reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Halina problem jest taki ze u mnie cala ciaze prowadzi GP do 20 tygodnia a potem kieruja mnie do szpitala pod opieke midwife. Jak zobacze przez cala ciaze ginka 2 razy to dobrze bedzie...A ja tam nie wierze tym GP... No ale nie mam wyjscia... :(
Createdbylove sprobuje sie nie denerwowac :) W jedym artykule pisza zeby nie uzywac pod koniec ciazy, w innym ze jakis ginek zapisal te krople na poczatku ciazy komus bo sa niby bezpieczne, w trzecim ze nie wolno ich brac...Zglupiec idzie....No nic koniec tematu. Juz leza w koszu te kropelki.

Hope ja mam szkla kontaktowe ale tylko na jedno oko i czasami mi sie wlasnie na nim cos zrobi....
A jak tam sie czujesz ciezarowko??? :) Mnie piersi dalej bola jak szalone. Mam wizyte na poniedzialek bo juz cala morfologia bedzie i wyniki z badania moczu... :)
 
reklama
Kochana piersi to cię raczej będą bolały bardziej i bardziej ;-) Ja już nie wiem jak się układać do snu, rzucam się całą noc, dokuczają nawet jak siedzę. Na szczęście to przejdzie, jak już będziemy chciały je odciąć ;-) :-) A poza tym minęło pobolewanie podbrzusza i krzyża :-)
A jak ty się czujesz, ciężarówko?
 
Hope ja bym je juz odciela albo do lodowki wlozyla :-D co by bol troche zlagodzic:-D
Zauwazylam ze nie bola mnie caly czas tylko o okreslonych porach dnia, zawsze musze zakladac stanik, wtedy jest lepiej:-D
Brzuch boli ale tylko sporadycznie, juz nie tak jak na poczatku, bole krzyza pojawiaja sie czasami tylko :tak:
Gdyby nie II i te piersi bym nie wiedziala ze w ciazy jestem....bo mdlosci nie mam zadnych;-)


Kochane spadam pod prysznic i biore sie za sprzatanie. Dzisiaj przylatuje do mnie kumpela z Nowej Zelandii w 7 miesiacu ciazy z dzieckiem :) Bedziemy mialy spotkanie ciezarnych....hehe...tylko szkoda ze wypic nic nie bedzie mozna :) Moj S bedzie biedny sluchajac naszych wywodow o ciazy :)

Buziam Was i spokojnej nocy :) Przez weekend mnie nie bedzie wiec do uslyszenia w poniedzialek babeczki :) Milego weekendu dla Was papa
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
jaewa - jak nosisz szkła to lepiej zaopatrz się w okularki :tak: Szkieł lepiej w ciąży nie nosić - spojówka oka w ciąży jest bardziej podatna na wysuszenia i możesz mieć problemy z soczewkami. Jeśli nie masz problemu to możesz nosić w trakcie ciąży - jednak optycy doradzają okulary dla czystego komfortu :tak: Ja musiałam zrezygnować ze szkieł bo mnie nawet jednodniowe drażniły :-( A jak będziesz miała pytania odnośnie leków to wal śmiało - nikt Cię tu nie wyśmieje :tak: A ja chętnie odpowiem na pytania :-D

Miałam iść spać ale moje dziecię nadal ma w nosie to że nie śpi od 9.00 rano i że jest 23.53 :dry: No cóż - widzę że zabranie jej drzemki popołudniowej sprawiło jedynie tyle że zasypia później :szok: :-( Nie mam już do niej słów :sorry:
 
Sol Kochana dziekuje za rady...Widzisz ja sie ciagle jednak tym martwie ze oczy zakropilam dwa razy, potem czulam jak mi to do gardla scieka... Krople sie nazywaja CHLORSIG i zawieraja chloramphenicol 5mg/ml (0.5%). Wiem ze nie powinno sie ich uzywac w ciazy. Chyba panikuje ale to normalne...Chce zeby dzieciatko bylo zdrowe....
Krople juz w koszu a ja dalej schizuje....
Ty jako specjalistka moze cos o tym wiesz? Ech, przepraszam ze Cie pytam ale strasznie mnie to martwi... :*
 
ewciu - USPOKUJ SIĘ KOBITO :-D Przecież nie wypiłaś całej butelki :-D A chloramphenicol nie ma przeciwwskazań jako takich w ciąży, bardziej przy karmieniu :tak: Więc jeśli dwa razy użyłaś na bank maluszkowi się nic nie stało :tak: Ale jeśli masz możliwość to odwiedź okulistę i zapytaj i o okularki i o ew możliwościach przy zapaleniu spojówek podkreślając że jesteś w ciąży :-) A że panikujesz to widać :-p Ale lepiej dmuchać na zimne :tak:


Mojemu dziecku chyba trzeba dać młotek i pokazać żeby się w główkę stuknęła - ona do mnie przylazła - "mama tańczymy" :szok: A ja padam na ryj :no:
Dobra - uciekam ją uśpić bo przecież uśnie nad ranem :no:
 
No to jestem uspokojona :) dziekuje Kochana :* To tak jest ze sie przy pierwszym dziecku szczegolnie do glowy dostaje :p
Podeslij mi mala ja ja zmecze a potem Ci odesle kurierem :)
Mam nadzieje ze za chwile sie zmeczy i pojdzie spac :)
Spokojnej nocy i milego weekendu :)
Buziaki :*
 
Pewnie slodka Twoja Mała niedługo padnie :)
Ja zza ściany słyszę jak Olisiek płacze, biednej ząbki rosną i strasznie cierpi..
Mialam spać, ale nie mogę :/
Zawsze śpie na brzuchu, a tu szok, bolą mnie piersi jak przed @ :/
ale 10 dni przed, to mi się nie zdarzyło :baffled::baffled:
 
reklama
Createdbylove mnie tez piersi zaczely bardzo wczesnie bolec i to byla ciaza :)
Uciekam bo czas leci a ja mam troche sprzatania i kolacje musze jakas dla mojego goscia dzisiejszego przygotowac :)

papa
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry