reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
taka jestem ciekawa czy nasza Sorbus dowie sie dzis jaka plec maluszka;-):-):-):-)

Krzusieńko ja juz nogami przebieram od rana - bardzo jestem ciekawa - jak nie dowiem sie dziś to w czwartek ide na połówkowe to bedzie kolejna szansa a jak sie nie dowiem to juz nie wiem :(
mam nadzieje ze wszystko bedzie ok bo ja ciągle o tej płci myśle - ale dzidzia fika koziołki to mam nadzieje ze wszystko ok

Ewcia to ty też masz dzis wizytę ??

Słodycze ogólnie omijam szerokim łukiem ale w tej ciaży cos bardzo za mną chodzą :( - dzis pierniczków się narazłam :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
Ostatnia edycja:
Chyba trzeba iśc na hipnozę zeby słodycze z głowy wyczyścic;-):tak::-D
MONISIA- :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-Dno wlasnie ,chyba by tak trzeba;-)

SORBUS- zjedz cos slodkiego na godz.przed wizyta dzidzia bedzie sie ruszac a nie spac to pewnie ginek.zobaczy-a jak Ci dzis powie to w czwartek potwierdzi jeszcze raz:tak:
domyslam sie ,ze nogami przebierasz..


aaaaaaaaaaa-wlasnie bylam w wc-dostalam @-czyli dzis 1 d.c.
 
Witam wszystkie aktywne kobitki :)

Dziewczynki - mam pytanko do tych co brały tabsy - czy po odstawieniu tez zaczęły wam wychodzic rózne krostki na twarzy??? ja zawsze miałam nieskazitelna twarz, a teraz wrrr...rózne swiństwa mi wyłażą:angry:

też mam problem ze skórą - dzisiaj kolejna wizyta u dermatologa za godzinkę ...

Za mną tez słodkie chodzi...to najgorsze - wszystkiego moge nie jeśc, ale słodycze...to mój nalóg:zawstydzona/y:

też tak mam i przypuszczam, że to słodkie właśnie ma duuuży wpływ na skórę :(

mama - nawy cykl - nowa szansa :) trzymam kciuki :)
 
Witam się ponownie:)
Obrobiąłm się w pracy i mam chwilkę:)

Mama gratuluję @:) Wiem, że strasznie niechciana ale w tym wypadku to nowa nadzieja:))

Ewelinka czy mi się wydawalo czy ja czytalam że Ty masz dziś w planach nic nie robienie???

Ja też slodyczowa:) ale ostatnio ustaliłam sobie limit, że jeden slodycz dziennie do porannej kawki i jakoś sie trzymam:)

Sol współczuję samopoczucia... Mnie po clo pierwszy raz w życiu porządnie bolala glowa tak że wstac nei mogłam i już teraz wiem jak to jest:(( mamnadzieję że szybko minie.

A ja kupiłam ten regalik, tzn jadę oglądac i kupię pewnie poza aukcją:) Babka chce 750 i dorzyca dywan (też się przyda:) Zobaczymy... Koniecznie potrzebuję czegoś bo mam już dośc tych starych mebli wlaścicielki i tego że mam pół rzeczy sięgle w pudlach! Opcji na przeprowadzke narazie niet:((( A na własne tym bardziej więc musimy się jakoś tam urządzic:))
 
Ostatnia edycja:
KRZYSIEŃKO - gratulować nie będę, bo nie ma czego!!! Ale zyczę powodzenia w nowym cyklu!!!! Jestem z Toba całym serduchem!!!!
MAJQA- ale ja wlasnie teraz jestem na diecie i nie jem słodyczy, a jak jadłam to miałam twarz piekna i czysta jak łza!!!!
 
MONIA- dzieki..i powodzenia w zakupach:tak:
MONISIA- dziekuje babeczko Ty moja;-)ja za Wasze starania tez trzymam &&& mam nadzieje,ze nasza walka zakonczy sie w tym cyklu...
a z dieta damy rade-najwazniejsze,ze juz widzimy efekty;-):-)
 
reklama
MONIA- dzieki..i powodzenia w zakupach:tak:
MONISIA- dziekuje babeczko Ty moja;-)ja za Wasze starania tez trzymam &&& mam nadzieje,ze nasza walka zakonczy sie w tym cyklu...
a z dieta damy rade-najwazniejsze,ze juz widzimy efekty;-):-)

Jasne Kochana!!! Dobrze ze mamy siebie!!! ale jak i tym razem przylezie @, to robie sobie dzień słodkości:zawstydzona/y:a pózniej 5 dni protein, trudno....;-)
Teraz smigam po Zuzu!!!!
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry