reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Dzieciaczki położone do snu a ja jestem padnięta!!!
Idę się ukąpać i obejrzę dr House'a a potem lulu ....

Życzę miłego wieczorku

dobranoc
 
reklama
Ja się melduję wieczornie. Właśnie moja mama poszła do domu bo przyszła do Karoli z krokietami od mojej babci :-D Ja trochę odpoczęłam ale padam na ryjek :-( Dobrze ze krokiety sobie podjadłam - pierwszy porządny posiłek od rana :sorry: i jaki smaczny :-D Chociaż chętniej bym babcinych pierożków zjadła :-p Ale to w święta się zdążę najeść :-D

majqa - podlinkowałam :-p A jak chcesz wstawić link to klikasz na tą ikonkę ziemi z plasterkiem i tak wklejasz link jaki chcesz dodać :-)

mama - fajnie że dzień minął spokojnie i miło :-)

krakowianka - gdyby nie to że mam po prostu przez ciążę przekrwione dziąsła to było by lepiej - a tak... no cóż :-p liczyłam się z tym :-) W poniedziałek miałam iść z kolejnymi zębami ale moja mama nie będzie mogła zostać z Karolą a M w pracy więc muszę odwołać - ustawię sobie wizyty na przyszły miesiąc :-p A że mam dobrą stomatolog to mi szybko wyleczy zębiska bo niestety odwapniły mi się i plomby trochę poluzowały :dry: Ale wolę w ciąży niż później bo później to już zupełnie czasu nie znajdę :no:



Idę Karolę usypiać i sama idę lulu - Dobranoc wszystkim :-)
 
:-)to ja też uciekam, bo ze mnie dzis to juz pociechy nie będzie :-) z tak powiem jak to Mama mówiła patologia jak cholipa :-D:-D:-D 1,5 litra wina zniknęło :szok::szok::szok: dobrze że w 3 a nie w 2 osoby

papatki, słodkich senków
i owocnych staranek.:-D

Sol Majka doberej nocki.

hm... mysle o wyjezdzie w dzicz jakąś, górki oczywiscie,bo mi ostatnio na głowe za mocno wali, i może w okolicy właśnie po kolejnej @ :-D:-D:-D
 
Ostatnia edycja:
Witam sie Kochane,

Od kawy mnie odrzucilo to pije poranna herbate z cytryna:-D
Ewelinko piekne II :) Gratuluje jeszcze raz:tak:

Dziewczyny dziekuje za rady co do wyjazdu...No zobaczymy jak to bedzie. W poniedzialek po USG ide do lekarza (bo tutaj osobno robia) i zobaczymy co powie.
S wlasnie idzie do pracy a ja lece na troche do wyrka jeszcze....

Spijcie dobrze Kobietki :*:tak:
 
Ewelina - bardzo, ale to bardzo gratuluję Ci kochana iżyczę spokojnych 8 miesięcy !!!

No kochane, tak sobie czytam i czytam i juz prawie każda ma opis na suwaczku apropo ciązy, po mału tu zaczynam nie pasować hehe , chyba sobie walne suwaka dla ściemy, co bym się nie wyróżniała haha
 
Zaglądam a tu takie piękne wieści!

Ewelina gratuluję! Życzę ci, żebyś męczyła się na porodówce w czerwcu 2011 :tak::-)

Marcepanku a ty proszę trzymaj się, tyle już wytrzymałaś, dasz radę. Dla maleństwa :happy:

Jaewa z wszystkich możliwości transportu za najbardziej bezpieczny i najmniej inwazyjny uważa się lot samolotem. Jeśli ciąża jest zdrowa i nie istnieje ryzyko zarażenia się czymś w Japonii na co nie możesz się zaszczepić, można spokojnie latać aż do II trymestru. Powyżej 36 tygodnia ciąży z tego co pamiętam ryzyko rośnie. Ale najlepiej jak radziły dziewczyny-zapytaj gina :-)
 
Witam sie i lece nadrabiać

Hope
, jaewa - powyżej 36 tygodnia ryzyko jest tylko takie ze można urodzić a od 37 tygodnia ciaża jest juz uznawana za donoszoną wiec chyba nie ma ryzyka w tym przypadku - co do innych trymestrów nie wypowiadam sie bo mój gin odradza :zawstydzona/y:

krakowianka
najważniejsze żeby było zdrowe życzyć :tak: ale jesli przechyla mi sie ciut na jakąs strone to marzy mi się córcia :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry