reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Chciałam tylko się pochwalić....
Dziś byłam na Betce, wyniki popołudniu lub jutro rano...wczoraj na teście II grubaśńe krechy....jeszcze nie wierzę, że się Nam udało, ale jestem przeszczęsliwa! Póki co zmagam się z bólem żołądka, zgagą i piekącymi czyczkami...lekko dół brzucha pobolewa..od wczoraj, biorę luteinę dopochwowo, wizyta w poniedziałek, proszę o kciuki i modlitwę...strach jest większy, mimo iż wierzę, że tym razem Moje Maleństwo wytrwa do czerwca!!!:zawstydzona/y:

Oprócz mojej ginki, żaden lekarz nie dawał nam szans...tym bardziej jestem w szoku...
Raz jeszcze mega gratulacje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i mówie Ci dziecko będzie silne jak mama i poradzi sobie :) będzie dobrze musi być i pomodle sie :)


monia_26 ja sie niestety na tym nie znam to nie pomoge :( przykro mi ale nie załamuj sie myśle że jak mówią o stanie zapalnym to przez niego tak sie dzieje i jak męzuś weźmie leki to wszystko będzie ok
 
reklama
Witam Was dziewczynki!

Kilka dni mnie nie było na Forum, a to dlatego że postanowiliśmy z mężem przebadać się pod względem naszej płodności, mimo że staramy się dopiero 3 cykl. No i okazało się, że jednak z moją tarczycą jest ok, natomiast badanie nasienia męża nie wyszło za ciekawie, tzn. ma obniżoną liczbę plemników na 1 ml oraz zmniejszoną ruchliwość :((((( Ma także podwyższony poziom leukocytów. Lekarz stwierdził, że może to być jakiś stan zapalny i on może mieć wpływ na te zaburzenia. Dlatego zlecił mężowi posiew nasienia, dziś mój M był na tym badaniu ale wyniki dopiero za ok. 7 dni. Strasznie się tym martwimy :((((
Dziewczynki, jestem załamana! naczytałam się o tej tzw. oligoastenozoospermii (bo taka jest na razie diagnoza) i mam już mętlik w głowie. Lekarz mówi, że jest szansa na normalne poczęcie i mamy na razie się starać. Mężowi przepisał witaminy. kwas foliowy oraz Acespargin. Jak z posiewu wyjdzie stan zapalny to przepisze antybiotyki. Poza tym wczoraj mnie zbadał i potwierdził moją wczorajszą owulację. Zalecił dużo przytulanka.

Ratujcie kochane! Czy któraś z was się zna na takich wynikach? Bo ja już nie wiem, co mam myśleć :(((
PS. I przepraszam, jeśli zamieściłam mój post w nieodpowiednim wątku.

Kochana,
mój P dokładnie ma problem z ilością i ruchliwością...
Aby wykluczyć stany zapalny bądź bakterię, niech Twój M wykona posiew nasienia. Napiszę Ci jaki zestaw łyka mój P (pomaga) - Vigor żeń-szeń + guarana, l-karnityna, wit.C, Maca, Salfazin, Wit.A + E, kwas foliowy. Nie nosi obcisłych majtasów!!! Nie przegrzewa jąder, zamiast kąpieli w wannie, letni prysznic. Nie martw się po takiej kuracji parametry się polepszą! Nam lekarze nie dawali sznas! A jak się okazało, cuda sie zdarzają, wczoraj na teście ujrzałam II cudowne kreseczki, więc głowka do góry! Walczcie i bądźcie cierpliwi!!!
 
EWELINKA GRATULACJE!!!!!
Będę bardzo mocno trzymac kciuki żeby tym razem Dzidzia wytrzymała tyle ile trzeba żebys mogla ją przytulić!
 
:-D:-D:-D:-D NO COŚ TY:-D:-D:-D
nie wolno wykorzystywać kobiety w ciąży:-p;-)
no wiesz jak sie zgłaszam na ochotnika to nie wykorzystywanie :) a poza tym będe robić sobie przerwy :) a jak sie zmęcze to zamówimy dwuch panów do sprzątania odpowiednio umięśnionym - a co patrzeć nam wolno :)
 
monia_26 - nie martw się na zapas i uszy do góry - i nie szperaj za dużo w necie, bo jak się naczytasz opinii na stu stronach i wszystkie zbierzesz w całość to nic dobrego z tego nie wyjdzie, wmówicie jeszcze coś sobie z mężem, nakręcicie się niepotrzebnie, a po co to Wam. Będziecie mieli wyniki to lekarz Wam wszystko powie. A póki co - jak zalecił przytulanko to nie trać czasu przy kompie tylko leć się przytulać;-) Trzymam kciuki!
 
no wiesz jak sie zgłaszam na ochotnika to nie wykorzystywanie :) a poza tym będe robić sobie przerwy :) a jak sie zmęcze to zamówimy dwuch panów do sprzątania odpowiednio umięśnionym - a co patrzeć nam wolno :)


:-D:-D:-D:-D:-D
SPOKO, W TAKIM RAZIE CZEKAM:-D:-D:-D
ale po wieściach od Ewelinki, to dostałam powera i idę się brać za chałupkę:tak::tak:



Ewelina- teraz proszę się oszczędzać i nie latać po całym mieszkaniu z adhd;-)
 
Ewelinka to i tu jeszcze raz mocno mocno ci gratuluję i trzymam &&&&&&&&&&&

Monia
nie martw się będzie dobrze cuda się zdarzają - ja tez miała byc bezpłodna weług mojego gina - a dzis dzidzius kopie juz jak nie wiem
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry