reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
:-) Dzięki Mama Muszę Ci powiedzieć, że Twój mężuś to super zareagował, a z tymi bliźniakami to fajnie:-) a powiedziałaś już Zuzi i Dominikowi?
 
reklama
Witam, trafiłam tu przez przypadek, po prostu muszę coś zrobić bo oszaleję, jestem w okresie oczekiwania na możliwość zrobienia testu...i naprawdę już nie wiem co ze sobą począć aby się nie denerwować. Zaczęłam szukać różnych rzeczy o ciąży i jakoś tu trafiłam, nie czytałam jeszcze w sumie żadnych postów ale według tytułu jestem tu gdzie powinnam hehe. Staram się o dzidzie w zasadzie od tego cyklu, wiem że to krótko ale nie wiem jak długo będę mogła przekonywać męża że czas na dziecko, dlatego bardzo mi zależy aby zajść w tą ciążę...

Jeden test już zrobiłam i wyszedł negatywnie (czy któraś z was też tak miała?) ale pocieszam się że to za wcześnie...
 
pszczółka - ja brałam Evre przez 8 miesięcy żeby wyregulować sobie i pobudzić owulacje i pierwszy cykl sobie darowałam a w drugim zaszłam z Emilką :tak: Rzeczywiście w pierwszym mogą być bliźniaki ale to podobno też nie reguła bo możesz w pierwszym nie mieć owu albo mieć normalną:tak:


Ja musiałam zniknąć bo moja mama była z siostrzenica i dopiero niedawno wyszły. Dziewczyny się wyszalały za wszystkie czasy a my z mamą sobie pogadałyśmy. Śmiesznie tak - po kilkunastu latach - wojen/olewania drugiej strony - zacząć normalnie rozmawiać :sorry: Ale miłe :-) Za chwilę przyjdzie kumpel po ta kanapę więc zaraz znowu będę zajęta bo będzie trzeba po wyniesieniu odkurzyć, poustawiać wszystko itp więc będę miała zajęcie :tak:
Zajrzę jak skończę :-) I jak będę miała siłę i nie będzie za późno to wkleję fotki :-D
 
dzięki dziewczyny :)
już się pogodziliśmy i pewnie przytulanko będzie więc wszystkim DOBRANOC

Witam, trafiłam tu przez przypadek, po prostu muszę coś zrobić bo oszaleję, jestem w okresie oczekiwania na możliwość zrobienia testu...i naprawdę już nie wiem co ze sobą począć aby się nie denerwować. Zaczęłam szukać różnych rzeczy o ciąży i jakoś tu trafiłam, nie czytałam jeszcze w sumie żadnych postów ale według tytułu jestem tu gdzie powinnam hehe. Staram się o dzidzie w zasadzie od tego cyklu, wiem że to krótko ale nie wiem jak długo będę mogła przekonywać męża że czas na dziecko, dlatego bardzo mi zależy aby zajść w tą ciążę...

Jeden test już zrobiłam i wyszedł negatywnie (czy któraś z was też tak miała?) ale pocieszam się że to za wcześnie...

a kiedy masz termin @?
 
PSZCZOLKA- nie jeszcze dzieciom nie mowilismy-pczekam do wizyty i zobaczymy:)))

SOL- jak tam sprawy sie maja z fotka foteli?? :))

MAJQA- przyyyjemnościiiii:))))))))))))))
 
witam :)

a ja rosne i rosne.. dzisiaj rano sie wazylam.. przytylam 2kg, w pasie mam juz 98cm.. jeszcze 5cm i dogonie tescia :) swiat jest piekny :D

kupilam buty :D ale nie mam tu aparatu.. pozniej wstawie fotki :D tak sie strasznie ciesze bo wreszcie sie udalo :D

ide Was nadrobic...
 
mama - czekam na chłopaków aż zabiorą ta kanapę bo przeca kota idzie dostać. Ale tak się z kumplem umawiać :dry: No niestety muszę się w cierpliwość uzbroić :-p

Idę posiedzieć z Karolą :-)
 
Mama jestem ciekawa jak Twoje dzieci zareagują na wieść, że będą miały rodzeństwo :-) ale to będzie słodkie jak będą Cię głaskać po brzuszku i będą się przytulać itp. :-)
 
reklama
Skoro Misia się wczoraj odważyła, Szczęśliwa się pochwaliła a Maggy uczyni to przy najbliższej okazji - to i ja Wam pokazuję nasz brzuszek. ;) Sol - czekamy... ;)

DSCN3205.JPG

"Fajnie" mi się szorty na sadle odciskają... o_O
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry