reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Hej wszystkim!

Klikam z pracy, bo niewiele sie dzieje - i mam nadzieje, ze tak juz dzis bedzie do 20...

Nie moge sie otrzasnac... Juz byly 2 kreseczki, juz byla dzidzia - przynajmniej ja sobie wyobrazalam pod serduszkiem... Az tu negatywna cholerna beta! :baffled::sad::sad::sad::hmm::hmm: Zal mi serducho sciska!

Krzysienka - wiem doskonale juz teraz co czujesz, kochana! Mocno Cie tule i rycze razem z Toba! Nie bylam do konca swiadoma, jak cierpisz, dopoki sama tego samego nie poczulam! :-( Wiem, ze przyjdzie moja kolej itd., ale jednak juz wierzylam, ze po raz pierwszy bede mamusia! :-:)-(

Dzieki wielkie Wam wszystkim za wsparcie!

Ewcia - ciesze sie ogromnie, kochana, ze Ci dzidzia zdrowo rosnie! I zycze by tak pozostalo przez cale 9 miesiecy Twojej ciazy!

Aha, no i chyba to byla ciaza biochemiczna... Teraz mam miec obfity okres i dluzszy niz zwykle. No, ale po tych plamieniach na rozowo, a potem na brazowo, juz czulam, ze to moze byc to... :-(
 
Mary- bardzo mi przykro... :(
ale skoro beta wyszła negatywna, to może jednak Dzidzi nie było...
Wiem, wiem marne pocieszenie,
ale lepiej mieć świadomość, że Dzidzi nie było, aniżeli ją się straciło...
 
cześć dziewczyny,u mnie dzisiaj się pojawiła @,o 3-4 dni za szybko.
a zaraz idę na zebranie lokatorów bo administracja sie zastanawia czy ogrzewanie już włączyć ( !!!!! ).a w domu tak zimno....a mój luby ma zapalenie oskrzeli, ale zła jestem...
 
Witam po dłuższej przerwie:-)

MARY-BETH kochana tulę z całych sił...

EWCIA cieszę się bardzo że Kruszynka rośnie i serduszko mocno bije:tak::tak: A jak się czujesz?

MAMA zrobiło mi się bardzo przykro jak przeczytałam co przeszłaś... Mam nadzieję że już lepiej i znów jesteś gotowa do walki...

Witam wszystkie klikające dziewczyny:-)
 
Na dodatek wlasnie sie dowiedzialam, ze nam dom zmyka sprzed nosa!!! Znowu... Co za pokielbany dzien!!! Olewam to jednak... Dzis juz nic mnie nie dobije chyba... :-:)-:)-:)-:)-:)-(
 
Mary- no to faktycznie dzień u Ciebie do d***
Walnij sobie winko, może troszkę pomoże...


Nikuś- hej Słoneczko,
dziękuję dobrze się czuję :))
co tam u Ciebie?
 
MARY no to rzeczywiście pokiełbaszony dzień... Jak wrócisz do domku ciepła kąpiel i kieliszek winka na poprawę humoru...tulę wirtualnie...

EWCIA u mnie dobrze... W końcu się znów przestawiłam na życie w Norwegii i teraz jest ok... Ale pierwszy tydzień po przyjeździe był straszny...
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry