reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Sol w sumie żadne lokum- wprowadzamy się do babci małża :-D co prawda pokój z kuchnią, ale damy radę bo babiczka sama nam to zaproponowała, a kiedyś też był czas, że mieszkaliśmy razem i nie było problemu. tym sposobem zaoszczędzimy 500zł miesięcznie z samych opłat, które tu mamy i za te odłożone pieniążki wyremontujemy generalnie łazienkę :-D w przyszłym roku też te mieszkanie wykupimy i będzie nasze :-D no i mam nadzieję, że teraz już będzie tylko lepiej :-)

wszyscy się cieszymy, że zamieszkamy razem- babcia, bo będzie miała towarzystwo, remont w mieszkaniu no i z opłatami pomożemy, a my, bo babiczka to najkochańsza babiczka pod słońcem i możemy jej pomóc i odkładać kasiorkę na nasze wydatki, a nie płacić komuś obcemu, kto nam w całej wsi tyłki obrabia :-p fałszywce- ostrzegali nas ludzie, ale my im ślepo wierzyliśmy. no to mamy- wypowiedzenie do kwietnia. ale my tu nie będziemy tyle siedzieć! niech nam oddadzą kasę za opał, a babcia nas przygarnie :-D

dodam, że co prawda to jeden pokój ale kuchnia jest duża i tam będzie łóżko babcine i telewizor- jej więcej do szczęścia w nocy nie trzeba. a za dnia będziemy siedzieć sobie w pokoju i oglądać nasz duuuuuży tv :-D
 
reklama
tak szczerze, to dopiero teraz się zacznie- stawanie na głowie. ale to przez najbliższy tydzień tylko, zanim się nie wyremontuje mieszkania i nie przeniesie wszystkiego. ale damy radę- nie mamy kasy (dopiero w czwartek :eek: ) ale jak braknie to pożyczymy i będzie dobrze. byle się stąd wyniesiemy :tak: a pozatym jak się stąd wyniesiemy, to muszą nam oddać tysiaka za opał, bo wyprowadzamy się przed zimą. nie będę tu czekać do wiosny i tracić kolejnych 4tys na opłaty tutaj, jak mogę to zaoszczędzić ;-) i jeszcze tysiaka odzyskać :-D dziś będzie rozmowa- że mają nam oddać kasę. jak nie, to jestem zdolna do tego, że połowę tego opału (drewna i węgla) zapakuję sama do auta i sprzedam. i tyle tego będzie :-p niech mnie nie zaczepiają ;-)
aleś ty groźna i bojaow dzis :) ale czasem tak trzeba :)

Witam się i ja :-)

mama, ewcia, krolowa, sorbek, młoda, jaewa - dzień dobry/dobry wieczór :-D

bunia - a jakie lokum sobie teraz wybraliście?


Karola pospała aż do 8 a ja 20 min dłużej bo bawiła się plasteliną. Boli mnie kręgosłup jak sam pieron :-( M przyszedł z nocki padnięty i teraz udaje że nie śpi :-p Dlatego zaraz spadamy po cichu na spacer bo Karola z rana ma dosyć głośny sposób bycia :-p Nie wiem jak i gdzie pójdziemy ale pewnie się gdzieś zaszyć na czas jego spania :-( Czasami mam wrażenie ze mu tylko przeszkadzamy, że zasługuje na więcej niż my możemy mu dać :-( Spadam bo mam smutka :-(
gdyby nie to że jesteś w ciąży dostała byś kopa warjatko jedna , on was kocha i jest mega szczęśliwy że was ma i kolejna kruszyna w drodzi i jestem pewna że nie zaminił by tego na żaden pałac
głowa do gury jesteś super :)
witam kolejne foremki co powstawały wreszcie - spiochy jedne no :wściekła/y::wściekła/y:;-):-D:-D:-D:-D

mamcia - wizyte mam na 15-15,30 mniej więcej ale z godzinkę pewnie potrwa -m dzis jakos bardziej stresuje sie tym czy wszystko ok będzie niz płcią ciekawię - ale mam nadzieje ze będzie si :tak:
no kochana daj koniecznie znać po wizycie bo my tu czekamy :)


kurde miała tak kturaś z was na początku ciąży : ja zawsze szłam spać o 20-22 a teraz nie śpie do 23-24 budze sie o 7 i jestem wyspana jak nigdy a zawsze ledwo sie z łużka zwlekałam a wszystkie piszą że tylko by spały a ja nie - ehhhhhhhh zawsze byłam inna - co nie znaczy ze gorasza no nie ? :)
 
marylka no fakt inna hahahahah ( co nie znaczy że gorsza :no::no::no::no::-D:-D:-D ) bo ja to mogłam spac non stop - chyba mały rozrabiaka ci rośnie
 
marylka no fakt inna hahahahah ( co nie znaczy że gorsza :no::no::no::no::-D:-D:-D ) bo ja to mogłam spac non stop - chyba mały rozrabiaka ci rośnie

no właśnie tak sobie pomyślasłam wczoraj ze jak on mi nie daje już teraz spać to co bedzie jak sie urodzi -już sie boje :) bo czuje że będzie syn ale sie nie nastawiam za bardzo :) zresztą mi wsio ryba a do tego jak będzie chłopak to K sie uparł przy Bartku - a to same rozrabiaki chyba :)
 
Hej Kobitki,
nadrobiłam co było do czytania, przywitam się tylko z Wami i spadam do pracy :-)
Miłego dzionka wszystkim, i proszę bez dołków i smutków - jest piękne słonko więc optymistycznie się nastawiamy na życie ;)
 
marylka kochanie mój mąż to Bartek - brat to Bartek i powiem ci tak - porządne chłopaki z nich - sama chciałam dac Bartek ale mąż stwierdził ze głupio tak trochę

Created - gratulacje !!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry