reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Ja sie żegnam bo zmeczona jestem :zawstydzona/y: Pogram jeszcze chwile na PS3 bo jutro nauka przede mna:no:
Cretaedbylove to odpoczywaj tam sobie:happy: Papapa
 
Krakowianka przepraszam nie:zawstydzona/y::-( Dziekuje Co Bardzo. Wiesz powoli mi sie to okropieństwo goi, jutro jeszcze kupie amol bo podobno ładnie wysusza. Buziaczki Kochane uciekam:happy:
 
Witam się wieczornie - tak was czytam ale jakoś nie bardzo mam wenę do pisania - taka śnięta ciągle jestem ale czekam aż moje dziecię padnie i pójdzie spać :-p

Idę sobie jeszcze pograć w coś odmóżdżającego bo myślenie mi ciężko dzisiaj idzie :-p
 
Cratedbylove ja już kaloszki dzisiaj zakupiłam:happy::happy: teraz czekam na deszcz :-p (żartuje oczywiście)

Kyra śpij słodko i wyśpij sie:happy::happy: Ja też nienawidze rano wstawać ale czasem trzeba:-(

Hope jak sie czujesz?



No i jak mam ci pisać, skoro spać poszłaś ;-) :-)
 
reklama
Witam wieczorowa pora.Mam pytanko do kobietek zaciazonych.w jakim dniu cyklu bylyscie jak wam ginek robil po raz pierwszy usg dopochwowe?czy bylo cos od razu widać, wiadomo ze ta ciaza?
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry