesz mamusią po raz drugi!!! zostawiasz mnie sama...razem walczylysmy i Tobie w koncu sie udalo!!!super-przeslij troche fluidkow potrzebującej:tak:


dziewczynki-wyniki Tom bedzie miala prawdopodobnie popoludniu:tak:a u mnie szalu nie ma -mam pecherzyk 19mm w lewym ,mamy dzialac,ale...endo mam cienki bo 6mm i lipa...podzialam ,ale za tydzien jak u niego vede zobaczyc czy pekl porozmawiamy o inseminacji..
pozdrawiam!!
 
Nie dziękuje, bo chciałabym żeby i nam się w końcu udało...

zatem trzymam &&&&&&& by się szybko udało :)

Dziewczyny, pokazując brzuszek (13 tc) wysyłam Wszystkim Wam Starającym Się fluidki: ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nie poddawajcie się. :*

Zobacz załącznik 288282

Sliczny brzuszek :)

Dziewczyny dziś nie dam rady nic pisać ,to wszytko z nerwów. Jutro o 9 wizyta, pewnie nocka nieprzespana będzie. Proszę trzymajcie kciuki.

oby wszystko było dobrze trzymam &&&&&

Witam was

Dziewczyny to jakaś masakra normalnie przeglądam spodnie ciążowe na zimę i są takie ceny że to poraża normalnie, czy polecicie jakieś miejsca z przystępnymi cenami spodni, lub napiszcie czy można w jakiś sposób przerobić swoje dotychczasowe.


poszukaj na allegro - ja kupiłam używane i wogóle nie było tego po nich widać a i kasy mniej wydasz niż za nowe

Hej
Mam 29 d.c. i @ dalej nie ma....
Jejku mam teraz nadzieję że szok. Załamką będzie jak @ jednak przyjdzie...
A jak nie przyjdzie to w ktory dzień najlepiej zatestować?

może faktycznie zatestuj w sobotę
zaciskam &&&&& i ślę ~~~~~~~~


Ktoś was chciał pozdrowić bo mnie zdrowo kopie :-p

wow powiem Ci, że moja szwagierka też ma termin na styczeń i też już widać tak jak u Ciebie :) Sliczny brzusio :)

Cześć dziewczynki. Nawet nie wiecie ile zajęło mi przebrnięcie przez to co nasmarowałyście.

Monisia i Sorbuś - nie obrażajcie się, bo nie ma o co. Monisia powinnaś zrozumieć, że wszystko wynika z troski. Chyba nie chciałabyś być w sytuacji jaką Mama przeżyła. Sorbuś a ty nie denerwuj się tak mocno. Dzidzi się to może nie spodobać.

Swoją drogą Mama pochwal się jak wyniki. Z tego co pamiętam dzisiaj odbieracie.

Ja dzisiaj mam 23 dc więc jutro @ powinna przyjść. Oby nie.

trzymam &&&& i ślę ~~~~



gratuluję :)

tusenfryd18 gratulacje!!!
ewelinko
trzymam kciuki wiesz o tym...
monisia i za Ciebie bo czuje ,że to to...
mamuś jak wyniki?
bunia a nóż widelec cholera się uda? Kurdę bardzo bym chciała.
Za wszystkie dziewczyny&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& by się udało!!!
A ja od wczoraj w własnym łóżku :-)
Plamienie poszło w cholerę jasną ,ale zero przytulanek już raczej do końca :-(
No i oszczędny tryb życia ,oraz raz w tyg zastrzyk dla profilaktyki ,a 20go wizyta u Gina.
To tyle u mnie.

super, że jesteś już w domu i że wszystko się uspokoiło :) odpoczywaj zatem :)

To mój bladzioch!!!!!!
Zobacz załącznik 288379
TUSENFRYD - WIELKIE GRATULACJE!!!!!!

no monisia gratuluję :):):)

uff doczytałam Was
niestety muszę uciekać - jutro kolejne wesele więc dzisiaj gruntowne weekendowe porządki :/


mamuś - wierzę, że i Twoje marzenie o byciu potrójną mamusią się ziści i to już niedługo :) a póki co zaciskam &&&&&&& i ślę ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
Ostatnia edycja:
MONISIA- gratuluje slodziaku !!!!będziesz mamusią po raz drugi!!! zostawiasz mnie sama...razem walczylysmy i Tobie w koncu sie udalo!!!super-przeslij troche fluidkow potrzebującej:tak:


dziewczynki-wyniki Tom bedzie miala prawdopodobnie popoludniu:tak:a u mnie szalu nie ma -mam pecherzyk 19mm w lewym ,mamy dzialac,ale...endo mam cienki bo 6mm i lipa...podzialam ,ale za tydzien jak u niego vede zobaczyc czy pekl porozmawiamy o inseminacji..
pozdrawiam!!
KRZYSIEŃKO dziekuje z całego serca!!!!!! Za Ciebie trzymam &&&&&&&&&&&!!!!!!!!!! No i jak najszczerzej potrafię dołaczam ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~!!!!!!!!
 
Ostatnia edycja:
Marcepanku dzieki za zdjecia ,juz wiem jak to u Ciebie wygladalo i wiem ze musze poczekac do niedzieli .Ale juz zyje swiadomoscia ze to jest to.
Monisia no razem to bedziemy stekac w czerwcu???
 
Witam z rana - kawa mężowi zrobiona stygnie, mięso się piecze, kuskus się robi, dziecko nakarmione, odkurzone... chyba o niczym nie zapomniałam :-p

sorbuś - ja mojego wygoniłam na uzupełniającą magisterkę jak się tylko poznaliśmy bo ja zaczynałam inżynierkę :-p Więc studiowaliśmy razem :tak: Teraz on będzie miał to szkolenie a od października ja idę na uzupełniające magisterium. A potem jak dzieciaki pójdą do przedszkola/szkoły a ja do pracy to M idzie na podyplomowy roczny a potem razem na doktoranckie - więc w wieku 31-33 zakończę karierę studencką :-D W sumie oboje informatycy więc razem się uczyć będziemy :-p A w ogóle to nie wiem czy równocześnie z magisterką nie zacznę ekonomii bo mnie coś korci :-p Oj wieczna studentka ze mnie :-D Ale ja uwielbiam studia :-D A dziecko/dzieci wcale mi w tym nie przeszkadzają wręcz odwrotnie :-D

tusenfryd - GRATKI :-D

monisia - ehh ty bledziochu :-D No to dawaj termin i dodajemy do listy :tak:

mama - to działajcie działajcie bo nie wolno tracić nadziei :-) Cuda się zdarzają :tak:
A to dla Ciebie :-)
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Niebieskie na Rysia :-D

majqa, Marcepanek, monia - dzień dobry :-D
 
reklama
Witajcie!
TUSENFRYD gratuluję!!!
MONISIA jak się cieszę, że masz te dwie krechy, co tam , że blade!!!Grunt, że są!!!
To wysyłajcie nam tu pozostałym bezbrzuszkowym zaczarowane fluidki:)
MAMA mam nadziej, że wyniki będą ok!!!
MARCEPANEK dobrze, że już w domku jesteś!! To się teraz nie przemęczaj i będzie dobrze!!
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry